Apžvalga: “Garnier” glotninanti plaukų kaukė “Macadamia Hair Food”

Estimated read time 4 min read

Nelabai seniai skaitydama garsų forumiuką mačiau nuomonę, kad blogerėms/vlogerėms turėtų būti nelygis kalbėti apie tokias priemones kaip “Garnier”, mat tai pigi ir prastos kokybės plaukų kosmetika. Nežinau, gal žmonės miega ant maišo pinigų, bet aš pažįstu tokių, kurie nors ir neskursta, bet tikrai neina pirkti šampūno už 20 eurų. Dar yra sakoma, kad kiek sumokėsi, tiek ir gausi. Ir vėl gi… Ar tikrai? Aš naudoju daug pro linijų produktų ir pažiūrėjusi į sudėtį matau visą tą patį šlamštą, ką ir pigesniuose. Gal net ir daugiau visokių silikonų, nes kirpyklinės priemonės turi rodyt greitą rezultatą. Va tas rezultatas ir suvilioja :). Ir visgi, aš jokiais būdais nesakau, kad bėkite dabar ir pirkite “Fructis”. Tiesiog nenuvertinkite pigesnių priemonių, tarp kurių yra net labai nuostabių produktų ir net su tikrai gera sudėtimi, pagamintų, kad ir Lietuvoje.

Grįžtant prie “Garnier”, tai aš turiu savo nostalgija pagrįstus santykius su šiuo prekiniu ženklu. Būdama studentė aš negalėjau jų įpirkti. Taip, būtent todėl ir mano įžanga tokia. Buvo laikas, kai “Garnier” ne tik buvo labai lygis, tai buvo nepasiekiama svajonė. Ir aš taupydavau stipendiją, nusipirkdavau tą žalią puodynę kaukės ir smoothing linijos (dabar net nežinau ar kažkuri iš tų spalvotų linijų atitinka) šampūną bei būdavau pati laimingiausia. Ir mano itin besipučiantiems plaukams patikdavo. O dar vienu metu žurnalas “Panelė” turėjo “Garnier” vardo forumą, kur teko praleisti nemažai laiko ir net susirasti draugų. Taigi, nors tradicines linijas aš tik apžiūriu, bet neperku, tai viena naujiena itin krito į akį. “Maxima” grožio mugės metu įsigijau “Garnier” glotninančią plaukų kaukę “Macadamia Hair Food”. Koks paradoksas! Kitą dieną atkeliavo netikėtas PR siuntinys su kita serijos priemone! Papajine!  Visgi aš noriu papasakoti apie makadamijas :). O kaukių, beje, yra net keturios.

Produktas pristatomas taip:

Glotninamoji plaukų kaukė su 98 proc. natūralios kilmės medžiagų yra skirta sausiems ir nepaklusniems plaukams puoselėti. Priemonės sudėtyje esantis makadamijų ekstraktas drėkina plaukus ir suteikia jiems glotnumo. Kaukės sudėtyje nėra parabenų, silikonų ir dirbtinių dažiklių. Neapsunkina plaukų.

Naudojimas: priemonę galima naudoti trimis būdais. Norėdami palengvinti plaukų iššukavimą, naudokite ant drėgnų plaukų kaip kondicionierių. Norėdami intensyvesnio poveikio, priemonę naudokite kaip kaukę – tepkite ant drėgnų plaukų, palikite 3 minutėms ir kruopščiai nuplaukite. Norėdami suteikti plaukams ypatingo minkštumo, nedidelį priemonės kiekį tepkite ant drėgnų arba sausų plaukų. Nenuplaukite.

Sudėtis:

Man visai įdomu, kad natūralumu nesidangstanti kompanija šast ir pasileidžia 98% natūralius produktus. Iš vienos pusės lyg ir piktoka, kad taip viliojasi pirkėjus, iš kitos, na faina, kad yra tokios ir galbūt griebiantiems bet ką. Beje, niekada nepamirškite, kad natūralūs ingredientai nebūtinai yra naudingi bei saugūs. Čia tiesiog priminimas, kad jie gali ir dirginti, ir sausinti, ir alergijas kelti.

Puodynė didelė. Kaukės konsistencija nėra labai tiršta, primena eilinį kondicionierių. Kvapas saldus. Papajos versija kvepia papaja :). Labai artimai. Vien todėl mane labai vilioja bananinė ir esu tikra, kad įsigysiu.

Taigi, aprašymas teigia, kad priemonę galima naudoti trejopai: kaip kaukę (palaikyti ilgiau ant išplautų plaukų), kaip kondicionierių (palaikyti trumpiau) ar nenuplaunamą priemonę.

