Skolos įrašas :). Nors aš aptariu labai daug dalykų, bet negalit sakyti, kad produktus aprašau visai jų nepabandžiusi :). Kai kuriuos naudoju, kad ir metus. “L’oreal Botanicals” priemonių pristatyme buvau praeitą gegužę. Ir jau seniausiai esu aprašiusi purškalą. Ir žinau žmonių, kuriems jis labai nepatiko, ypač dėl kvapo. Na, o aš turiu pasakyti, kad visų “Botanicals” linijų kvapai man prilipo, mėgstu tokius keistesnius. Seniausiai jau sunaudojau ir kondicionierių, kremą sausiems plaukams ir stiprinamąjį serumą. Liko tik šampūnas su kauke :).

Taigi šampūną dažytiems plaukams “Botanicals Fresh Care” aš pamėginau iš karto. Blogo įspūdžio nepaliko, tačiau buvo kitų, geresnių ir jį išsitraukdavau tik kartais.

Rafinuotas aromatas, apimantis gaivias žolines natas, suteikia tikrą zen jausmą. Vyraujant pelargonijoms, gėlinės širdies natos – jazminų, levandų ir rožių – pakvies jus ir jūsų plaukus į aromatinę kelionę! Perlų baltumo tekstūra, kažkas tarp grietinėlės ir pieno… Tikras malonumas jūsų dažytiems ar dulsviems plaukams.

PRIVALUMAI
Pelargonijų aliejus vertinamas dėl savo antioksidacinių ir valomųjų savybių. Šis gaivinamasis aliejus suteikia Botanical Geranium Radiance Remedy šampūnui neįtikėtiną spalvą atkuriančią galią.
Švelnios tekstūros šampūnas drėkina plaukus, atkuria jų gyvybingumą ir žvilgesį.
MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAI
Mūsų šampūnas yra be silikono, parabenų ir dirbtinių dažiklių.
Pakuotė pagaminta iš 100 % perdirbtų medžiagų (išskyrus dažiklius), o sunaudojus priemonę, ją galima lengvai perdirbti toliau – pasirūpinkite tuo!

Labai smagu, kad buteliukas yra didelis ir su pompa.

Dėl tos pompos ir todėl, kad man patinka keistas kvapas, aš panaudoju jį ir kaip dušo želę. Žinot gi mane. Prausiklis yra prausiklis, nesvarbu, kuriai kūno daliai jis skirtas.

Šis šampūnas yra es-el-e-sinis. Tai yra iš tų aršesnių. Šiuos aš naudoju kas 3-4 plovimą.

Pastaruoju metu kažkaip noriu kuo ilgiau išlaikyti plaukų spalvą, todėl dažniausiai naudoju “Phyto” raudonąją liniją (apie ją jau greitai papasakosiu). Bet tos priemonės yra iš švelnesnių, o man kartais norisi taip tikrai gerai išplauti visus garbanų kremus, aliejus ir kt. Todėl aš atsiminiau “Botanicals”. Reikia gi bent kažkokią “senieną” pabaigti.

Ką blogo galiu pasakyti (puikus teigiamas nusiteikimas!!!)?  Šiek tiek sausina, nes tikrai gerai išplauna. Ir neturi sudėtyje silikonų, tad plaukas tikrai nelieka švelnus. Po tokių šampūnų man daug geriau jaučiais kaukių poveikis.

Tai tiek ir norėjau aptarti: po beveik metų, jei šampūnas nebuvo sunaudotas kaip šepetėlių ploviklis, ar nesupiltas į rankų muilo indelį, vadinasi, man visai patiko :).

Klausimas jums: ar dažote plaukus? Jei taip, tai kokie dažai labiausiai patinka?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge”. 400ml kainuoja apie 9 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).