Pastaruoju metu nemažai kalbu apie “EO lab” produktus. Pamenu, kad jiems atsiradus nebuvau labai sužavėta, patiko gal tik 50% bandytų priemonių. Tačiau praėjo šiek tiek laiko, produktų atsiranda vis daugiau, šį tą išmėginu ir dažniau apsidžiaugiu nei nusiviliu. Kainos gan patrauklios, sudėtis neblogos. Ateityje dar laukia kitų produktų apžvalgos, o šiandien noriu aptarti jauninantį toniką.

Pristatomas jis taip:

Tai produktas, sukurtas specialiai brandžiai veido odai, ją gerai nuvalo ir paruošia tolesnei priežiūrai, veiksmingai tonizuoja, gerina odos ląstelių regeneracijos procesus, didina ląstelių sienelių turgorą.

Tonikas sukurtas natūralių aliejų ir augalų ekstraktų pagrindu, naudojant naujausias technologijas. Jo sudėtyje net 95% natūralios kilmės augalinių sudedamųjų dalių.

Toniko sudėtyje esantis jūros šaltinio vanduo saugo odą nuo drėgmės praradimo, veikia priešuždegimiškai, o simondsijų (jojobos) aliejuje esančios aminorūgštys, analogiškos odos kolageno struktūrai, padeda išlaikyti odos stangrumą, pratęsia jos jaunystę.

Sudėtis:

Aš nežinau kaip seniau gyvenau be tonikų? Gal tiesiog turėjau neteisingą įsivaizdavimą, kad jie visi yra su alkoholiu ir sausina odą? O tuo tarpu produktai kaip tik skirti atstatyti drėgmės balansą po prausimosi, gaivinti. Savo rutinoje naudoju du tonikus, kurie labai skirtingi. Mano mylimas “Benton Aloe BHA Skin Toner” yra kiek tirštesnis, pats tarsi koks serumas. Jį tepu tiesiog rankomis, vakarais, po to kai gerai nuprausiu veidą. Į jį labiau žiūriu, kaip į drėkiklį, nei toniką.

O štai “EO lab” skystas, tipinis. Pilu ant vatos ir valau odą rytais, kartais prieš makiažą, jei darau jį ne ryte. Ir šiaip visada, kai noriu atgaivinti dienos eigoje (kai esu nepasidažiusi), ar po mechaninio veido valymo, ar po kaukių. Taip pat juo drėkinu veidą prieš naudodama aliejinius produktus. Malonus ir gaivinantis.

Dar man patinka tipinis rūgštelėjusių spanguolių kvapas. Kaip tik tokių, kokias pelkėse įsimetu į burną. Dar neprinokusių.

Aš neturiu priekaištų ir rekomenduoju. Kaina irgi neišplėšia piniginės.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Elevitose” ir “Eurokos”. Kaina – apie 3 EUR už 200ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.