Atsiliepimas: gelinis UV "Melkior" nagų lakas + pagrindas bei viršutinis sluoksnis

Estimated read time 5 min read

Kaip bėga jūsų šeštadienis? Su Pokemonais? O gal poilsiaujate ar kaip tik ruošiatės? Nepamirškite prieš atostogas ne tik lagaminą sukrauti, bet ir nagučius paruošti. O tam dar nėra išrasta nieko geriau nei gelinis lakavimas.

Šiandien aš pasakosiu apie “Melkior” priemones. Žinau, mano tinklaraštyje gana dažnai sušmėžuoja šis vardas. Nepaslaptis – draugaujam su kompanija ir aš bandau priemones, kurias pati išsirenku. O jūs žinote, kad aš nesu didelė mėgėja apsikrauti. Renkuosi tai ką norėsiu naudoti ilgai, džiaugtis, o ne iškišti draugėms. Pastebėjau, kad patirtis auga, todėl vis rečiau ir rečiau įsigyju tai kas man nepatinka, retokai beturiu ką krauti į atidavimo krepšelį. Nekeliaus ten ir šio teksto veikėjai :). Na… Tik vienas :).

Ilgalaikiu laku aš nagus lakuoju jau apie porą metų. Per tą laiką esu išbandžiusi visokių produktų. Nuo kelis eurus kainuojančių kiniškų, iki salonuose naudojamų ir gerai žinomų. “Melkior” save pristato, kaip profesionalios kosmetikos gamintoją, todėl vertindama priemones aš jų tikrai nelyginsiu su pigiais kinietiškais ar lenkiškais lakais. Galvoje turėsiu labiau vertinamus: “Harmony Gelish”, “IBI Flowles”, IBD, “EzFlow TrueGel”, “Shellac”. Šiuos, nes esu juos bandžiusi.

Aš trumpai priminsiu lakavimo eigą:

Nusidildiname norimą formą, pasitvarkome odeles.
Lengvai pašiaušiame nago paviršių (ne visada tą darau, bet prisiimu atsakomybę, kad lakas laikys trumpiau).
Nagus nuvalome nuriebalinančiu skysčiu.
Šioje vietoje galima naudoti specialų skystą gruntą (primer).
Tepame nagų lako bazės sluoksnį. Kuo ploniau. Išdžioviname UV lempoje. Laikas priklauso nuo lempos. Maniškė yra LED, bet nelabai galinga, aš ten nagus kepinu minutę. Paskutinį sluoksnį – dvi.
Tepame spalvoto lako sluoksnį. Kuo ploniau. Į lempą.
Tepame antrą spalvoto lako sluoksnį. Lempa.
Jei lakas geras ir pigmentuotas, tai jau po poros sluoksnių ateina eilė viršutiniam. Tepam. Į lempą.
Nuvalome lipnumą. Viskas!

Ši eiga tinka visiems nevienfaziams geliniams lakams. Taigi, nuo pasiruošimo šokime prie “Melkior” bazinio sluoksnio.

Pasakyti galiu vieną – juo naudotis yra malonumas. Skystumas – tobulas. Per daug neteka ant odelių, bet ir nėra klampus (tokie būna kiniški lakai, bet su jais sakiau, kad nelyginsiu). Nesiburbuluoja ir nesitraukia. Taip taip, kartais taip nutinka kai užtepi priemonės, įkiši į lempą, ištrauki ir žiūri, kad iš kraštų ji susitraukusi į viduriuką. Šitas taip nedaro.

Aš trumpam peršoksiu spalvotų lakų dalį, apie juos pakalbėsiu vėliau. Dabar gi šiek tiek apie “Top Coat”.

Lygiai kaip gyriau bazę, taip galiu tik gražius žodžius sakyti ir apie topą. Šis taip pat nesitraukia, dengiasi gražiai, sustingdytas įgauna stiklinio blizgesio ir yra kietas. Turėjau vieną tokį, kuris tapdavo tokiu gumišku, atrodydavo iki galo nesukietėjęs. Šiam absoliučiai jokių priekaištų.

Na, o dabar eilė spalvoms.

Taip jau nutiko, kad iš pradžių gavau visai ne tokią spalvą, kokios norėjau. Na ir ką, gavau tai gavau, imu bandyti. Spalva vadinasi “Ever Light”.

Visiškai šviesi.

Jau atidariusi laką supratau, kad jis manęs nesužavės. Aš mėgstu šviesias spalvas, tačiau tik tada, kai jos visiškai padengia nagą. Jei persišviečia – ne man. Ir štai mano nulakuotas nagas:

Kaip matote – šviečia natūralus nagas. O čia yra užtepti penki (!!!) sluoksniai. Nebijokit, tiek ant visų nagų netepiau, tik ant nykščio dariau eksperimentą. Visgi net ir tiek sluoksnių laikėsi nuostabiai. Aš jau kažkada minėjau, kad nagais nuo sienos gramdžiau kanceliarinę gumą. Tai va, darbelio buvo daug, tačiau lakas laikėsi puikiai. Nė kamputis neatskilo. Ir šiaip atlaikė 10 dienų, tada jau nuvaliau, nes ir nusibodo, ir kitą nykštį nusilaužiau, ir nuaugo. Tad patvarumui priekaištų neturiu, tačiau spalva tai nebent tik prancūziškam manikiūrui daryti. Jei kam reikia – sakykit. Perleisiu :).

Tačiau, kadangi ji nebuvo mano išsirinkta spalva, tai aš leidau pasitaisyti. Ir taip mano rankose atsidūrė “Ever Flame”.

Aišku, idealiais lakavimo sugebėjimais aš pasigirti negaliu, tad manikiūro nekritikuokit, bet kalbant apie spalvą, tai du sluoksniai ir ready to go! Jokio vargelio.

Nagų lakai valomi tradiciškai – tirpinami acetone. Problemų neturėjau, nors mano valiklis eilinis papigutis.

Nežinau ar mano blogą skaito manikiūrininkės, tačiau jei taip, tai aš rekomenduoju atkreipti dėmesį į “Melkior” pasiūlą. Na, o namų naudotojoms irgi rekomenduoju, tik labai atidžiai rinkitės spalvą.

Įvertinimas:

Bazė (Base Coat), Topas (Top Coat) ir oranžinė spalva:

(šiek tiek minuso už kainą)

Šviesi (Ever Light) spalva:

Naudinga: Įsigyti galite Beautychemistry.eu. Visos priemonės (15ml) kainuoja po 25.90 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame! Man tai svarbu, be to ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment