Mieli žmonės, jūs ir vėl užsukote į šiukšlyną. Kadaise pasidavusi spaudimui rašyti apie pabaigtus produktus, aš tą darau jau septynioliktą kartą.

Priminsiu keletą dalykų:

  • nuotraukas darau prieš išmesdama produktą, nesirūpindama šiukšlių kompozicijomis ar šviesa, tad deja, kartais jas atsidarau tik po kelių savaičių ir pamatau, kad truputį pamečiau fokusą. Ką jau padarysi.
  • žvaiždute* žymiu PR produktus (juos man atsiuntė kompanijos), nes noriu, kad žinotumėte, kad tas priemones realiai naudoju, ne tik pamojuoju, kokiame insta storyje.
  • nuorodos į apžvalgas bus ant produkto pavadinimo (mano bloge nuorodos rožinės), jei tik tokias rašiau.
  • stengiuosi pasakyti kiek laiko užtruko sunaudoti produktą, tam, kad negalvotumėte, kad čia per mėnesį tiek visko susitepiau.

Šį kartą priemonių labai daug. Nes dariau valymą peržiūrėdama galiojimo laikus, tad bus ir ne visai baigtų, taip pat nemažai produktų sunaudojau ne pagal paskirtį (krempudra kojoms? Aha, aš taip darau).

Tai ir pradedam.

1. “EO Lab” drėkinantis veido losjonas. Palyginus su jauninančiuoju, tai visai nepatiko. Anas nors iš tiesų drėkindavo, atrodė toks tarsi “minkštas”. Šis gi tiesiog kvapnus vanduo be jokio rezultato. Bet ir nieko labai blogo nedarė, tad neteisiu, tiesiog sakau, kad yra geresnių, net pas tą patį gamintoją. Naudojau tris mėnesius.

2. “Eveline” anticeliulitinis kūno šveitiklis*. Labai skanus kvapas. Gana aštrios dalelės, bet iki mano mėgiamų kažko smarkiai trūko. Sakyčiau, sausino odą. Nekartočiau. Su pertraukomis sunaudojau per keturis mėnesius.

3. “Garnier” glotninanti plaukų kaukė “Macadamia Hair Food”. Nagi visai patiko. Kaip kaukė kiek silpnoka, bet kaip kondicionierius – puiki. Dar turiu kompanijos atsiųstą papajinę, kurią tikrai kažkada sunaudosiu, o tada pirksiu bananinę. Pabaigiau per kiek daugiau nei 4 mėnesius.

4. “BioMagic” plaukų dažai. Pamačiau naujovę “Droge” tai ir nusipirkau. Dažai kaip dažai :).

 

5. “Rituals” kūno šveitiklis “The Ritual of Banyu”*. Patiko viskuo. Ir kvepėjo skaniai, ir šveitė gerai. Sunaudojau gal per tris mėnesius.

6. “Nivea” micelinis vanduo. Visiškas šlamštas. Ir makiažo nenuvalo, ir dirgina. Tai kam tokio reikia? Visgi kažkaip kentėjau gal net porą mėnesių, nes tingėjau kitą pirkt, o vos tik tai padariau, šį ir išmečiau.

7.“Bioetiq” veido prausimo putos su alaviju*. Sunkaus makiažo neįveikia, bet šiaip man visada patinka turėti vienokias ar kitokias švelnesnes putas toms dienoms, kai oda nervinasi kažko :). Šios buvo neblogos. Tik baigėsi. Per 10 mėnesių.

8. “Basler” šampūnas garbanotiems plaukams. Nelabai patiko, nes labai jau aršiai sausino. Tad labai retai juo ploviau galvą, tik kai jau norėdavau gerai gerai išvalyt nuo silikonų. Galiausiai sunaudojau šepetėliams plauti. Vonioje gyveno metus.

 

9. “Moroccanoil” drėkinantis plaukų kremas. Radau grožio dėžutėje ir vis įsimesdavau į keliones. Tai aš jį su pertraukomis naudojau 13 mėnesių. Toks labai labai iš bėdos. Kelionėse gal ir gerai, kai nieko kito po ranka nėra, bet šiaip labiau riebina nei drėkina.

10. “Eveline” kremai nuo celiulito*. Žaidžiau aš su jais 4 mėnesius. Galiausiai nusibodo, ir nusikračiau tikrai dar nebaigusi, sorry. Tiesiog praeina ūpas su tuo celiulitu, nes realiai jis manęs per daug nenervina, nors yra tikrai nemenkas.

