Šiandien mano savijauta ir nuotaika daug geresnės, tad jaučiuosi kaip koks energdžaizeris. Ką gero nuveikti? Gal visgi nueiti į mugę Rotušėje tik todėl, kad aš niekada nebuvau pastato viduje? O dar laukia labai ilgas pasistovėjimas pašte, nes regis “Iherb” siunta atkeliavo. Būtent šioje parduotuvėje aš susipažinau su prekiniu ženklu “Physicians Formula”. O dabar jų produktų galima įsigyti “Eurokos”. Ką aš sėkmingai padariau, nes parduotuvė taikė nuolaidas. Pagaliau nusipirkau cushion tipo krempudrą ir dar vieną kompaktinę.

Na, o šį produktą jau bandžiau parduotuvės atstovų iniciatyva. Kažin ar pati būčiau atkreipusi dėmesį, nes visokie praimeriai mane retai vilioja.

Atrodo jis egzotiškai, net norisi trauki ilgus margus sijonus bei rytų motyvais dvelkiančius papuošalus. Pristatomas taip:

Švelnus, gaivinamasis ir drėkinamasis arganų aliejaus ir organinio kokosų vandens derinys drėkina ir atgaivina odą, suteikia švytėjimo.
Arganų aliejus vadinamas „skystuoju auksu“ gali pagerinti odos ryškumą, toną, tekstūrą ir elastingumą. Natūralus kokosų vanduo drėkina ir atgaivina odą, padeda reguliuoti odos riebalų perteklių, suteikia odai natūralaus švytėjimo. Šilko švelnumo ir lengva dulksna įsiskverbia į odą akimirksniu, sukuria apsauginę plėvelę ir atgaivina odą, todėl jūs galite iš karto atlikti makiažą. Dvifazė veido dulksna su patogiu purkštuku lengvai ir tolygiai paskirsto miglą.

Naudojimas
Prieš naudojimą buteliuką sukratykite. Užmerkite akis ir purkškite miglą ant veido prieš atliekant makiažą arba naudokite dulksną kaip atskirą priemonę, kai norite sudrėkinti odą (naudoti 2 kartus per dieną). Galite purkšti ir ant atliko makiažo, taip suteiksite makiažui gaivumo. Dulksną galite naudoti veidui, kūnui, plaukams ar nagams prižiūrėti. Visada palaukite kelias minutes, leiskite priemonei nudžiūti.

SudėtisArgania spinosa (argan) kernel oil, cocos nucifera (coconut) water, alcohol denat., sodium chloride leuconostoc/radish root ferment filtrate, tocopheryl acetate, water, leuconostoc ferment filtrate, fragrance.

Man ne visai patinka alkoholis, bet guodžia tai, kad jo mažiau nei aliejaus ir kokosų vandens.

Buteliukas stiklinis, atrodo tikrai gražiai, jame persimato dvifazis skystis. Tad prieš purškiant būtina priemonę gerai suplakti.

Išbandžiau keliais būdais:
1. Kaip veido dulksną dienos eigoje. Šis panaudojimas man ne itin patiko, nes priemonė tikrai aliejinga. O aliejus labiau maitina, nei gaivina, sutikime, o tą daryti viduryje dienos ne visi nori. Produktas greit išdžiūva, bet palieka spindintį aliejaus šydą.
2. Kaip bazę prieš makiažą. Labai patiko! Tas lengvas aliejaus šydas padeda daug geriau išsklaidyti kremines pudras, suteikia vos vos lengvo švytėjimo. Aš esu riebios odos savininkė ir naudoju matines pudras, todėl neretai susiduriu su tuo, kad jos paryškina šerpetojimus ar kitus odos nelygumus. Su „Argan wear primer“ neretai tokią problemą pavyksta sumažinti. Tiesa, riebios odos blizgesys irgi gali greičiau išlįsti. Bet man yra geriau blizgėti (pasitvarkau su kompaktine pudra), nei su gerai matomais vaikščioti ryškiais nupleiskanojimais.
3. Iš karto padariusi makiažą. Čia pojūčiai labai priklauso nuo to, kuo dariau makiažą. Jei įprastas – kreminė pudra plius kompaktinė – tada nelabai… Atrodo, kad užpurškiu riebalo. Tačiau jei veidą dengiu biria mineraline pudra, tai „Physicians Formula“ purškiklis nuima miltiškumą ir sulieja vaizdą. Svarbu nepadauginti ir purkšti iš toliau, kad veidą padengtų tik lengva dulksna.
4. Ant plaukų. Realiai nepastebėjau kažkokio akivaizdaus efekto.
5. Ant kūno odos. Konkrečiai, tai dažniausiai ant iškirptės zonos. Patiko, nes čia, skirtingai nei veido, mano oda yra sausa. Purškalas suteikia lengvo švytėjimo. Be to, jis, kaip ir sakiau, gana greitai nudžiūna, tad nėra lipnumo ar riebumo jausmo.

Apibendrindama galiu pasakyti, kad su šia priemone eksperimentuoju kiekvieną dieną. Dailų buteliuką malonu imti į rankas. Kvapas salstėlėjęs, šiek tiek jaučiasi ir alkoholio. Beje, priemonė sūri.

Šis produktas tikrai nėra must have, bet man jis labai neįprastas, tokio pobūdžio priemonių nelabai turiu, tad buvo smagu tiesiog pažaisti naujovėmis.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Eurokos” (15.90 EUR už 30ml, šiuo metu akcija ir jis kainuoja 11.13 EUR) ir Iherb.com (12,11 EUR).

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).