Visai neseniai aš FB puslapyje skelbiau konkursą ir viena iš jo sąlygų buvo komentare parašyti, kokių temų/įrašų/apžvalgų pageidauja mano skaitytojai. Aš nežadėjau pulti įgyvendinti visų norus, tačiau tikrai viską skaičiau, svarsčiau ir nusprendžiau pasidalinti mintimis, ką galvoju apie vieną ar kitą pasiūlymą. Paplepame!

Aš visada mielai atsižvelgiu į pageidavimus, nes noriu, kad mano tinklaraštis tobulėtų. Viena bėda – aš bloginu apie tai, ką patiriu ar išbandau, bet neieškau patyrimų ar bandymų tik tam, kad pabloginčiau. Pvz., aš parašyčiau atsiliepimą apie šuolį parašiutu, jei tokį patirčiau, bet neisiu pirkti šuolio parašiutu tik tam, kad parašyčiau atsiliepimą. Ar minties eigą aiškiai dėstau? Todėl dalies pasiūlytų dalykų tiesiog negaliu įvykdyti, nes to mano gyvenime nėra ir aš negaliu daryti tik tam, kad parašyčiau, nes tada tinklaraštis jau taptų nemokamu darbu :). O jei atsirastų, tai žinoma, kad skaitytojai sužinotų!

Taip pat aš nelinkusi rašyti bendro pobūdžio patarimų, pvz., kaip prižiūrėti skirtingų tipų odą, nes turiu tik vieno tipo odą :). Neturiu kaip išmėginti patarimų, kito tipo odai :). Žinoma, kad galiu sudaryti patarimų rinkinuką atlikusi namų darbus ir paskaičiusi internetą, bei susisteminusi kitų žmonių atsiliepimus, tačiau tą padaryti gali bet kas, tad kam tas nusirašinėjimas? Nesiekiu dirbtinai didinti skaitomumo 🙂

Komentarų tekstų netaisiau ir klaidas nekreipkime dėmesio. Jie ne blogui rašyti. Po kiekvieno išskirto komentaro parašysiu savo nuomonę. Kartais pajuokausiu, todėl nepriimkite labai rimtai!

Būtų visai faina ir kokių tutorialų atrasti – ar kaip lengvai pasidažyti vakarėliui, ar kokią kaukę natūralią namie susimaišyti pačiai arba kaip pasigaminti kokios natūralios kosmetikos namų sąlygomis. Žodžiu, kad ne tik apie kosmetiką būtų, bet kaip ją panaudoti ir kokių DIY dalykėlių 😉 Dar galėtų būti tendencijos makiažo, biški apie madą daugiau 😉

Daryti makiažo pamokėles mane ragino ne vienas žmogus. Bet gi čia aš susigūžiu ir lendu po stalu. Mielieji, aš tikrai neturiu ko jus išmokyti. Aš nemoku dažytis! Aš esu grožio blogerė, todėl, kad rašau šia tema, apie šiuos produktus, bet ne todėl, kad esu graži ar kažką ypatingo moku. Mano makiažai yra tokie paprasti, na tokie paprasti, pvz., pasitepu BB kremu, užfiksuoju pudra, vienos spalvos šešėliais nudažau judriąją voko dalį ir blakstienas nutepu tušu. Viskas! Septintokės daugiau išmokyti gali, todėl aš mieliau rašau ar tas šešėlis buvo geras, o ne kaip jį užtepti :). Tačiau žinoma, kad jei aš išmoksiu kokios nors technikos, aš būtinai pasidalinsiu ir su jumis! Pažadu!

Kalbat apie kosmetikos gamybą, vėl gi aš to nedarau, nes nemėgstu sukiotis virtuvėje. Nemėgstu kepti pyrago ar virti sriubos, tai ką jau ten kosmetika :). O jei pradėčiau sukti kremus tik dėl to, kad galėčiau apie tai pabloginti, tai būtų veidmainiavimas kažkoks! Tačiau jei tik aš pamatysiu įdomų receptą ir susigundysiu išmėginti, tai būtinai būtinai tą sužinosite!

