Kaip visada pradėsiu mažu dienoraščio įrašu, kuris nesisieja su produktu. Žinote, prisipažinsiu, kad gana sunku šiais laikais yra žmogui, kuris labai toli nuo minimalizmo. Niekada nebuvau jo gerbėja, aš gi eklektikė ir truputį menininkė. Visada aplink būdavo dažai, pieštukai, dėžutės, atvirukai, knygų krūvos ant kiekvieno paviršiaus, o kai ten nebėra vietos – ant žemės. Drabužiai irgi visur, tik ne gražiai sulankstyti/sukabinti spintoje. Ir kažkaip gyvenau, galvos neskaudėjo, nelabai ir dabar skauda, tik jaučiuosi nepritampanti. Jei su vyru panirstam į kokį nors diy projektą, mūsų namai ne tik gali, bet dažnai ir atrodo, kaip šioje nuotraukoje. Tik vietoje piešinių galima įsivaizduoti odos lakštus ir iškarpas, 3D spausdintuvo detales ir pavyzdžius, kibirus epoksidinės dervos ir ką tik norit. True story. Mūsų svajonė yra loftas, kur tiesiai virtuvėje būtų galima remontuoti motociklą, ar virinti metalo dirbinius.

Tačiau dabar ne tik žmonės spaudžiami į rėmus (būk 90/60/90, turėk idealius dantis, putlias lūpas, tiesius plaukus ir dar du vaikus), bet ir jų aplinka. Atsiverti IG ir plauki plauki per tas baltas nuotraukas, kuriose stovi šviesus staliukas, ant jo sukulentas, šalia – obuolio kompiuteris ir kavos puodelis. Būtinai baltas su hipsteriškais juodais užrašais, mačiau šiandien tokių “Jysk”. Lyg ir nekabintų širdies, jei tie minimalistai taip stipriai nepabrėžtų, kad viską, kas nėra minimalizmo estetika laiko nekokybe.

Su tuo estetizmu priėjom iki to, kad dabar kiekvienas kadras turi būti išpuckintas, išciustytas ir atitikti standartus. Jei selfis, tai būtinai su gražinančiais filtrais, na toji estetika, gi žinote :). Ir va, ratas apsisuko. Iš pradžių nuotraukose save vaizduojam gražiau, o tada gyvenime tenka prisitempti iki paveikslėlio. Todėl nuolatos atsiranda kosmetika fotobliur, fotoredy, fotofokus, instafilter ir t.t. Visi šie produktai žada, kad realybėje atrodysime, kaip su geriausiu filtru, ar mažų mažiausiai – nebeteks redaguoti nuotraukų. Panašus reklaminis tekstas lydi ir “L’Oréal Paris” makiažo bazes bei formuojamuosius pieštukus:

Nuo šiol nebereikės 500 asmenukių, kad išsirinktumėte tą vienintelę, kuri jums išties patinka. Įkvėpta jūsų mėgstamiausių skaitmeninių nuotraukų redagavimo programėlių Infaillible serija iš L’Oréal Paris pristato pažangiausią dviejų žingsnių ritualą, užtikrinantį, kad veido oda visuomet būtų pasiruošusi tobulai asmenukei – #SELFIEREADY.

Pasiruošimą tobulai asmenukei pradėkite savo veido odai suteikdama tolygų atspalvį su naujosiomis Infaillible makiažo bazėmis. Kai oda padengta fotofiltrui prilygstančia baze, suteikiančia nepriekaištingą išvaizdą, metas išryškinti gražiausius veido bruožus. Pabrėžkite juos su naujaisiais Infaillible ilgai išliekančiais formuojamaisiais pieštukais.

