Pagalvojau, kad mes labai daug kalbame apie orus. Neretas pokalbis su nepažįstamais žmonėmis pradedamas prognozių aptarimu. Tačiau nieko keisto, nes orai veikia mūsų gyvenimus. Net rašydama blogą matau kaip viskas kinta. Kadangi darau tą seniai, ta prasme rašau, tai turiu jau kelių metų statistikos duomenis ir stebiu, kaip artėjant ir įsibėgėjant vasarai skaitomumo kreivės šauna žemyn, o prasidėjus rudeniui, kuo arčiau Kalėdos – smarkiai šauna į viršų. Kiekvienais metais. Natūralu, daugiau laiko lauke, o ne prie kompiuterių. Nors statistika sako, kad kompiuteryje blogą skaito mažiau nei pusė visų lankytojų :). Tikiuosi dabar, kai tinklaraštis atnaujintas, telefoniniams svečiams yra smagiau!

Tai va, kartais atrodo, kad vasarą blogą reiktų išleisti atostogų. Tačiau praeitą savaitę grįžinėjau autobusu namo ir mane užkalbino mergina, kuri paklausė ar aš Salomėja iš Veni Vidi bei pasakė, kad mano blogas labai patinka ir pasidžiaugė būtent tuo, kad dažnai rašau. Buvo netikėta ir labai malonu! Tokie momentai padeda, kai ištinka krizė. Ačiū!

Dar krizė ištinka kai noriu kosmetikos, bet nežinau ko. Ir ši situacija pasikeičia pamačius naujus mylimo “The Balm” gaminius. Mano rankose vienas šviežiausių kompanijos gaminių – kompaktinė pudra “Photobalm”, spalva “Light”.

Priemonė pristatoma taip:

The Balm Photobalm kompaktinė pudra tai lengva, natūraliai atrodanti pudra. Pudroje nėra talko, todėl ji nesausina odos, yra tinkama naudoti visų tipų odai.

The Balm Photobalm kompaktinė pudra puikiai tinka naudoti fotosesijų metu.

Kompanija išleido net 8 atspalvius, nepamiršdama net visiškų baltaodžių.

Sudėtis:

Pakuotė visiškai tradicinė, jei rankose laikėte bent vieną “The Balm” gaminį tai žinosite ko tikėtis. Kartoninis aplankas, storo kartono dėžutė su veidrodėliu. Gražu. Šį kartą dizainas toks, kad gali įsivaizduoti save foto kadre 🙂

Pasakysiu, kad iš pirmo žvilgsnio pudra mane šiek tiek nuvylė. Aš jau esu labai pripratusi prie tobulosios jos kolegės “Sexy Mama”. Šioji pudra yra peršviečiama, visiškai nematoma, todėl neįmanoma padauginti. “Photobalm” nėra permatoma, nors tinkamai panaudojus ant veido jos nesimato, vien dėl to neverta rodyti kažkokių rezultato nuotraukų. Na vos vos išlygina spalvą. Pudra smarkiai matizuoja, fiksuoja po ja teptas priemones. Ir privalumų privalumas – tas matinis vaizdas išlieka beveik visą dieną, nekur nesubėga. Tad jei jums reikia tokio efekto, tai griebkite!

Tad kodėl ji mane iš pradžių nuvylė? Todėl, kad skirtingai nei “Sexy Mama”, šios priemonės lengva padauginti. O padauginus matysis milteliai. Daug miltelių. Ir šie nedingsta/nesusilieja supurškus veidą hidrolatu ar fiksažu, kaip tarkime nutinka su biriomis mineralinėmis pudromis. Taip pat pudra paryškina sausas vietas. Vat tose vietose ir pasimato, kad priemonė turi spalvą. O jei veidas prieš tai nebuvo gerai sudrėkintas, tai dar ir jaučiasi šioks toks tempimas.

Man labiausiai pasiteisina “Balmshelter tinted moisturizer” (drėkiklis su spalva) ir “Photobalm” duetas. Vienas drėkina, šiek tiek pamaskuoja ir lygina spalvą, kitas užfiksuoja pirmojo blizgumą. Drėkiklio aš dar nesu aprašiusi, nes anksčiau jis man buvo per tamsus, bet manau, kad greitai papasakosiu, vertas dėmesio produktas.

Tai va, kaip supratote, ši pudra tikrai turi gerų pliusų ir aš rekomenduoju atkreipti dėmesį, ypač toms, kurių veido oda labai riebaluojasi. O minusai susiję su šiokiu tokiu nemokšiškumu ar blogu veido paruošimu. Bet juk visada norisi, kad priemonės veiktų visomis sąlygomis :).


Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje šiomis pudromis prekiauja Topbeauty.lt. Šiuo metu turi tik dvi spalvas ir dabar pudrų kaina 20.80 EUR (kai baigsis akcija kainuos 26 EUR).

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).