Apžvalga: "Angel" esencija nuo plaukų slinkimo "Rosemary Activating Regrowth"

Estimated read time 3 min read

Aš save jau beveik galiu vadinti temine grožio blogere, kuri specializuojasi plaukų priežiūros produktų apžvalgose :). Žinoma, ne plačiąja prasme, net man įdomūs tik tie produktai, kurie aktualūs, pvz., garbanotiems, sausiems plaukams. O dabar dar labai aktualus ir augimo skatinimas. Aš jau jums pasakojau apie tam skirtus šampūną bei kondicionierių. Tą kartą minėjau, kad naudoju ir vitaminus, bei priemonę trinamą į šaknis. Apie ją šiandien ir kalbėsiu, o tai yra “Angel” esencija nuo plaukų slinkimo “Rosemary Activating Regrowth”.

“Angel” man tapo savotišku metų atradimu, nes netikėtai priemonės ir tiko, ir patiko, todėl drąsiai nusprendžiau atrasti dar ką nors įdomesnio. O šio produkto aprašymas taip pat viliojo:

Angel Rosemary Activating Regrowth Essence –  stimuliuojanti plaukų augimą esencija su Rozmarino aliejumi, imbiero ekstraktu ir šalavijo aliejumi. Rozmarinų esencija, imbieras ir perilla ekstraktas efektyviai pagerina galvos odos mikrocirkuliaciją, giliai besiskverbiant į plaukų folikulus  papildo juos maistinėmis medžiagomis ir gerina jų veiklą. Atstato plaukų ląsteles ir baltymų  poreikį plaukuose, giliai maitina šaknis, užkertant kelią plaukų slinkimui.  Atkurti pažeisti plaukai tampa stiprūs, gyvybingi ir sveiki.

Sudėtis, nepaisant lašo konservanto, taip pat pasirodė labai verta dėmesio, juk, pvz., apie rozmarino aliejaus naudą plaukams, žino daugelis:

Naudojimas paprastas – kelis lašus esensijos, po galvos plovimo, įtrinti į šaknis. Kelias minutes masažuoti.

Buteliukas – tamsaus stiklo, sunkus.

O štai dozatoriui tai turiu šiek tiek kritikos. Jis toks keistas. Nei purškia, nei patogiai atiduoda priemonės lašus į delną. Užsikerta, spjaudosi. Kadangi iš delno kažkaip sunkoka tuos kelis lašus paimti ir įtrinti į galvą, tai gal norėtųsi kažkokios pipetės? Būtų gerokai patogiau.

Pats produktas turi stiprų kvapą primenantį mentolį, nors šio sudėtyje lyg ir neįžvelgiu. Šiek tiek ir šaldo galvą. Gal ženšenis čia taip elgiasi? Kokią minutę atrodo, kad galva vėsta, skruzdėlytės bėgioja, bet pojūtis praeina.

Kiek šis produktas padeda auginti plaukus bei kovoti su slinkimu yra labai sunku pamatuoti. Naudoju daugiau nei mėnesį. Mano plaukai nebeslenka, tad nuopelnus skiriu jam (kartu ir kitoms, tam pačiam tikslui naudojamoms priemonėms, kurias pradėjau dar anksčiau). Ir tikrai šiek tiek greičiau auga. Tas šiek tiek nėra taip pastebimas, kad per naktį užauga kasos (norėtųsi, ar ne?), tačiau aš puikiai matau iš skutamo savo galvos ploto, kad mašinėlę traukti tenka gerokai dažniau. Gal čia padeda ir nuolatinis masažiukas?

Jei reiktų taip objektyviai pasakyti kiek tas greičiau, tai sakyčiau, kad gal 20-30 proc. nei paprastai. Nedaug? Koks jau ten skirtumas ar paaugo 3/4, ar visą centimetrą? Aišku, kad nedaug, bet kai augini plaukus, tai darai viską, bet nepamiršti sau priminti, kad stebuklų nebūna, džiaugiesi, kad kas kelis mėnesius augimo, gauni vieną “nemokamą” :D. Šiaip tikrai rekomenduoju, sudėtis pakankamai gera, poveikis yra.

Įvertinimas:

Naudinga: “Angel” esenciją ir kitas priemones įsigyti galite Kuryba.eu. Kaina – 18.80 EUR už 50ml

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours