Apžvalga: P2 kompaktinė pudra “Nude Blend”

Estimated read time 4 min read

Kaip tapti sėkmingu blogeriu, neseniai manęs paklausė sporto kolegė pasikalbėjus apie laisvalaikio veiklas. Ir ką aš žinau, sakau jai. Kaip tą sėkmę nori matuoti? Savo gebėjimu daryti įtaką? Pinigais? Peržiūrų skaičiumi? Neseniai su viena blogere kalbėjome, kad gyvename tikrai įdomiais įtakos formuotojų aka influenserių laikais, kai niekas nebežino kas yra kas. Rašai blogą, bet ar esi sėkmingas matuojiesi kažkodėl soc. tinklų skaičiukais. Nusiperki tūkstantėlį ir manaisi esąs svarbus. O kai pagalvoji, na ir kas? Manęs iš viso beveik niekas neseka, bet štai vienos paslaugos nuolaidos kodu pasinaudojo triženklis skaičius žmonių. Tiesa tokia, kad aš imuosi bandyti produktus ar paslaugas neturėdama išankstinės minties juos išreklamuoti, aš tą darau savanaudiškai. Man tas kremas įdomus, mane ta paslauga traukia, aš šitą dalyką visada norėjau išmėginti, o po to nors ir tvanas, esu blogerė, ne pardavimų vadybininkė. Ir pasidalinusi tikrais įspūdžiais aš sulaukiu grąžos, tiesa, ne socialinių tinklų skaičiukais. Aš visada labiausiai norėjau ir noriu bendrauti. Bandau, dalinuosi, džiaugiuosi, abejoju ir tikiuosi, kad po truputį atsiranda bendraminčių bendruomenė. Jei aš galiu kažkam patarti ar padėti atrasti produktą, paslaugą – valio! Bet ir pati rašydama viešai noriu gauti minčių, įžvalgų, abejonių, patarimų. Ir aš save laikau tikrai sėkminga blogere, nors nei tas blogas už šildymą man padeda sumokėti, nei turiu daug progų pasiurbčioti kokteiliukus PR renginiuose :D. Tad va, naudojuosi proga papasakoti apie naują produktą – P2 kompaktinę pudrą. Mano atradimas. Ir ne, ne pati atradau. Gavau pamėginti visą krūvą Lietuvoje atsiradusios P2 kosmetikos.

Skaistalus padovanojau, o kitką mėginau. Galiu pasakyti, kad tušas man pasirodė visiškas š. Nes jo dėka turėjau pandutės gėdą, net kelis kartus. Nenudžiugino ir maskuoklis, nes jo užbaigimas man atrodo kaip sušokusios sausos pudros. Ne koks ir dvipusis šešėlių pieštukas, bet čia jau asmeniškumai. Labai patiko matiniai lūpdažiai ir bronzantas, tad apie juos jau greitai, o dabar, kaip jau sakiau, apie pudrą.

Produkto išvaizda man gana keista. Ta šviesi spalva aplink veidrodinį vidurį nėra persišviečianti pudra, tai dažytas plastikas. Pirmoje foto matote, kad yra ir veidrodėlis, bei kempinėlė.

Aprašymas:

Šilko švelnumo kompaktinės pudros ir makiažo pagrindo derinys suteikia odai matinį natūraliai švytintį atspalvį. Lengva kreminė tekstūra švelniai ir tolygiai dengia odą. Kompaktinė pudros sudėtis papildyta saulės filtrais SPF 15, kurie apsaugo odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio. Priemonės pakuotėje yra integruotas veidrodėlis ir pudros kempinėlė.

Šiaip aš ilgą laiką vengiau pudrų su talku. Nėra tai svajonių ingredientas, bet dabar turiu net kelias su juo ir man patinka dekoratyvinės savybės.

Mano turimas atspalvis yra 030 Beige ir aš net nustebau, kad tai nėra labai tamsus variantas. Ne visai baltoms, bet šviesioms. Šiuo metu man labai tinka.

Kuo pudra patinka? Kad dengiasi labai lengvu sluoksniu (kai imu puriu šepetėliu). Veidas neatrodo miltuotas, aišku, įmanoma padaugint, bet terminio vandens dozė viską sutvarko. Gana ilgam nuima blizgesį ir nesukelia sausumo, tempimo jausmo. Su pagalvėle mėgstu patapšnoti paakius.

Kompaktinė pudra man yra must produktas. Aš visada naudoju vienokią ar kitokią, bet negaliu labai daug apie jas pasakyti, jei neišryškėja kažkokie trūkumai. O šiuo atveju dekoratyvinių trūkumų aš kažkaip labai ir nematau. Plius turi šiokį tokį SPF.

Anksčiau galvojau, kaip įmanoma sunaudoti pudras, bet pati jau “nuvalgiau” visą P2 užrašą.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Eurokos.lt, kaina – 8.49 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

6Comments

Add yours
 1. 1
  Jurgita

  FB turit virš 4tūkst sekėjų ir sakot kad beveik niekas tavęs išvis neseka?? Man tai atrodo kaip izeidimas tavo sekejam….

 2. 2
  Salomėja

  Jurgita, man tie skaičiai yra kosmosas, aš niekada netikėjau, kad tiek galiu sudominti, o tame sakinyje reikia įžvelgti sarkazmą :). Gaila, kad be intonacijų jį sunku išreikšti kartais.
  Nes pasirodo, kad dabar FB nelabai ką bereiškia, dabar visi matuojami Instagramais, ir true story, pati girdėjau, kurios kompanijos su tavimi net nešneka, jei neturi labai konkretaus skaičiuko, kurį, gi visi žinom, nesunku susiorganizuot per valandą.
  Tai mano tiksli mintis yra ta, kad rašome blogus (ar kuriame filmukus), bet matuojamės socialiniais tinklais. Truputį juokinga. Beje, šoktelėjus FB sekėjų skaičiui, aš nebepasiekiu tiek žmonių, kiek pasiekdavau, kai jų buvo mažiau. Todėl ir dabar va norėčiau padaryti konkursą, turiu kuo pasidalinti, bet bijau, kad pritrauks nemotyvuotų žmonių, kurie po to goš tuos, kuriems įdomu 😀

 3. 3
  Dalia

  Na idomiai izvelgia populiaruma. Instagramo daug kas apskritai dar neturi. Facebooke nevisada viska yra prasme sekti jei ir taip bloga skaitai. Na yra kaip yra. Kas del pudros, tai po labai daug metu pirma karta vel turiu kompaktine, miniuka 😀 tiesiog nenoriu talko. Pagalvojau pirma maziuka pabandysiu 🙂

 4. 4
  Salomėja

  Šiaip tame ir įdomybė, kad aš pati mažai ką seku FB, retai ką yotube. Bet žiūriu ir skaitau labai daug ką :). Bet va populiarumo matuotojai manęs kaip ir nepriskaičiuoja tada :):):)
  O kas paskatino vėl susigundyti pudra, jei daug metų jos nereikėjo?

 5. 5
  Miglė

  O aš neįsivaizduoju kaip galima gyventi be kompaktinės pudros. Man atrodo kad kol neužfiksuosi, tol makiažas nebaigtas 😀 Per 2-3 mėnesius viena kompaktinė sueina.

 6. 6
  BlondNiko

  O aš shiseido pureness vėl įsigijau po n metų jos neturėjimo. Jau esu pamiršusi kokia puiki gali būti kompaktinė pudra, kokiu šilku ji gali virsti ant odos. Perspėju – sausiakėms netinka ! Tik riebiaodėms.

+ Leave a Comment