Beje, gal dar neskaitėte, tai vieną kitą patarimą ar DIY idėją jau galiu ištraukti iš archyvų:

Pamoka: kaip pačiam pasigaminti lūpų balzamą.

Nauja mada! Pasigamink voką pats

Pamoka. Kaip pasigaminti antspaudukų

Ką daryti su netikusiomis kūno priežiūros priemonėmis?

Apie madą man pačiai rašyti nebūtų įdomu, nes nelabai ja domiuosi. Štai apie stilių – taip, norėčiau! Tačiau net nežinau nuo ko pradėti, bėda ta, kad neturiu kas nufotografuotų mano drabužių derinius lauke, o garsios mados blogerės labai gėdina tuos žmogeliukus, kurie paveiksluojasi namie :). Juk ir jūs turbūt norite profesionalių nuotraukų, o ne naminukiškų.

Norečiau daugiau paskaitynet apie mada, apie kosmetika kunui (pvz po gimdymo kremai nuo striju ar kokiu patarymu kaip jas paslepti) na norisi ne tik kosmetikos veidui bet ir kunui.

Nežinau kiek seniai mano tinklaraštį skaito komentavusi mergina, bet kartais aš tikrai rašau apie kosmetiką kūnui, juk yra visa kategorija “Kūno priežiūra”. Tiesa, ji gal skurdžiausia iš visų kitų kategorijų, bet stengsiuosi taisytis ir į pageidavimus atsižvelgti! Pati dar nesu girdėjusi, kad kas nors būtų atradęs tikrai veikiančią priemonę nuo strijų :/, tad mielai kviečiu skaitytojus pakomentuoti, jei tik yra kažką aptikę!

Labiausiai mane domina plaukų priežiūra ir tokios temos,taip pat labai įdomu natūrali,ekologiška kosmetika

Na ko ko, bet kalbų apie plaukų priežiūrą mano tinklaraštyje tikrai netrūksta. Man pačiai tai yra įdomiausia tema, todėl tikrai galiu pažadėti, kad ir toliau medžiagos nepritrūksime :). Keista, kad įrašų apie plaukų priežiūra prašė kas antras žmogus. O man įdomu ar jums pravertė bent viena mano apžvalga? Ar tie prašymai reiškia, kad apžvalgos patinka ir norite daugiau, ar tai, kad jų per mažai, ar tai, kad neskaitėte mano blogo ir dar neatradote ką pasakojau?

Na, o natūrali bei ekologiška kosmetika visada yra tema, kuri labai patraukli. Nesiorientuoju aš į tokias priemones, tačiau niekada nenusisuku gavusi galimybę pamėginti. Šiek tiek įrašų apie natūralią kosmetiką mano bloge jau yra. Tikiuosi ateityje ir daugės.

Mėgstu visas tavo apžvalgas, bet labai laukiu ko nors apie ilgalaikius nagų lakus. Žiauriai naudinga man buvo pasiskaityt apie gelinius lakus iš Kinijos, nes tokių apžvalgų trūksta, gal todėl kad visi prisibijo kiniškų sudėčių. Bet kokiu atveju, LT randami lakai irgi tinka :-)Ir dar pasiilgau įrašų su tavo apranga 🙂 Ir beabejo, plaukų priežiūra!

Jau senokai nerašiau apie gelinius lakus. Tikra tiesa. Senokai ir belakavau nagus. O atradusi tobulą TOP’ą net nebeprisimenu, kada traukiau UV lempą. Tačiau pasiilgstu ir aš. Reiks paieškoti kažko naujo :). Na, o pirmą kartą užsukusiems priminsiu įrašus susijusius su ilgalaikiais lakais:

Atsiliepimas: gelinis UV “Melkior” nagų lakas + pagrindas bei viršutinis sluoksnis

Patinka-Nepatinka: mano UV geliniai lakai

Pigus UV gelinis lakas iš Kinijos? Imkim ir išbandykim!

Apžvalga: “Sincero Salon” vieno žingsnio gelinis nagų lakas

Apžvalga: kiniškas gelinis UV lakas SIOUX. Dvi spalvos

Apžvalga: “TMB The Monday Blues” gelinių lakų rinkinys iš Korėjos

Apžvalga: vienfazis UV gelinis lakas “Quick”

Apžvalga: vienfazis gelinis nagų lakas “Meslauda”. Spalva “Dance”

Apie įrašus su apranga jau kalbėjau. Kiek suprantu nepriimtina yra fotkintis namie prie knygų lentynos, reikia eit ant kokios bibliotekos laiptelių, o aš neturiu kas nufotografuoja :/

O man šiaip viskas patinka,labai išsamiai viską papasakojat. gal tik norėtusi daugiau nuotraukų kaip dekoratyvinė kosmetika atrodo ant veido. taip pat kaip prižiūrite veido odą,mėgstamiausios priemonės 

Ačiū! Šiaip aš visada stengiuosi parodyti kaip priemonės atrodo ant veido, todėl beveik visuose įrašuose apie pudras, tušus, lūpdažius yra ir selfis. Nerodau tik šešėlių, nes jų tiesiog nesimato nuotraukose dėl užkritusių vokų :). Apie odos priežiūrą rašau nuolatos ką nors naujo išbandžiusi, na, o mėgstamiausių priemonių sąrašas kas kartą nugula į mėnesio geriausių įrašus :). Stengsiuosi viską daryti kuo geriau!

Kadangi esu iš tų “skrudžų”, kurie visko nori kuo pigiau, tai mane domintų apžvalgos apie “drugstore” gaminius. Mane visada traukia apžvalgos apie konkrečias kiekvienam prieinamesnes firmas. Pavyzdžiui, “Top 10 iš Essence” (Catrice, Make up Revolution ir t.t). Arba kad ir nemėgstamiausi, prastos kokybės produktai, kurių nerekomenduotumėte niekam. Žinau, kad youtube paieškojus galima tokių be skaičiaus rasti, bet visada smagiau skaityti, kai aptariamas prekes galima įsigyti ir Lietuvoje. 🙂

Man pačiai atrodo, kad ne tiek jau ir mažai rašau apie visokius nebrangius produktus iš prekybos centrų :). Mėgstu parduotuves “Martina” ir “Elevita”, tad tikrai nemažai atsiliepimų galima rasti apie jų siūlomas priemones :). Ir toliau neketinu išsižadėti pigių atradimų.

Na, o dėl TOP10, tai čia reiktų būti išbandžius bent 30 priemonių, kad top 10 sudaryti, o aš specialiai kažkokiems testams kosmetikos neperku, tik sau, tad tokie kiekiai nesusidaro. Jei kada uždirbsiu iš blogo, tai tikrai investuosiu į tokius žaidimus, nes linksma :). Tačiau jei tik turėsiu galimybę, tai būtinai padarysiu brendinius topus.

Aš apžvalgų apie plaukų priežiūrą megėja, taip pat labai patinka atradimų skyrelis (aparačiukai, paskanauta ir rekomenduojama arbata). Būtent atradimų skyrelis supažindino mane su Xiomi wristband ir šita pažintimi negaliu atsidžiaugti. Tiesa sakant laukiu kiekvieno įrašo, nes patinka objektyvus požiūris į bandomus produktus (kad nebandoma promoutinti produkto net jei ji atsiuntė kokia nors firma išbandymui).

Man taip pat patinka dalintis atradimais, tad būtinai būtinai, kai tik turėsiu ką papasakoti, tai ir parašysiu! Esu paprasta, eilinį gyvenimą gyvenanti moteris, todėl tų atradimų ne taip dažnai ir pasitaiko. Ir ačiū už gerus žodžius!

Būtų įdomu blogą apie makiažo pamokėlę sau,taip pat būtų aktualu daugiau sužinoti apie plaukus stiprinančias priemones,kokias priemones naudoti nuo plaukų slinkimo,aktualu būtų savaiminio įdegio priemonių apžvalga. 

