Manęs kartais paklausia, kaip aš randu laiko rašyti blogą. Na, noriu ir randu. Tiesiog man labai patinka rašyti ir aš pradedu suprasti, kad ir vėl iš to norėčiau gyventi. Ne iš blogo, o iš rašymo. Žinau, kad gramatika, o ypač skyryba, sušlubuoja ir vis pagalvoju, kad jei pradėčiau rašyti už pinigus, tai ko gero samdyčiausi pagalbą. Redaktorių-korepetitorių, kuris ne tik klaidas pataisytų, bet ir leistų suprasti, kodėl taip reikia bei jų nebedaryti. Taigi, kai pagalvoju, kad rašysiu apžvalgą, tai imu nekantrauti ir džiūgauti. Taip jau yra su tais hobiais :). Šis atsiliepimas bus apie “Artdeco” lūpų pudrą. Skamba įdomiai?

Lūpų priemonę pirmą kartą pamačiau vienoje interneto parduotuvėje. Pudra? Hm, įdomu. Tada nuėjau į “Drogą” ir išpiešiau visas spalvas ant rankos. Pasirodė įdomi konsistencija, bet nė viena spalva man nelipo 100%. Pagalvojau, pavaikščiojau, vakare grįžau ir įsigijau 25 numerį – pavasarišką, į koralinę linkstančią spalvą.

Pudros pakuotė įdomi. Šiaip atrodo tarsi flomasteris.

Atkimšę randame kempinėlę:

Na, o pati pudra slepiasi kamštelyje.

Sudėtis:

Reklamose akcentuojama, kad griežtas kontūras nebemadingas (valio! nemėgstu labai apkontūruoti lūpų. Jos pas mane dėl blogo sąkandžio yra nesimetriškos ir griežtas kontūras labai tą paryškina). Taip pat teigiama, kad pudra dengia plonai, todėl sunaudosime mažai priemonės.

Iš tiesų dengia plonai.

Nepaslepia lūpų struktūros, jos atrodo natūraliai, tik tiek, kad spalva kita 🙂

Jausmas ant lūpų yra įdomus. Esu jau patyrusi kreminių-matinių lūpdažių džiuvimą, o čia gi nors ir yra šioks toks sausumas, bet jis ne toks stiprus. Tai pudra! Tad ir pojūčiai būtų panašūs, jei ant savo lūpų užteptumėte lengvą sluoksnį birios pudros. Tarsi nieko nėra, bet truputį sausa.

Svarbu nepersistengti ir nepritepti daugybės sluoksnių, nes tada dažai subėga į raukšleles, o vietose, kur liečiasi lūpos, gali susidaryti sankaupos. Tačiau dengiant plonu sluoksniu taip nenutinka. Pudra netepa, bet visos dienos ant lūpų neišbūna. Po valgymo aš atsinaujinu.

Regis tapau lūpų produktų eksperimentatore :). Visai įdomu išbandyti kitokią priemonę. Patiko, nors ir nesuteikia 100% komfortabilaus jausmo. Bet, regis, ir nebūna patogių matinių dažų. Mielai išbandyčiau ir kitas spalvas.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Douglas”, “Drogas” ir kt. Kaina – apie 12 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “Artdeco” kosmetiką.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.