Prisipažinsiu, kad man sunku suprasti, kodėl žmonės yra nusistatę prieš tam tikrų šalių kosmetiką. Aš nekalbu apie kinų padielkes, kur nežinia ko prideda siekdami sukurti kuo panašesnį į originalą produktą. Tačiau tikiu, kad tie produktai, kuriuos kuria, o ne kopijuoja, patys kinai, taip pat gali būti kokybiški. Visi aukština prancūzišką, šveicarišką kosmetiką, bet nuvertina lenkišką ar rusišką (na, pirkdama rusiškas priemones aš blogai jaučiuosi, tarsi remčiau tą šalį ir jos politiką, bet su produkto gerumu tai mažai susiję). Ir aš nesakau, kad pirmosios blogos, man irgi visada atrodo, kad jau ten šveicariškas, tai jau kažkas tokio, būtinai kalnuose stovi institutas, kur žmonės baltais chalatais kuria mums kokybę… Švediškas? Wow! Baltarusiškas? Meh… Lenkiškas? Meh, ai bet pala, o tai koks “Inglot” gi visai ir neblogas, ne?

Tačiau aš visada geidžiau išbandyti daug visokių produktų, bet daug ilgiau mano gyvenime truko periodai, kai pinigų neturėjau, nei tada, kai turėjau. Ir susipažinusi su tais rusiškais, lenkiškais produktais, aš supratau, kad tarp jų yra labai daug gėrio. Ir nebūtinai pigaus. Šūdo irgi. Nebūtinai pigaus, taip pat. Nuvažiavusi į Lenkiją bėgu ieškoti ne žinomų priemonių, kurių nėra Lietuvoje, bet būtent prie lenkiškų vardų, pvz., “Bielenda”, “Biovax”. Ir kai gavau pasiūlymą pamėginti “Bioetiq” priemones, iš karto susidomėjau. Pasirinkau aliejinį valiklį ir serumą. Deja, netyčia vietoje serumo gavau aliejų, tai vis neapsisprendžiu ar bandysiu, mano pasirinkimas labiau vilioja. Na, o alavijines putas įdėjo pati atstovė. Prirekomendavo, išgyrė, sakė būtina pamėginti.

Tie dizainai yra klaikūs ir žinau, kad kartojuosi kiekvieną kartą aprašinėdama produktą iš lenkų ar rusų fabrikų.

Priemonė pristatoma taip:

Švelnios prausimosi putos veidui su alaviju rekomenduojamos jautrios odos žmonėms. Nedirgina ir nesausina odos dėl švelnių plaunamųjų medžiagų, tačiau efektyviai valo nešvarumus. Palaiko natūralų odos pH; tinka visų tipų odai (ypač sausai); patvirtintas dermatologų. Sudėtyje nėra: SLS, SLES, muilo, silikonų, dažiklių, parabenų, PEG, naftos produktų.

 

NAUDOJIMAS: reikiamą kiekį masažuokite ant sudrėkintos odos ir kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Sudėtis:

Produktas neturi aršių ploviklių, bet sudėtis nėra labai nekaltutė. Ir druskos nemažai ir konservantai nedraugiški. Visgi, neilga, paprasta, ne pati blogiausia.

Konsistencija vizualiai yra tokia, kokios ir tikėjausi imdama šitą buteliuką. Bet puta tvirta, skalsi, ja praustis malonu, kvapas gaivus. Vėl gi, lygiai toks, kokio galima tikėtis. Žodžiu, lūkesčių neapvilia.

Prausia švelniai, sausinimas visiškai minimalus. Negražia akių! Bent jau mano. Tiesa, tenka pripažinti, kad sunkesnio makiažo neįveikia. Todėl vakarais aš pasilikau prie savo kito prausiklio, o šį naudoju kiekvieną rytą. Seniau rytais užtekdavo tik vandens arba toniko. Dabar, atvėsus orams, vakare veidą tepu aliejumi, arba sunkesniu kremu, tad ryte tikrai norisi prausiklio. Švelnaus, nes nėra reikalo viską nugremžti.

Bendras įspūdis neblogas.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite www.bioetiq.lt. Kaina – 7.80 EUR už 150ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).