Na, apie pamokėles jau kalbėjau. Tikrai neturiu ko išmokyti, tad… Apie priemones nuo plaukų slinkimo kalbant, tai jau dabar galiu parekomenduoti trys įrašus:

Auginu plaukus su “Ds Laboratories” šampūnu bei kondicionieriumi “Revita”

Apžvalga: “Angel” esencija nuo plaukų slinkimo “Rosemary Activating Regrowth”

Apžvalga: “Denman” šepetys galvos odos masažui ir priemonių tolygiam paskirstymui

Rekomenduoju ten minimas priemones!

Na,o kas liečia savaiminį įdegį, tai aš jo vengiu, kaip velnias kryžiaus. Aš nemėgstu rudumo. Nei natūralaus, ne dirbtinio. Tad daug čia neprirekomenduosiu. Beje, kelių produktų apžvalgos yra bloge 🙂

Plaukų priežiūra naturaliomis priemonėmis,arba kaip reikėtų dažytis,ta prasme ką po ko tepti,kad makiažas atrodytų kuo natūralesnis ir gražiai atrodytų,ir kaip parinkti kosmetika skirtingos odos savininkėms

Manau, kad apie makiažo eigą galėčiau kada papasakoti, o štai apie kosmetikos pasirinkimą skirtingos odos savininkėms tai taip drąsiai rašyti negaliu. Žinau, kad yra tinklaraštininkių, kurios mielai žarsto bendrinius patarimus, bet aš stengiuosi viską prafiltruoti per savo asmeninius filtrus, tad jei neturiu sausos odos, ar išsiplėtusių kapiliarų, tai nelabai kažką ir rekomenduoti galiu. Nebent paimsiu interviu už tokias problemas turinčių moterų. O tai mintis!

Ilgu sviesiu plauku prieziura ir ju apimties didinimas

Pralinksmino mane toks pageidavimas. Iš kur man gauti ilgus ir šviesius plaukus, kad galėčiau parašyti išbandytus ir užtvirtintus triukus? 😀 Deja… O kaip jau minėjau, mano blogas nepretenduoja tapti universalių patarimų svetainę, viskas čia labai subjektyvu. Tačiau aš priminsiu, kad turiu “Svečio rubriką”, kurioje mielai laukčiau svečių įrašų, tomis temomis, kuriomis man nesiseka patarti :). Ir visomis kitomis, aišku.

 Labai norėčiau apžvalgų veido priežiūros linija +40 ir dar ilgų plaukų priežiūros(balzamai,kaukės,aliejukai,priemonė nuo karščio).

Čia tas pats. Neturiu +40 ir ilgų plaukų, tad mano patarimai galėtų būti tik nuo google/forumų/kitų blogų nurašyti. O kam nusirašinėti?

Labai noreciau isgirsti apie tiesinimo cocochoco keratinu pliusus ir minusus SVIESINTIEMS PLAUKAMS. nes nuomoniu daug, idomu, kokia yra Jusu!

Neįsivaizduoju, kokie yra komentaro autorės lūkesčiai. Deja, tam, kad turėčiau nuomonę, aš turėčiau nusišviesinti plaukus ir atlikti tiesinimą keratinu. Deja, artimiausiu metu to daryti neketinu. Spėju greičiau išdrįsčiau nusiskusti galvą ir rašyti apie tai, kiek per mėnesį paaugo :). Tačiau ieškau savanorių, kurie galėtų komentaruose papasakoti savo įspūdžius po tokių procedūrų!

