Atradimas: NEUMA glotninantis plaukus nenuplaunamas kondicionierius “neuSmooth Refine”

Estimated read time 3 min read

Aš jau greitai keliausiu atostogauti! Valio valio! Lyg tol reikia daug padaryti tiek namuose, tiek darbuose, o noriu dar ir tinklaraščiui parašyti keletą tekstų. Dabar, kai jis perkeltas į kitą sistemą, galiu naudotis tokiais paprastais malonumais, kaip skelbimas pagal nustatytą grafiką! Taigi, sukuosi. Artimiausiu metu ketinu parengti mėnesio geriausius, o ten tikrai tikrai bus įtraukti ir NEUMA produktai.

NEUMA turi įvairių linijų: drėkinančių, stipriai valančių, glotninančių, suteikiančių apimties ir t.t. Asortimentą galite apžiūrėti Klipshop.lt. Iš merginų aš girdžiu tik labai labai gerus atsiliepimus. Na štai, kad ir Vytautė, kuri yra apimties ir plaukų tekstūros maniakė, labai giria tam skirtą produktą. Aš pati bandžiau glotninantį nenuplaunamą kondicionierių ir serumą. Šiandien papasakosiu apie pirmąjį, nors iš tiesų, dažniausiai produktus naudoju kartu.

Kaip aš matau žodį “smooth” aš jau noriu priemonę išbandyti. Ne visada pasiteisina, nes po tuo minėtu žodžiu slepiasi gana skirtingi rezultatai. Mano lūkesčiai yra paprasti. Aš noriu, kad mano pašiušę banguoti plaukai taptų glotnūs, bet neišsitiesintų. Tai yra pats paviršius suglotnėtų. Na kažką panašaus, pvz., galima padaryti garbanojant plaukus tiesintuvu.

Žiūrim ką žada NEUMA:

Drėkinantis nenuplaunamas kondicionierius ramina ir apsaugo plaukus. Praturtintas patentuotu augalų ekstraktu ir eteriniais aliejais, Phyto Colour Complex™ sustiprina plaukų spalvos atspalvį, gyvumą ir suteikia ilgaamžiškumo, Phyto UV Shield™ augalų medžiagų mišinys apsaugo plaukų spalvą nuo UVA ir UVB oksidacijų. Atgaivina plaukus, suteikia jiems blizgesio ir mažina vėlimąsi.
Produkto sudėtyje nėra sintetinių kvapų, sulfatų, natrio chlorido, parabenų, 1,4-dioksano, ftalatų, glitimų, neurotoksinų, aliuminio junginių, glikolių, formaldehidų, karbamidų, kancerogenų, ar kitų aplinką teršiančių medžiagų – tiesiog natūralus mišinys sudarytas iš atsinaujinančių medžiagų.

Naudojimas: Įtrinti maža kiekį į drėgnus plaukus. Neskalauti. Formuoti norimą šukuoseną. Taip pati gali būti naudojamas ant sausų plaukų norint suglotninti ar išryškinti garbanotų, banguotų plaukų tekstūrą.

Taigi, garbanotiems plaukams tinka 🙂

Sudėtis:

Sudėtis labai ilga, gausi įvairių ekstraktų, aliejų, yra silikonų, minkštiklių ir t.t.

Mano akimis buteliukas labai patrauklaus dizaino.

Priemonė yra pusiau skaidri, nelipni, skaniai saldžiai kvepia. Gal šiek tiek primena melionus, ar kažkokius kitus saldžius egzotinius vaisius.

Na ir mano džiaugsminga odė! NEUMA smarkiai stumdosi ant laimėtojo pakylos su “Rene Furterer” produktu. Priemonė plaukus paverčia labai labai švelniais. Jų paviršius akivaizdžiai atrodo glotnesnis, net šukuojant plaukai nesipučia (garbanės žinos, ką turiu omenyje). Tačiau tuo pačiu plaukai lieka gana lengvi, todėl ir toliau banguojasi, o ne nutįsta.

Naudojamas kartu su serumu leidžia ypatingai džiaugtis savo plaukais.

Realiai, apart kainos, aš nematau jokių trūkumų. Kažkoks mažas stebuklėlis MANO plaukams.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Klipshop.lt. 250ml kainuoja 29.70 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours