Veni Vidi politika: kompanijų atsiųsti produktai

Estimated read time 3 min read

Faktas: tinklaraštininkai iš įvairių kompanijų gauna PR produktų.

Aš džiaugiuosi galimybe išbandyti kažką naujo, netikėto, įdomaus, bet esu jau pakankamai didelė :), daug ką galiu nusipirkti, todėl manęs negąsdina mintis, kad po kritiškos nepatikusio produkto apžvalgos kompanijos nebenorės bendrauti (taip jau yra buvę ir nenumiriau). Taip, aš kartais sutinku neskelbti apžvalgos jei priemonė visai nepatiko, nors matau, kad iš esmės ji nėra bloga, tik man netiko. Tačiau rašyti neigiamas apžvalgas manęs nemotyvuoja ir nusipirkti produktai.

Tačiau yra ir atvirkščiai! Jei produktas man tikrai patinka, manęs negąsdina mintis, kad skaitytojams įrašas pasirodys “nupirktas”.

Nepamirškite, kad priemones vertinu subjektyviai. Tai yra taip, kaip man atrodo, taip kaip jaučiausi. Skaitykite tarp eilučių, nes juk aš galiu išgirti riebios odos kremą, kuris tikrai netiks sausiaodėms. Pagirti kvapą, kai tuo tarpu jus net purto nuo vanilės 🙂

Aš nenagrinėju produktų sudėčių, tačiau saugios priemonės visada džiugina, o kenksmingi ingredientai – liūdina. Aš tą paminiu per daug neteisdama (nebent kaina visiškai neatitinka sudėties) ir per daug negirdama.

Ir dar, aš sutinku tikrai ne su kiekvienu bendradarbiavimo pasiūlymu, renkuosi tai, kas įdomu man. Juk aš viską tepsiu ant savęs ir būsiu eksperimentatore :), kuri rizikuoja atrasti, arba net ir sau pakenkti.

Nesvarbu ar aš produktus pirkau, ar tai yra PR priemonės, prieš aprašydama stengiuosi kuo geriau išmėginti. Dekoratyvinę kosmetiką bandau trumpiau, nes tikrai nereikia mėnesio, kad suprastum ar lūpų dažai yra pigmentuoti ir gerai laikosi, ar galiu bučiuotis ir ar lūpų neištiks koma. Tačiau visi kiti priežiūros produktai testuojami kelias savaites. Mažiausiai.

Esminis skirtumas tarp PR produktų apžvalgos ir mano pačios įsigytų yra tas, kad pirmuoju atveju aš nurodau tik tas priemonės ar paslaugos įsigijimo vietas, kurias pageidauja nurodyti bendradarbiaujančios kompanijos, o antruoju išvardinu visas, kuriomis pasitikiu pati.

Visais klausimais drąsiai galite kreiptis info@venividi.lt

Už malonų bendradarbiavimą dėkoju Topbeauty.lt, Klipshop.lt, Kuryba.eu, “Avene”, “Rene Furterer”, “Lierac”, “Phyto”, “Isadora”, “Lumene”, “Eurokos”, “Vitrina Pro”, “Wolt”, “Treatwell”, Kilo.lt, “Biok”, “Douglas”, “L’oreal”, “Maybelline”, Medexy.lt, “Gosh”, “Vichy”, Biovaistine.lt, Mrwoo.lt, “Schwarzkopf Professional”, Inhair.lt, “Livinn”, “Artdeco”, “Benefit”, “Eurovaistinė”, “Elevita”, Hairfree.lt, “Medisana”, “Manilla”, “Driu Beauty”, “Kiehl’s”, “Kristiana”, knygų leidykloms, importuotojams ir daugeliui kitų. Jūsų dėka atradau tikrai vertų dėmesio produktų.

+ There are no comments

Add yours