 Labai apsidžiaugčiau pamokėlėmis kaip pasidaryti natūraliai atrodantį makiažą, kaip teisingai pasidažyti akis, taip pat visada labai gerai susiskaito apžvalgos priemonių skirtų veido, kūno ir plaukų priežiūrai, įvairūs ką skaitai ar pirkai… nukenčia piniginė dažniausiai, bet vistiek visada labai laukiamos tokios apžvalgos

Na, apie pamokėles nesikartosiu, o šopaholikės užrašai niekur nedings! Kai tik yra ką įdomesnio parodyti, tai iš karto lekiu prie blogo :). Smagu, kad kažkam tai patinka! Artimiausias numatomas bus po knygų mugės, gal ir ne visai ta tema, bet jau ką šopaholikė perka, tą rodo 🙂

Būtų smagu paskaityti straipsnių apie “dupes”, t.y. kai prabangios kosmetikos produktas yra pakeičiamas “drugstore” produktu analogu. Pvz, MAC lūpdažiui pigesnis dupe gali būti NYX lūpdažis ir pan. Tikiuosi supratote, apie ką kalbu, smagu būtų išgirsti lietuvių blogerės nuomonę ir patirtį

Tokio pobūdžio įrašai man pačiai labai patinka! Juk pati net rankose nesu turėjusi jokio MAC produkto ir visada būna įdomu paskaitinėti, kai kažkas atranda gerokai pigesnį “dupe”. Jei tik kada pavyktų, tai būtinai tokį įrašą padaryčiau, bet kol kas nelabai turiu finansinių galimybių išmėginti brangesnes priemones, kurioms ir reiktų analogų ieškoti.

o man būtų įdomu paskaityti apie mažųjų princesių priemones, šepečius plaukams

Apie visus savo naudojamus šepečius stengiuosi papasakoti! Ir taip bus ateityje. Na, čia turimi omenyje vaikai, kai kalbama apie mažąsias princeses? Jei taip, tai apie vaikų kosmetiką tikrai neketinu šnekėti nei artimoje, nei tolimoje ateityje. Tiesiog tai man neaktuali ir neįdomi sritis, o rašyti reikia su meile. Gal kada, tais atvejais, kai produktai yra tinkami suaugusiems ir jų naudojami 🙂

Visai idomu butu suzinoti Jusu makiazo paslaptys bei apie saves prieziura, kaip jus lepinat save, kokiomis proceduromis.

Autorę norisi pakviesti į tinklaraštį. Juk kiekvienas mano tekstas yra apie mano mažas paslaptis, savęs priežiūrą ir pasilepinimą :). Nieko kito aš čia ir nerašau, tik tai :). Na bent jau man taip atrodo!

Soliariumo kremai..

Deja, šiam pageidavimui nelemta išsipildyti. Niekada nesu buvusi soliariume ir artimiausiu metu neplanuoju ten eiti. Aš nemėgstu rudos odos 🙂 Jei eičiau tai tik dėl chroniško šilumos ir šviesos trūkumo, deja, kol kas apie soliariumo kremus nieko nežinau.

Kadangi blogas atradimų ir grožio, siūlyčiau papasakoti apie literatūros atradimus – mėgiamas knygas, žurnalus 

Aš skaitau ne tiek jau ir mažai ir visas perskaitytas knygas parodau mėnesio atradimų įrašuose. Ten paminiu ir kuri labiausiai patiko. Na, o kas nori bent truputį išsamesnių apžvalgų, tai kviečiu į kitą mano tinklaraštį, kuris yra skirtas tik knygoms. Kažkada klausiau skaitytojų ar reiktų šiuos blogus apjungti, tai sulaukiau nuomonių, kad ne ne ne 🙂

Man labai patinka “asmeniski” irasai, kur ne tik priemoniu aprasymai, bet ir truputis Tavo istorijos.

Stengiuosi įterpti šiek tiek serialų į kiekvieną savo apžvalgą. Po truputį taip ir susipažįstame, mano skaitytojai jau visai nemažai žino apie visokiausius gyvenimiškus nuotykius :).

