Skaitau aš čia kažkada komentarus portale… Jaučiu, kaip mano IQ smunka žemyn, gyventi darosi baisu, nes visi ne tik nekenčia moterų, gėjų, vaikų, šunų, moterų už vairo, vyrų už vairo, motociklininkų, dviratininkų, pėsčiųjų, kaimynų, bet dar ir mato per drabužius. Rimtai! Mergina nuotraukoje su džinsais, o jie mato celiulitą! Apsižiūriu tada aš save veidrodyje ir nu yra yra tas celiulitas ir jeigu jis matosi per visas kelnes, timpas, sijonus, sukneles, tai blyn, gi nesmagu žmonėms po nosimi kišti. Kažką darysiu, nes svarbeuse kazka dariti! Pagalvojau pagalvojau, na pvz., cello gelis labai veiksmingas buvo, bet kiek vargo, kiek vargo! Aš noriu lengviau. Nu, kad spragt ir va! Ir čia gi prisiminiau, kaip prieš kokius 3 metus buvo giriami “Eveline” kūno kremai. Tie nuo celiulito. Ir rūšių n+10. Patys net užsirašę, kad nr.1 Lenkijoje… Gaila, kad paskutinį kartą ten būdama, labai šiknučių neapžiūrinėjau, tai negaliu pasakyti ar lenkės jau visos lygia oda švytuoja. O ir per rūbus, deja, nematau.

Priemonė pristatoma taip:

Lieknėjimo serumas padeda kovoti su celiulitu. Pašalina toksinus ir skysčių perteklių. Mažina riebalinį audinį. Gali padėti sumažinti kūno apimtis. Serumo sudėtis papildyta žaliosios kavos ekstraktu, kofeinu, Purisoft ir Intenslim veikliųjų medžiagų deriniais, kurie stimuliuoja limfos cirkuliacija ir skatina riebalinių ląstelių deginimą.

Sudėtis: Aqua, Glycerin, Cetyl Alcohol, Glycine Soya Oil, Alcohol Denat, Propylene Glycol, Sodium Polycacrylate, Glyceryl Stearate, SE, Dimethicone, Menthol, Butylene Glycol, Globuralia Cordifolia Callus Culture Extract, Zingiber Zerumbet Extract, Caffeine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Etylparaben, Propylparaben, Coffea Rubusta Seed Extract, Potassium Sorbate, Trisodium EDTA, DMDM Hydantoin, Parfum, Fucus Veciculosus Extract, Kigelia Africana Leaf Extract, Disodium EDTA, Moringa Oleifera Seed Extract, Clorphenesin, Benzyl Benzoate, CI 42090, CI 19140.

Aš nesu sudėčių nagrinėtoja, jūs tą žinote, pateikiu tik dėl bendros info, tiems, kuriems rūpi. Bet nu žinokit net plaukai stojosi (nors jie ir šiaip visada volume up, tai gal ne dėl to) nurašinėjant visus tuos alkoholius, platų spektrą visų konservantų, formaldehidinių produktų ir t.t. Suprantu “Eveline” planą – tiesi buteliuką link odos, o užpakalis ir kumpiai rėkia:

– ne ne ne! Mes išsilyginsim, mes būsim stangrūs, mes būsim geri! Netepk!

Kremas nėra labai tirštas, nelipnus ir greitai susigeria. Man labiausiai patinka kvapas. Nes mentolis susimaišo su kava ir gaunasi kažkas tokio įdomaus.

Priemonė tikrai labai smarkiai šaldo. Turiu aš ją senokai, dar nuo tada kai svajojome apie karščius, tai nelabai tada patiko teptis. Šalta buvo. Dabar gi pats tas.

Celiulitui poveikio nepastebėjau, tiesiog mano manymu aktyvių ir veiksmingų ingredientų čia per mažai. Taip pat norint rezultatų reiktų gerokai aktyviau masažuotis. Bet aš gi tinginio stebuklo norėjau, o ne darbą dirbt. Pagrindinė pastebėta savybė, kurią tikrai įvertinau, tai kad kremas odą padaro labai švelnia. Tiesiog miela po to šlaunis glostinėtis. Galite pasitept, po kiek laiko parodyt vyrui kaip švelnu :D. Paliesk, brangusis, mano kumpelius!

Visgi, dėl atstumiančios sudėties aš priemonės nekartočiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite “Eurokos”, “Martina” ir kitur. Kaina be akcijų yra apie 7-8 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).