Apžvalga: "Milani" makiažo pagrindas/maskuoklis "Conceal + Perfect 2-in-1". Spalva 01 Creamy Vanilla

Estimated read time 4 min read

Prisipažinsiu atvirai, aš nesu labai didelė dekoratyvinės kosmetikos žinovė, todėl negaliu pompastiškai rašyti, kad kai pamačiau “Milani” kosmetiką lietuviškoje parduotuvėje, tai bėgau daužyti taupyklės. Tiesiog, nors aš viena akimi gal ir buvau mačiusi vieną kitą paveiksliuką užsienio bloguose, bet į sąmonę neįstrigo. Na, kažkoks brendas, kurio pas mus nėra, arba yra keli daikčiukai elektroninėse parduotuvėse ir tiek.

Tačiau, kai “TopBeauty” pradėjo prekiauti šia kosmetika, atsirado smalsumas. Pradėjau skaityti atsiliepimus ir žiūrėti youtube, nes mane sudomino kreminė pudra. Kur jau ten nesudomins, jei vien jos pavadinimas sufleruoja, kad ši pudra gerai maskuos. Tik štai, kaip išsirinkti atspalvį, kai mažiausias numeris tikrai nėra šviesiausias?

Kol aš meditavau prie trečio numeriuko, o parduotuvės atstovai patvirtino, kad jis tikrai yra šviesiausias, tai kitos merginos jį ir nušlavė. Et. Beje, panašu, kad 20% kainų sumažinimo akcija sėkminga, nes šiandien iš viso parduotuvėje liko vos du atspalviai. Taigi, 03 neliko ir aš surizikavau su 01 Creamy Vanilla. Interneto nuotraukose neatrodė labai jau tamsus.

Produktas pristatomas taip:

Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer makiažo pagrindas/maskuoklis tai priemonė, kuria lengvai paslėpsite pajuodusius paakius, odos paraudimus ir netobulumus. Priemonė suteikia pilną pedengimą, yra atspari vandeniui. Su Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer makiažo pagrindu/maskuokliu Jūsų odą atrodys lygi ir natūraliai!

Sudėtis:

Smagu, kad buteliukas yra su patogia pompa, kuria galima išspausti ir mažą lašiuką (juk priemonę galima naudoti tik kaip maskuoklį).

Spalva, žinoma, pasirodė kiek tamsoka. Bet ne taip žiauriai, kaip kita prašauta mano pudra (Melkior, jei pamenate).

Ir nors aš mėgstu gelsvas pudras, kurios geriau maskuoja raudonį, ši vos vos per geltona.

Truputis ekshibicionizmo :). Nuotraukoje, kurioje aš esu be makiažo, matote, kad mano veidas turi gausiai raudonio, pigmentinių dėmelių, strazdanėlių ir atrodo margas. Beje, atkreipkite dėmesį, kad mano kaklas natūraliai labai baltas. Nors aš nenaudoju nei įdegio priemonių, o vasarą saugau veidą, bet vistiek visada kaklas net keliais tonais šviesesnis. Na, o į plaukus dėmesio nekreipkite, jie čia dar net neįpusėję natūralaus džiūvimo proceso 🙂

Na ir su pudra. Matosi, kad kiek tamsoka, bet vėliau pasitvarkau su kompaktine tuos skirtumus tarp veido ir kaklo. Veido spalvą išlygina puikiai. O tas “auksinis” daiktas, tai garsioji ABH padielkė iš “Grožio draugo” dėžutės. Ja dengiau veidą. Nors ir labai skeptiškai žiūrėjau į tokio tipo šepetėlius ir ilgai bandžiau prisijaukinti patį principą, bet visai patiko, norėčiau kokios geros kompanijos įsigyti.

Kaip jau sakiau – tamsoka ir geltonoka. Bet čia radau senesnę, geresniame apšvietime darytą nuotrauką, kur buvau jau užfiksavusi viską su šviesesne pandutės pudra. Vaizdas po kokių 3-4 valandų.

Pudros privalumai: dengiasi tikrai gerai, tiek pirštais, tiek kempinėle, tiek šepetėliu. Maskuoja puikiai ir galima naudoti tik kaip maskuoklį. Išsilaiko gana ilgai. Ne visą dieną, bet iki rimtesnio blizgėjimo praeina bent 5-6 valandos.

Pudros minusai: ji sunki. Iš tiesų juntama ant veido, taip pat ir matoma. Žiemą dar dar, bet vasarą man regis tokią dėvėti būtų nemalonu. Na, o kad spalva nelabai pataikyta, tai jau čia toks personalinis minusas. Rizikavau pati.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Topbeauty.lt. Šiuo metu ten tik dvi spalvos belikę, bet tikiu, kad pasipildys. Kaina – 12.49 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours