Apžvalga: “L’oreal Paris” akių šešėlių paletės “La Petite Feminist” ir “La Petite Maximalist”

Estimated read time 3 min read

Aš vis galvoju, kaip atrasti tą pasitikėjimo savimi mygtuką? Laikas bėga ir aš net nepastebėsiu, kaip po kelių metų stuktels keturiasdešimt, o vis dar baili, netikinti savimi, besijaučianti negražiausia ir storiausia, ir visokia -iausia iš blogosios pusės. Štai vakar ėjau į galmūrinį blogerių vakarėlį. Savaitę knisau sau protą, kad neturiu ką apsirengti, visos bus pasipuošę, fainos, plonos, jaunos, gražios, tobulai atrodys nuotraukose, o aš taip nemoku. Ne tai, kad reikia lygintis, bet norisi bent jau jaustis gerai :).  Net keletą reidų per parduotuves padariau ieškodama “ko nors”. Galiausiai išėjau su savo 100 kartų dėvėtomis senienomis, 100% second hando, timpos, sportbai, žodžiu sportinis stilius, nes ką čia privaidinsi. Ir tada vakarėlio metu prišoka Vikė, kuri išberia tiradą, kaip žavisi mano blogu, tuo tarpu aš net nemaniau, kad jį ir mane iš viso žino :), o ryte gaunu žinutę su komplimentais iš niekada nematyto žmogaus, mat vakar buvau apžiūrėta iš automobilio :). Ir kokia būna mano pirma mintis? Atsargiai pasitikrinu ar nesišaipo. To mygtuko dar ieškot ir ieškot :). Kartais geriau pasijusti padeda paprasčiausias makiažas. Ir “L’oreal” kompanijų dėka tikrai turiu iš ko pasirinkti, ką tepsiu šiandien :). Šį kartą pakalbėkime apie “L’oreal Paris” paletes “La Petite”.

Iš viso yra šešios paletės, o mano rankose “Maximalist” – vis dar madingų rausvai rusvų tonų bei “Feminist” su žalia ir violetine :).

Iš tiesų, tai man “Feminist” nelabai patiko.

Nors… Aš pastoviai naudoju tą rusvą spalvą (tarp šviesiausios ir žalios). Tačiau paletės pažiba, reikia manyti yra žalia bei violetinė, o jos man pasirodė birios, mažai pigmentuotos ir sunkiai sklaidosi.

Visai kitaip vertinu “Maximalist” paletę.

Šešėlių formulė atrodo kokybiškesnė, spalvos sodresnės, geriau sklaidosi, bet vistiek yra birokos, ypač imant didesniu šepetėliu. Matinė tamsiai ruda spalva taip pat gerai pigmentuota. Aš labai dažnai naudoju tą rausvai rusvą (šalia šviesiausios) kaip mono šešėlį. Šepetėliu arba tiesiog pirštu perbraukiu per voką ir sau graži :). Tas degintų plytų atspalvis irgi dažnai eina į trasą :).

Kaip supratote, yra dvi tos pačios serijos skirtingų spalvų paletės. Bet viena patiko, kita nelabai. Nežinau kokios kitos keturios, tad jei susidomėsite, rekomenduoju pačiupinėti stenduose ir įvertinti.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “L’oreal” stenduose ir Pigu.lt. Kaina be nuolaidų yra apie 14 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

2Comments

Add yours
  1. 1
    Dalia

    Et ta “pasitikėjimo savimi” tema. Dažnai užimą vietą mintyse…. per dažnai. Ir kas labiausiai mane liūdina, tai kad pasitikėjimą savimi dažnai matuojame kitų žmonių reakcijomis, ar numanomomis reakcijomis, kurių scenarijus ir prasmes dažniausiai susikuriam savo pačių galvose. O realybėje tos reakcijos tikrai dažnai neatitinka mūsų “išgyventų” scenarijų, tad iš esmės patys sau kenkiam ir lendam į kiautą iš, kurio ištrūkti tikrai sudėtinga. Iš esmės, tai kaip tu jautiesi, priklauso nuo to, ką tu galvoji. Ir jeigu pasiduodi tų, šiaip jau destrukcinių, scenarijų kūrimui, tai faktas, kad jau jausiesi blogai,nors jokių realių priežasčių tam būti neatsirado. Vienintelis dalykas, kuriuo galima sau padėti, tai yra sąmoningumas ir savistaba, išgujant tas destrukcines mintis lauk iš savo galvos. Gan sunkus darbas, bet tikrai veiksmingas.

  2. 2
    Laura

    Kažkada skaičiau straipsnį, kad buvo atliktas tyrimas, kad kiti žmonės mato mus gražesnius, nei mes patys save. Jie nepastebi kažkokių trūkumų, kuriuos mes puikuai matom ir pergyvenam

+ Leave a Comment