Aš tiek daug produktų noriu apžvelgti, tiek darbų padaryti, tik dienos taip sutirpsta, kad pradedu bijoti bėgančio laiko, tuoj ir žiema :). Mintis veja mintį, o jūs irgi sufleruojate! Pvz. aš matau, kaip į viršų šoktelėjo ir aktyviai skaitomi yra mano įrašai apie fotoepiliaciją. Suprantu, kad daugeliui būtų įdomu išgirsti įspūdžius ir po dviejų metų. O jie, kas liečia kojas, visai neblogi. Jau nereikia tris kartus per dieną griebtis skutimosi peiliuko, visgi, kojoms iki tobulumo trūksta… kažko. Gal įdegio? Tiesa, aš nemėgstu rudintis, tad man labai labai praverčia švytintys kremai bei aliejai. Tokie kaip “Therme” švytėjimo suteikiantis aliejus kūnui iš “Toscana Secret” serijos.

Aprašymas:

Therme Toscana Secret švytėjimo suteikiantis kūno aliejus ne tik maitina ir drėkina odą, bet ir suteikia nuostabaus sveikos odos švytėjimo. Sudėtyje esančios mažytės perlų dalelės ir natūralūs aliejai suteikia subtilaus žvilgesio. Švytėjimo suteikiantis aliejus puoselėja ne tik odą, bet ir plaukus, nepalieka riebumo bei turi išskirtinį paslaptingą kvapą.
Toscana Secret kūno aliejus užburia išskirtinai švelniu alyvuogių bei bazilikų kvapu su maloniomis bergamotės ir vilkdalgio natomis.
Sudėtyje nėra SLS, SLES, dažiklių, parabenų ir mineralinių aliejų.

Sudėtis:

Iš tiesų džiugu, kad tai nėra sintetinis aliejus.

Taigi, apie jį negaliu šnekėti daug ir ilgai, rašyti odžių ir panašiai, nes trumpai galiu sutalpinti viską į vieną sakinį: tai kvapnus aliejus su smulkiais blizgučiais, kurie pasiskirstę ant odos suteikia jai švytėjimo ir taip ši atrodo gyvesnė.

Prieš naudojimą produktą būtina suplakti, nes visas blizgesys buteliuke kiek linkęs nusėsti ant dugno. Aš pati vieno gryno jo nenaudoju, man ir per daug riebus ir per lėtai įsigeria. Tačiau miksuoju su kūno sviestu ir lašeliu tamsinančios pudras priemonės. Tokiu mišiniu ištepu blauzdas ir nereikia man nei dirbtinio įdegio, nei soliariumų – oda išlieka pakankamai šviesi, bet švyti ir neprimena mėlyno viščiuko vitrinoje.

Subtilesniam švytėjimui tinka ir dabar madingi skysti hailaiteriai, bet aš patenkinta ir šiuo aliejumi. Įtariu, kad jei mėgčiau įdegusią odą, tai įvertinčiau dar labiau… Kažkur vakare po pliažo būtų visai sexy išsitrinti.

Kvapas įdomus, aš tą jau minėjau seniau rašydama apie “Therme Toscana”liniją. Jis toks unisex, tikrai nėra saldus. Tiesa, blizgučių lieka ant rūbų, tačiau šie lengvai išsiplauna.

Šis džiaugsmelis visiškai nuslopino mano norą pirkti panašų produktą iš “Nuxe”. Pernai labai apie jį svajojau, vis dar neatmetu galimybės pamėginti, bet šiai vasarai tikrai užteks “Therme”.


Įvertinimas:

Naudinga: aliejų rasite vaistinėse ir Medexy.lt. 100 ml kainuoja 18.80 EUR. Medexy.lt parduotuvėje visai neakcijinei “Therme” produkcijai gausite 15% nuolaidą su kodu venividi15.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).