Kaip nenuplaunamas kremas man produktas nepatiko. Plaukai apsunksta ir tampa nepaslankūs.

Kaip kaukė pasirodė labai vidutiniškas. Nors rašo, kad tai glotninanti priemonė, bet man pritrūksta sunkumo, kurio aš tikiuosi iš kaukių. Plaukai tampa labai švelnūs ir malonūs leisti, neatrodo labai išsausėję, tačiau linkę pūstis, taip jau būna, kai nėra silikonų :). Tad nematau kam vargintis ir ilgai laikyti.

Todėl man labiausiai eina kaip kondicionierius. Tiesiog sušvelnina, paminkština, padrėkina skaniai kvepia. Plaukai blizga. O papildomo glotnumo suteikiu aliejukais ar nenuplaunamais kremais.

Nežinau ar atskirai rašysiu apie papajų versiją, kuri yra atkuriamoji. Tad pasakysiu, kad apie ją atsiliepčiau labai panašiai. Skiriasi tik kvapas. Gal ji dar šiek tiek lengvesnė. O bananus ateityje pirksiu. Nes šios priemonės tikrai yra neblogi kondicionieriai.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Maxima”, “Drogas”, Pigu.lt ir kitur. 390 ml be nuolaidų kainuoja apie 8.50 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

15Comments

Add yours
 1. 1
  Ausra

  Tik pamaciusi pirkau bananine kauke,deja,bananais ji nekvepia 🙂 bet pats produktas labai patiko storiem,linkusiems pustis plaukams .

 2. 5
  Alma

  Kaip mielai įžanga susiskaitė. Ir aš džiaugiuosi, kad blogeriai rašo apie eilinius “žemiškus” produktus, sutaupo kelis eurus, arba pagreitina užvakar apžiūrėtos priemonės įsigyjimą 😀 Beje, ir mano studijų laikų topas buvo Fructis priemonės, labai tiko ir patiko, tik galvos odą itin erzino, bet plaukų vaizdas buvo puikus.

 3. 6
  Miglė

  O mane kaip tik erzina, kad blogeriai pigesnių priemonių nebando, mėgstu „Garnier” priemones plaukams, dabar išėjo visa nauja linija „Ultra doux”, o atsiliepimų apie ją beveik nėra :/

 4. 7
  Salomėja

  Mane labai vilioja,bet aš pasinešiau ant EO Lab ir ten išleidau pinigus 🙂

 5. 8
  Ausra

  Bananine primena guminukus bananu kvapo,taciau kvapas kitoks labiau saldaininis 🙂

 6. 9
  Darja

  O man bananų kvepia labai skaniai. Aišku, nekvepia kaip tikras bananas (kaip ir papajų kaukė nekvepia kaip tikra papaja), bet kvapas tikrai bananiškas ir labai smagus!

 7. 10
  Salomėja

  Na, man papajų kaukės kvapas ir tos papajos, kurią susipjausčiau, tikrai labai panašūs. Bet minėtas saldainiškumas irgi skamba viliojančiai.

 8. 12
  Kristė

  Net nebūtų kilus ranka bandyti, nes “Garnier” visi šampūnai, kiek bebandžiau nepatiko (plaukai per greit susiriebaluodavo, o nuo kai kurių šampūnų net ir pleiskanų atsirasdavo, nors jos – itin retas svečias pas mane)… o bet tačiau vis dėlto gal pabandysiu, juk kondicionierių retai tereikia tepti, ir tik nuo pusės plaukų ilgio tepu 🙂
  Beje, paskutiniu metu irgi pasinešiau ant EO lab: šampūnas, kondicionierius, dušo aliejai 🙂 viskas tinka ir labai patinka :)))

 9. 13
  Salomėja

  Kad nuo pusės plaukų, tai tiesa, nors aš tepu visiems, nes noriu ir kad tie prie šaknų būtų glotnūs, bet ką reiškia retai reikia tepti? Aš tepu arba kaukę, arba kondiškę kas kartą. Būna, kad šampūną iš vis praleidžiu 🙂

 10. 14
  Kristė

  Aš šampūnuoju kasdien, o kaukę/kondiškę – jei vasarą, tai galiu ir kartą savaitėj, jei žiemą, tai kas antrą/trečią plovimą, kad nuimtų elektrinimąsi. kartais pateplioju galus aliejais, kad formą geriau laikytų 🙂

 11. 15
  egliosha

  Man labai patiko kaip kaukė. Mano plaukai tiesūs, kaip prikalti, ir ilgi, todėl galai kažkuriuo sezono momentu ima sausėti ir trupėti. Šita kaukė gerai padrėkina; kartais užsitepusi pasėdžiu ir pašildau dar.

+ Leave a Comment