Apie formuojamuosius pieštukus papasakosiu kitą kartą. Bandau perprasti ir susidraugauti, kai kas patinka, kai kas ne. Kadangi bazes galima naudoti (išbandžiau) ir su kitomis pudromis, tai produktus išskiriu.

l'oreal infallible | Grožio blogas

Ieškojau sudėčių internete, bet tos, kurias radau nesutapo, tad nurašiau. Dėl jūsų tik, bet draugės blogerės, jei reiks galit imt, tik klaidas atleiskit, gali pasitaikyti nes spitrijau į mažytį sąrašėlį ir viena ranka rinkau tekstą 🙂

Matinio sudėtis: Water, dimethicone, isododecane, ethylhexyl methoxycinnamate, nylon-12, glyceryn, peg-10 dimethicone, propylene glycol, alcohol denat, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, phenoxyethanol, synthetic flourphogopite, sodium chloride, caprylic glycol, disteardimomium hectorite, sodium dehydroacetate, popylene carbonate, disodium edta, alumina, disodium stearoyl glutamate, aluminum hydroxide, bht, tinoxide, pentaerythrityl tetra, dit-butyl hydroxy-hidrocinamate [may contain: CI 77891/titanium dioxide, mica,CI77491, CI77492/iron oxides, CI19140/yellow 5 lake, CI42090/blue 1 lake].

Švytinčio sudėtis: hydrogenated polyisobutene, isododecane, isononyl isononanoate, synthetic  fluorphlogopite, dimethicone, butyrospermum parki butter, hydrogenated styrene/isoprene copolymer, disteardimonium hectorite, peg-10 dimethicone, propylene carbonate,dimethiconol, bht, tin oxide, tris-bht, mesitylene, tocopherol, citric acid [may content: CI 77891/titanium dioxide, mica, CI77492/iron oxides].

Manau daugiau mažiau žinote, ką reikia daryti su praimeriais, ar ne? 😀

Matinės bazės konsistencija labai skysta. Net purtantant buteliuką girdisi kaip kliuksi skystis, kai tuo tarpu spindinti priemonė yra nors ir lengva, bet tirštesnė.

l'oreal infallible | Grožio blogas

Apie matinį produktą ne kažką tegaliu pasakyti. Išbandžiau su keliomis pudromis. Ar jį naudoju, ar nenaudoju – jokio skirtumo. Primena lengvą kremą ir tiek. Nepirkčiau.

“Luminizing primer” jau gerokai įdomesnis.

l'oreal infallible | Grožio blogas

Pirmą kartą išspaudusi perlamutrinę masę pagalvojau, kad čia su ją veikti :). Tačiau tikrai įvertinau. Bazė tepasi plonu sluoksniu ir primena skystą highlighter’į. Tiesą sakant išbandžiau ir taip naudoti, visai liuks, jei tik patinka šalto atspalvio produktai. Jokių blizgučių, tik švytėjimas.

Na, o šiaip tepu bazę tose vietose, kuriose ir tepčiau spindinčią priemonę – ant skruostikaulių, ant nosies. Tada ant viršaus tepu kreminę pudrą. Ir žiūrėdama į veidrodį nematau kažkokio didelio skirtumo, neatrodo, kad kažkur kažkas spindėtų. Tačiau atėjusi į dienos šviesą aš matau, kad tikrai švyti tos vietos, kurios turėtų švytėti ir tą daro sveikai bei natūraliai.

l'oreal infallible | Grožio blogas

Nuotraukoje veidas dengtas matine baze, skruostikauliai – spindžia, ant viršaus tepti “L’oreal” formuojamieji pieštukai.

Tad išvados – matizuojantis pagrindas nepatiko, tiksliau nesukėlė jokių jausmų, nes nuo jo nei blogiau, nei geriau. Manau, man geriau būtų buvę bandyti poras maskuojantį produktą. O štai “Luminizing primer” įvertinau ir su malonumu pažaidžiu. Jei mėgstate spindėti, tai siūlau atkreipti dėmesį, o jei jūsų oda lygesnė nei mano, tai iš viso galite šaunų įvaizdį susikurti.


Įvertinimas:

Matinė bazė:

Spindinti bazė:

Naudinga: Ieškokite visuose “L’oreal” stenduose. Kaina – 12,49 eur (20ml).

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).