Švytėk vos nubudusi, arba “L’oreal Paris” naujienų apžvalga!

Estimated read time 5 min read

Ar gerai miegate pastaruoju metu? Nepastebėjote, kad kai pilnatis sutampa su daugeliui sunkiau pakeliamais karščiais, tai tas jos mistinis poveikis padvigubėja. Siautėja visi! Įskaitant ir mane, nes šią savaitę kėliau pavydo scenas, ko nedariau gal 10 metų :D. Net ir tarp blogerių matau pasiautėjimus socialinėje erdvėje. Dažniausiai dėl to paties – netikrų sekėjų ir besimatavimų skaičiukais. Mintys nenukreiptos į nieką konkretaus, bet konkretūs stebėti įvykiai jas sukėlė. Tai vat, o kur tame netikrume slypi malonumas? Nekalbu ir apie moralę, sąžiningumą bei visa kita. Pffff, tikrai negyvename tobulame pasaulyje ir visi turime nuodėmių, mažų  mažiausiai bent kokį filmą esame pasivogę iš torentų ar nelegalių svetainių, ane? Kalbu apie smagumą duoti. Aš tarp savo IG sekėjų irgi pastebiu visokių netikrų anketų, robotukų… Atsiranda, dingsta. Lyg ir smagu, žiū +1 sekėjas, o gal ir +5, jau solidžiau atrodau. Jei naudočiau #likeforlike tagą, tai ir širdučių gaučiau iš beleko. Bet rašau apie mylimiausią bronzerį ir suprantu, kad AbdularRamenhaMudui, kurio pasaulyje net nėra, tai tikrai neįdomu. Kame tada motyvacija kažką kurti, jei tavo sekėjai tik pirkti (arba kitais būdais surinkti, bet vistiek feikiniai) AbdularRamenhaMudai? Kur pasitenkinimas? Grįžtamasis ryšys? Žinoma, čia visada išlenda noras bendradarbiauti su kompanijomis, bet jos irgi jau auga, ir tik mažos ir nepadariusios namų darbų pasimauna ant to, kad savo produktus pradeda reklamuoti AbdularRamenhaMudams. Visgi, šios mintys manęs labai ilgai nekankina. Pasižiūriu aktualijas, aptariu su kokiu bendraminčiu, apie tai kaip išsigimsta ši sritis ir tiek žinių. Labiau mane kankina asmeniniai ir darbiniai klausimai, tad ne visada atsikeliu išsimiegojusi, o čia, pasak “L’oreal Paris” reklaminės žinutės, į pagalba ateina visa švytinti ginkluotė! Kompanija pristato subtilaus švytėjimo ir “be makiažo” efektą kuriančių priemonių šeimą. 

Iš tiesų aš ketinau papasakoti apie produktą, kuris man labai ir labai patinka. Po to suvokiau, kad vienas visiškai nepatinka ir nenoriu apie jį rašyti atskiro įrašo, tad paminėsiu čia. O tada jau ką čia, įtrauksiu ir kitus :).

Pradėsiu nuo produkto, kuris nepatiko, nors ne iš karto tai galėjau pasakyt.

“L’oreal Paris Bonjour Nudista” kremas su spalva

Gavau, pabandžiau, pagalvojau, kad koks fainas! Dar net pas Darją komentarą parašiau, kad o man tai patiko, nes jai nelabai. Ir nežinau kas man buvo užplaukę, nes nei antrą, nei trečią, nei ketvirtą kartą man nepavyko išgauti to visai patiko pirminio efekto. Šis kremas tai jau tikrai nepadeda tau atrodyti “Woke Up Like This”. Jis išryškina viską kas blogiausia. Man atveju poras, išsausėjimus ir šiaip labai negražiai atrodo, net kiek lipnokas.

Visgi aš jį naudoju. Kojoms 😀 Greitai subaigsiu.

“L’oreal Paris La Vie En Glow” higlighter’ių paletės

Šalto ir šilto atspalvio spindinčios priemonės dengiasi puikiai. Ne visos blizgios pudros man tinka, nes kai kurios labai paryškina poras, dar kitos byra blizgučiais. Su šiomis viskas gerai. Kadangi save laikau labiau neutralaus atspalvio, tai priklausomai nuo aprangos ir makiažo, panaudoju jas abi. Šviesiausia spalva lengvai brūkšteliu skruostikaulius. Tamsiausia vos vos pasibronzinu. Neturiu priekaištų, nors mano patirtis vertinant tokio tipo priemones nėra labai didelė.

Jei atvirai, tai nuo pat tada kai jas gavau, aš naudoju kaip šešėlius. Gal ir nepritinka užkritusių vokų savininkei, bet man baisiai patinka tiesiog viena spalva persibraukti. Kuria nors patepti akių vidinį kamputį. Iš tiesų sukelia tą efektą, kad nieko nedariau, bet atrodau gražiau.

Tad lyg šiol buvo tik spindinčių priemonių šeimos paminėjimas ir mano pirmas įspūdis. O dabar viso įrašo žvaigždė:

“L’oreal Paris Glow Mon Amour” spindintys lašeliai, šviesesnė spalva

Šiuos lašelius galima naudoti universaliai. Žinoma, kaip skystą priemonę skruostikauliams. Labai, labai gražiai atrodo! Maišyti su kūno kremu – vienas mėgiamiausių mano naudojimo būdų. Nors prisipažinsiu, kad rankas ir krūtinę tepu nemaišiusi su jokiais kitais produktais. Aš net įdedu pusę lašelio į kreminę pudrą, nes matiškumas man tokiu metų laiku tikrai nėra gražu.

Kažką panašaus aš esu turėjusi ir kitų kompanijų, pvz., “Gosh”, bet būtent ši “L’oreal” priemonė atrodo tobulos konsistencijos ir užbaigimo. Ji neblizga, ji švyti! Aš jau labai rimtai galvoju apie tamsesnio varianto pirkimą. Savo neįdegančioms kojoms! Taip!

Reziumė: pataupykit pinigus ir nepirkit to kremo su spalva. Žinoma, yra tikimybė, kad patiks, bet šiaip būna ir geresnių produktų. Paletės geros. Bet jei turit dar šimtas penkias, tai irgi nebūtina jų išmesti. Tiesiog tik jei reikia naujos! Na, o tuos lašus rekomenduoju visoms! Net jei nemėgstat visokių blizgliukų, žinokit, kad galit pakeist nuomonę.


Naudinga: ieškokite “L’oreal Paris” stenduose. “Drogas”, “Maxima”, “Eurokos” ir kitos populiarios parduotuvės tokius turi. Kainos be nuolaidų: tonuojantis kremas – 12.99 EUR, skysti spindintys lašai – 14.99 EUR, paletės – 17.50 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

3Comments

Add yours
  1. 2
    Salomėja

    Taigi, aš nesuprantu kaip jis man iš pradžių patiko. Net buvau sugalvojus įžangą, kaip čia visi jį nurašė, o man va kažkaip kitaip atrodo. Gal per pradinį bandymą buvo labai gero veido diena, kai viskas patinka 🙂

+ Leave a Comment