11. “Oriflame” putos voniai*. Putos kaip putos. Naudojau jas kas kartą, nuo pat valentinkės. Kaip ir visos putos, jos sausina. Bet už tatai kvepia :).

12. “Bioderma” greito poveikio niežėjimą raminantis purškalas “Atoderm SOS Spray”. Naudojau tik labai pagal poreikį. O jis ištikdavo nedažnai, tai net ir šio mažo buteliuko užteko 5 mėnesiams. Ką galiu pasakyti? Tiek, kad tikrai nuramina niežėjimą.

 

13. “The Balm” kompaktinė pudra “Photobalm”*. Nagi man visai patiko. Be talko. Gal ir ne tokia faina, kaip bespalvė “Sexy Mama”, turėjo šiek tiek trūkumų, bet vistiek mėgau. Jos man užteko 14 mėnesių, žinoma, naudojau ir kitas pudras.

14. “L’oreal Paris” šešėlių paletė “Maximalist*. Sudužo ir išbyrėjo dvi mano mėgstamiausios spalvos :/

15. “Garnier” plaukų dažai. Vėl gi. Dažai kaip dažai. Man atrodo, kad jau visi tuos “Garnier” yra bandę, ne?

16. “L’oreal Paris” šampūnas dažytiems plaukams “Botanicals Fresh Care”*. Man labai patiko kvapas, tai aš kartais ir kaip kūno prausiklį naudodavau. Šiaip nieko blogo negaliu pasakyti. Sudėtis patiks ne visiems, bet man tiko. Sunaudojau gal per pusę metų.

17. “Dove” micelinis kūno prausiklis*. Sakyčiau, kad įprastos “Dove” dušo želės man patinka labiau. Mažiau sausina. Ši tokia labai per vidurį, bet na… Sunaudojau. Per porą mėnesių.

 

18. “Therme” švytėjimo suteikiantis aliejus kūnui iš “Toscana Secret” serijos*. Pirmas mano tokio tipo produktas ir labai patiko. Šiaip aš atradau aliejus, o tie blizgučiai vasarą netrukdė. Sunaudojau per 4 mėnesius.

19. NEUMA glotninantis plaukus nenuplaunamas kondicionierius “neuSmooth Refine”*. Geras. Toks, kad įtraukiau į metų geriausių priemonių sąrašą. Tiesa, gana skalsus, tad per metus aš nespėjau jo sunaudoti, pakeitė konsistenciją, tad koks trečdalis iškeliavo į šiukšlių dėžę.

20. “Schwarzkopf Professional” kremas garbanoms “Osis+ Curl Honey”. Tikrai vienas iš geresnių kremų garbanoms paformuoti, pakedenti, suteikti išraiškingumo. Sunaudojau per metus.

21. P2 kompaktinė pudra “Nude Blend”*. Ši pudra man kažkaip visai neblogai prilipo. Su kempinėle išeidavo gražiai užresuoti paakius, su šepetėliu – šiaip veidui suteikti matiškumo. Jau buvau pasiekusi dugną, kai sulaužiau pakuotę, tada dar šiek tiek vargau ir galiausiai ne visai uždaryta vis mėtoma pudra subyrėjo. Naudojau apie keturis mėnesius.

 

22. “Milani” makiažo pagrindas/maskuoklis “Conceal + Perfect 2-in-1”*. Šią pudrą turiu jau daugiau nei 1,5 metų. Vis mėginau, bet spalva netiko. Pati lyg ir nieko buvo, tad žaisdavau šviesindama. Visgi jau kokius tris mėnesius neliečiau, tai kaži ar dar išsitrauksiu. Sunaudojau apie pusę.

23. “Amway” skaistinantis kremas “Signature Color” iš “Artistry Modern Icon” kolekcijos*. Iš tiesų tai švytėjimo suteikiantis kremas, kuris buvo visai įdomus. Tik aš tokius dalykus labai pamirštu naudoti. Tad pusantrų metų žaidžiau žaidžiau ir per šią vasarą subaigiau kojoms ir pečiams švytinti.

24. “Lancome” blakstienų tušas “Hypnose Doll Eyes”*. Po trijų mėnesių išmetu, nes žiauriai smirda man tas tušas, ir tepa dar labiau nei vos pabandžius. Žodžiu, visai ne mano.

25. “Physicians Formula” BB kremas “Argan Wear”*. Turėjau aš jį beveik metus. Nebuvau sužavėta rašydama apžvalgą, bet laukiau laikų kai būsiu rudesnė. Nepatiko ir vasarą, nes per sunkus bei riebus. Tačiau sutepiau ant kūno, dažniausiai kojų. Taip, kadangi aš nei deginuosi, nei naudoju įdegio priemones, tai ieškau savų triukų neatrodyti mėlyna 😀

 

26. “W7” tušas. Labai kasdieniškas. Aš mėgstu daugiau košės ant blakstienų. Lauk metu po pusmečio.

