Naują savaitę pradedu nuo tokio nepramoginio produkto apžvalgos. Tačiau ne viskas pasaulyje pūkuota, ar ne? “Bioderma” greito poveikio niežėjimą raminantis purškalas “Atoderm SOS Spray” šiuo metu yra naujovė randama vaistinėse. Kalbant apie jas, tai penktadienį buvau vienos tokios atidaryme. Sakyčiau, kad tai buvo pats nuobodžiausias renginys, kuriame teko sudalyvauti kaip blogerei. Apie vaistinę aš negaliu pasakyti nė vieno blogo žodžio, tačiau visgi taip kaip kitus erzina vartojimas, švaistymas, mėsos valgymas ir t.t., taip mane erzina kai neišnaudojamos galimybės. Sumoki pinigus agentūrai, kad ji suorganizuotų gimtadienį ir ką? Nieko. Tik tiek, kad sužinai, kokia nelaimė, kad loterijoje skalbimo mašiną laimėjo vyras, ai bet, gi žmonai padovanos :). Žmonės nuobodžiauja, sukviesti žiniasklaidos fotografai neturi ką fotkinti :). Ir šiaip, kai gali vesti diskusiją – mes moterys ir mes jėga, galim viską, jie ten suorganizuoja pokalbį tarp žvaigždučių, kad kaip gerai, kad skalbti rankomis nebereikia, kokios mes laimingos. Ar viskas skamba piktai? Tikrai taip pateikti nenoriu. Tiesiog man atrodo, kad net eilinis pasipiarinimo renginukas galėtų būti visai įdomus ir vertas laiko. Tikrai esu buvusi tokiuose, po kurių mano lojalumas ženklui ar vietai išaugo tiesiog taip va žmogiškai. Na, bet gerai, kad kompanijos atsinaujina, vaistinių asortimentas auga, o prireikus gali lengvai įsigyti sos pagalbos, kaip antai “Biodermos” purškalas.

Jis pristatomas taip:

Atoderm SOS Spray buvo sukurtas, remiantis naujausiais moksliniais atradimais: 2 nauji biologiniai veiksniai buvo indentifikuoti kaip sukeliantys niežėjimą atopiškai odai ir psoriaze sergantiems pacientams. Taip pat šis produktas biologiškai veikia ir į kitas odos niežėjimą sukeliančias priežastis, todėl yra tinkamas malšinti tiek laikiną, tiek pastovų niežėjimą.
Nauja Skin Relief technologija (Amboros ekstraktas ir žaliosios arbatos ekstraktas) kartu su dermatologiškai aktyviu raminančiu ingredientu – enoksolonu biologiškai veikia į odos niežėjimo priežastis.
Skin Barrier therapy® apsaugo net ir sausiausią odą nuo bakterijos, kuri dar labiau sustiprina niežėjimą. Vitaminas PP ir skvalenas sustiprina apsauginį odos barjerą. Patentuotas natūralus D.A.F (dermatologų rekomenduojama formulė) kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį.

Purkšti ant švarios odos 20 cm atstumu. Jeigu reikia, paskleisti. Palikti išdžiūti. Purkšti tiek kartų, kiek jaučiamas poreikis.

Sudėtisaqua/water/eau, glycerin, dipropylene glycol, isostearyl isostearate, sucrose stearate, squalane, microcrystalline cellulose, pentylene glycol, glycyrrhetinic acid, disodium edta, cellulose gum, d.a.f. (dermatological advanced formulation), polyacrylate crosspolymer-6, tambourissa trichophylla leaf extract, tocopherol, lecithin, helianthus annuus (sunflower) seed oil, niacinamide, camellia sinensis leaf extract, fructooligosaccharides, caprylic/capric triglyceride, laminaria ochroleuca extract. [bi 732]

Kodėl man prireikė šio purškalo? Nes turėjau keletą super sausų, nemaloniai niežtinčių vietų. Pvz., pėdų viršus (kaip vadinasi ta kūno dalis?), kurias buvau šiek tiek pritrynus nelabai kvėpuojančiuose batuose, krūtinė. Ir vis kažkaip pagaudavau save pasikasančią. Tad pagalvojau išmėginsiu, kodėl gi ne? Iš tiesų tai buvo ir šiek tiek spontaniškas pirkinys bestovint vaistinės kasoje.

Purškalo konsistencija lengva, skystoka, turi šiek tiek lipnumo. Patinka, kad buteliuku galima naudotis ir apverstu. Produktas susigeria gana greitai. Na ir pats svarbiausias klausimas, tai ar palengvina niežėjimą? Tikrai taip! Iš krarto nuima. Tiesa, pirmą kartą gana neilgam. Gal kokiai valandai. O po to vis atrodydavo, kad rečiau ir rečiau reikia purkštis. Nemanau, kad jis išsprendžia niežulį sukeliančią problemą, bet nesikasai ir greičiau pagyji. Sako tinka ir veidui, bet nebuvo poreikio mėginti.

Kažkaip neabejoju, kad ši priemonė galėtų keliauti kartu ir į mišką, kaip kompanija apsaugai nuo uodų. Nes šie gi vistiek sugeba kur nors įgelti. Išbandysiu. Tuo tarpu sakau, kad jei turite sausą ir dėl to, ar dėl kitų priežasčių, niežtinčią odą, tai atkreipkite dėmesį, kad yra štai tokia sos pagalba. Tik brangoka gal kiek…


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. 50ml kainuoja apie 10 EUR, be akcijų. Yra ir didesnis flakonėlis.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.