Kol padariau visus reikalingus darbus, tai žiū ir popietė atėjo. Galiu jau ir kokio atsiliepimo rašymu pasilepinti. Nors reiktų tvarkytis namus, ryt vyras prisikvietė svečių, o tvarkytis tai man, nes jis ilgai dirba :/. Na, bet tai bus rytoj :), o dabar pakalbam apie produktą, kurį aš įtraukiau į mėnesio geriausius.

Aš pirmą kartą bandau “Artistry” dekoratyvinę kosmetiką ir man viskas be išimties patiko. Na, kas liečia produktų kokybę, nes nesu per daug sužavėta pakuotėmis (lūpdažis, kuris išsisuka, bet nesusisuka, antakių šešėlių dėžutė verčianti nusilaužti nagus). Šį kartą dėmesio centre yra  šviesą atspindintis produktas “Highlighting Tint”.

Aprašymas toks iš tuščio į kiaurą ir per daug nepasakantis:

Paskaistinkite odą ir pabrėžkite savo veido bruožus akimirksniu su ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ skaistinančiu kremu. Nuostabi kremo formulė jungia auksinę, rožinę ir 3D perlamutrinę spalvas, akimirksniu suteikia spindesio ir lengvą rožinį atspalvį. Šiuolaikinis klasikinio skaistinimo variantas ARTISTRY SIGNATURE COLOR skaistinantis kremas – tai greitas ir paprastas pagalbininkas grožio palaikymui.

Paprasčiausiai tariant tai yra tiesiog skystas higlighteris.

Sudėtis:

Pamenate, kai rašiau apie panašaus pobūdžio “Trifle” produktą? Tai vat, priemones tikrai galima palyginti. Jos panašios. Tik “Artistry” yra švelnesnės rožinės spalvos ir vos skystesnis, todėl lengviau aplikuoti.

Kadangi aš nesu didelė makiažo meistrė, taip pat per daug nemėgstu spindėti ir visada renkuosi kiek kuklesnį įvaizdį, tai man šis produktas patiko. Jis pasiskirsto labai gerai ir galima išgauti vos vos švytintį efektą. Tokį, kuriuo tikrai praeivių neapakinsi, bet iškiliausias veido vietas vistiek šiek tiek pabrėši.

Man geriausiai pasiskirsto pirštais, nes kempinėle ar teptuku tiesiog nusivalo. Padedu tris taškelius ant skruostikaulių ir skirstau. Jei noriu labiau švytėti, tai užtvirtinu sausu “The Balm Cindy Lou” highligteriu. Minusai, kuriuos kartoju aprašinėdama šią seriją – kaina ir prieinamumas. Man atrodo, kad lengviau tiek išleisti, kokiam MAC, nei “Artistry”. O gal klystu? Nepaisant to, šis produktas man limpa! Jei turėsite progą – pamėginkite.

Mane pačią stebina, kad ėmiau naudoti tokias priemones. Žiū, neprabėgs nė penki metai ir kokius skaistalus pradėsiu tepti ant žandų :).

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti produktą galite pas “Amway” konsultantus, arba čia. Kaina – apie 30 EUR už 30ml.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktai (daugiau apie mano PR politiką čia).