Pavasaris ant nosies tai norisi kažko žaismingo :), tad manau keletą temų apie apsirengimo derinukus pavasariui arba tarkim iššūkis – dienos stiliukas už 10€! labai padėtų naujai sužibėti melejonų neišleidžiant

10 eurų! Oho! Humanoje (ne per išpardavimus) už tiek tik aptriušusi maikelė išeina :). Matau save su skarute ir basą… Ar su kokiu maudymosi kostiumėliu nukautu per laimės valandą. Ir basą… Bet mintis gera, gal ją priartinus arčiau realybės būtų galima pakvailioti!

Butu idomi “vip” klasės kosmetikos priemonių apžvalga ( pvz.: la prerie, YSL ir pan.) Ar tikrai jie verti savo kainos.

Išbandyti ir pakritikuoti ar pagirti labai norėčiau minimus produktus! Tačiau tiesa yra tokia, kad “vip” kosmetika prieinama tik “vip” žmonėms, o aš sau galiu tik pvz., pasidovanoti kokia ypatingesne proga, ar užsiprašyti dovanų, tai reiškia, kad gana retai, tad tokie įrašai tikrai įmanomi, bet ne taip dažnai kaip norėtųsi!

dar labai įdomu pamatyti daugiau drugstore produktų apžvalgų, nors jų mačiau yra bet jaunesniajai auditorijai (ir man):D manau patiktų 

O šis komentaras yra priešingybė ankstesniam :). Aš nevengiu “drugstore” produktu, net gi manau, kad tarp jų yra daug vertingų priemonių. Gaila, mano blogas yra per mažas, kad su manimi draugautų tokios kompanijos, kaip “L’oreal”, “Maybelline”, “Essence” ir kt., todėl aprašyti galiu tik tiek, kiek pati nusiperku produktų, o tai reiškia, kad didelės dalies naujovių neišbandau, nes kai reikia nuspręsti ar pirkti šį naują tušą, o gal pataupyti ir įsigyti savo mėgstamiausios kompanijos ar jau laiko patikrintą, tai ne visada svarstyklės nusvyra pigučių naudai. Tačiau aš labai stengiuosi atrasti pigesnių priemonių ir mano bloge gana daug apžvalgų apie įvairių kainų spektrų priemones. Tikiuosi taip ir liks.

Apie devetu rubu parduotuviu perliukus.

Šitą mintį aš visada nešiojuosi galvoje! Manau, kad būtinai reiks įvesti tokią rubriką :).

Man būtų labai įdomu paskaityti apie sausus šampūnus, nes apie juos radau vos tris straipsnius. Domintų skirtingos rūšys ir jų poveikis. 
Taip pat būtų įdomu paskaityti daugiau apie skirtingų firmų nagų lakus bei su jais atlikti eksperimentus: per kiek laiko nudžiuvo, per kiek laiko nutrūpėjo, kurio pakako vieno sluoksnio, kurio ir dviejų sluoksnių buvo per mažai.

Sausi šampūnai visai ne mano arkliukas, kaip supratau, radote visus tris atsiliepimus, o kitiems, jei aktualu, priminsiu:

Svečiuose Inga. Su juo gyventi patogiau arba REF sausas šampūnas

Apžvalga: “Batiste” sausasis šampūnas “Strength and Shine”

Svečiuose Inga. Apie australus, bet ne australus ir sausą šampūną „Aussie Aussome Volume“

Inga gerai įvertino REF šampūną, tad rekomenduoju jį ir aš 🙂

O dėl eksperimentų, tai sugalvosiu ką nors, suprantu, kad žmonės nori tokių visokių atrakcijų. Kodėl gi ne :).


Uf! Kiekvieno komentaro net neįmanoma pakomentuoti. Dalis vienaip ar kitaip kartojasi. Bet darau išvadas, kad žmonės nori daugiau tekstų apie plaukų priežiūrą, taip pat tiek brangios, tiek pigios kosmetikos apžvalgų, šiek tiek kalbų apie aprangą, asmeniškumų ir eksperimentų bei atrakcijų. Nešiosiu tai mintyse ir stengsiuosi įgyvendinti užgimusias idėjas. O jūs likite su manimi!

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma nuotrauka yra Background vector created by Freepik