Nelabai seniai skaitydama garsų forumiuką mačiau nuomonę, kad blogerėms/vlogerėms turėtų būti nelygis kalbėti apie tokias priemones kaip “Garnier”, mat tai pigi ir prastos kokybės plaukų kosmetika. Nežinau, gal žmonės miega ant maišo pinigų, bet aš pažįstu tokių, kurie nors ir neskursta, bet tikrai neina pirkti šampūno už 20 eurų. Dar yra sakoma, kad kiek sumokėsi, tiek ir gausi. Ir vėl gi… Ar tikrai? Aš naudoju daug pro linijų produktų ir pažiūrėjusi į sudėtį matau visą tą patį šlamštą, ką ir pigesniuose. Gal net ir daugiau visokių silikonų, nes kirpyklinės priemonės turi rodyt greitą rezultatą. Va tas rezultatas ir suvilioja :). Ir visgi, aš jokiais būdais nesakau, kad bėkite dabar ir pirkite “Fructis”. Tiesiog nenuvertinkite pigesnių priemonių, tarp kurių yra net labai nuostabių produktų ir net su tikrai gera sudėtimi, pagamintų, kad ir Lietuvoje.

Grįžtant prie “Garnier”, tai aš turiu savo nostalgija pagrįstus santykius su šiuo prekiniu ženklu. Būdama studentė aš negalėjau jų įpirkti. Taip, būtent todėl ir mano įžanga tokia. Buvo laikas, kai “Garnier” ne tik buvo labai lygis, tai buvo nepasiekiama svajonė. Ir aš taupydavau stipendiją, nusipirkdavau tą žalią puodynę kaukės ir smoothing linijos (dabar net nežinau ar kažkuri iš tų spalvotų linijų atitinka) šampūną bei būdavau pati laimingiausia. Ir mano itin besipučiantiems plaukams patikdavo. O dar vienu metu žurnalas “Panelė” turėjo “Garnier” vardo forumą, kur teko praleisti nemažai laiko ir net susirasti draugų. Taigi, nors tradicines linijas aš tik apžiūriu, bet neperku, tai viena naujiena itin krito į akį. “Maxima” grožio mugės metu įsigijau “Garnier” glotninančią plaukų kaukę “Macadamia Hair Food”. Koks paradoksas! Kitą dieną atkeliavo netikėtas PR siuntinys su kita serijos priemone! Papajine!  Visgi aš noriu papasakoti apie makadamijas :). O kaukių, beje, yra net keturios.

Produktas pristatomas taip:

Glotninamoji plaukų kaukė su 98 proc. natūralios kilmės medžiagų yra skirta sausiems ir nepaklusniems plaukams puoselėti. Priemonės sudėtyje esantis makadamijų ekstraktas drėkina plaukus ir suteikia jiems glotnumo. Kaukės sudėtyje nėra parabenų, silikonų ir dirbtinių dažiklių. Neapsunkina plaukų.

Naudojimas: priemonę galima naudoti trimis būdais. Norėdami palengvinti plaukų iššukavimą, naudokite ant drėgnų plaukų kaip kondicionierių. Norėdami intensyvesnio poveikio, priemonę naudokite kaip kaukę – tepkite ant drėgnų plaukų, palikite 3 minutėms ir kruopščiai nuplaukite. Norėdami suteikti plaukams ypatingo minkštumo, nedidelį priemonės kiekį tepkite ant drėgnų arba sausų plaukų. Nenuplaukite.

Sudėtis:

Man visai įdomu, kad natūralumu nesidangstanti kompanija šast ir pasileidžia 98% natūralius produktus. Iš vienos pusės lyg ir piktoka, kad taip viliojasi pirkėjus, iš kitos, na faina, kad yra tokios ir galbūt griebiantiems bet ką. Beje, niekada nepamirškite, kad natūralūs ingredientai nebūtinai yra naudingi bei saugūs. Čia tiesiog priminimas, kad jie gali ir dirginti, ir sausinti, ir alergijas kelti.

Puodynė didelė. Kaukės konsistencija nėra labai tiršta, primena eilinį kondicionierių. Kvapas saldus. Papajos versija kvepia papaja :). Labai artimai. Vien todėl mane labai vilioja bananinė ir esu tikra, kad įsigysiu.

Taigi, aprašymas teigia, kad priemonę galima naudoti trejopai: kaip kaukę (palaikyti ilgiau ant išplautų plaukų), kaip kondicionierių (palaikyti trumpiau) ar nenuplaunamą priemonę.

Kaip nenuplaunamas kremas man produktas nepatiko. Plaukai apsunksta ir tampa nepaslankūs.

Kaip kaukė pasirodė labai vidutiniškas. Nors rašo, kad tai glotninanti priemonė, bet man pritrūksta sunkumo, kurio aš tikiuosi iš kaukių. Plaukai tampa labai švelnūs ir malonūs leisti, neatrodo labai išsausėję, tačiau linkę pūstis, taip jau būna, kai nėra silikonų :). Tad nematau kam vargintis ir ilgai laikyti.

Todėl man labiausiai eina kaip kondicionierius. Tiesiog sušvelnina, paminkština, padrėkina skaniai kvepia. Plaukai blizga. O papildomo glotnumo suteikiu aliejukais ar nenuplaunamais kremais.

Nežinau ar atskirai rašysiu apie papajų versiją, kuri yra atkuriamoji. Tad pasakysiu, kad apie ją atsiliepčiau labai panašiai. Skiriasi tik kvapas. Gal ji dar šiek tiek lengvesnė. O bananus ateityje pirksiu. Nes šios priemonės tikrai yra neblogi kondicionieriai.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Maxima”, “Drogas”, Pigu.lt ir kitur. 390 ml be nuolaidų kainuoja apie 8.50 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.