27. “L’Oréal Paris” makiažo bazė “Infaillible Luminising”*. Vėl gi, nuo vasario mėnesio turėta ir kartkartėmis naudota visai nebloga bazė buvo sunaudota kojoms. Dar kartą soriukas, jei tai jums skamba keistai, bet aš tokiu būdu šią vasarą sunaudojau tikrai daug švytinčių produktų ir nematinių krempudrų, kurios nepatiko veidui.

28. “Artdeco” matinė lūpų pudra “Hypnotic Blossom Mat Lip Powder”. Labai patikusi, tikrai įdomi priemonė lūpoms. Tai tarsi tokia pudra. Neteko bandyti jokio analogo, nors pagal aprašymą ir NYX ir “Catrice” siūlo kažką panašaus, bet realybėje konsistencija skiriasi. Sunaudojau per 1,5 metų.

29. “Max Factor” kreminė pudra “Soft Resistant”. Netolygiai dengiasi, subėga į poras, greitai pradeda blizgėti. Visiškas nesusipratimas, kurį išmetu.

 

30. “L’oreal Paris Glow Mon Amour” spindintys lašeliai*. Labai smagus hailaiteris. Pora lašų šen, pora ten, pompikė į kūno kremą ir baigėsi per 3 mėnesius.

31. “Prestige” matiniai lūpų dažai. Išmetu, nes jie jau poros metų senumo ir pakeitė kvapą. Tačiau buvo vieni pirmųjų, kuomet grįžau prie lūpų dažymo ir paliko labai gerą įspūdį. Minkšti, tolygiai dengiasi, nesausina lūpų, nors, žinoma, ir nesilaiko.

32. “P2 Nude Blend” kreminė pudra*. Mano veidui buvo per blizgi, per sunki ir per mažai maskavo. Tai aš ją maišydavau su kūno kremu ir blizgaliukais bei tepdavau savo baltas, randuotas kojas. Užteko visai vasarai.

33. “Pixi By Petra” glow booster miniukas. Dar vienas blizgantis kremukas, kurį sunaudojau per vasarą. Ar reikia sakyti kokiu būdu? Kūnui, aišku 🙂

 

34. “Serumdipity” veido aliejus su peptidais. Dabar “Iherb” šiek tiek pakeitęs išvaizdą. Turėjau aš jį porą metų ir panaudodavau tada, kai jausdavau, kad veido oda ima šerpetoti, sausėti, tad dažniausiai šaltesniu metų laiku ar kiek ilgiau pabuvus saulėje. Neblogas aliejus, žinoma, ilgokai geriasi. Kartais lašą įmaišydavau ir į naktinį kremą.

35. “EO Lab” purškiamas balzamas dažytiems plaukams. Šiaip jau nėra blogas, bet vėl gi, kaip ir toniko atveju, taip ir su purškalu, patys “EO Lab” turi geresnį produktą (toks baisioje pakuotėje su šviesiaplauke), tad sunaudojau per 3-4 mėnesius ir jokių sentimentų neliko.

36. “Essence” antakių gelis. Nepatiko, nes nieko nedarė, tik terliojo aplink. Neseniai apžvelgiau man daug labiau patikusį iš P2. Mėtėsi gal metus.

37. “Physicians Formula” veido dulksna “Argan Wear 2 in 1”*. Per 8 mėnesius aš taip ir neradau normalaus pritaikymo. Aliejinė dulksna visai pasiteisino žiemą. Prieš tepant pudrą, nes tada kažkaip mažiau išryškėdavo šerpetojimai. Tačiau tuo pačiu priemonė blizga. Tai nei penki, nei dešimt.

38-39. “The Curl Company” kremas garbanoms formuoti ir kondicionierius. Priemones po truputį naudojau 11 mėnesių. Garbanų kremas tikrai patiko. Padėdavo suvaldyti ir atnaujinti sausas bangas, minkštino. Kondicionierius pasirodė vidutinis. Toks nei labai giriamas, nei labai peiktinas. Kol naudojau buvo gerai, bet baigėsi ir pamiršiu, kad toks buvo.

Viskas! Ištvėrėt iki galo? Neblogai prasivaliau, ypač visokių blizgučių ir senienų :). Ką jūs gero baigėt?


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Pirma foto: Designed by Freepik