Na, esu keista grožio blogerė. Mažai dažausi, bet turiu krūvą kosmetikos. Nenaudoju plaukų fomavimo prietaisų, bet kalnas priemonių mojuoja iš lentynų. Nemoku gražiai nusilakuoti nagų, ilgais juos laikau kai paauga bet milimetrą nuo “mėsų” :D, bet dažnai spalvinu. O man kas :). Ir jau senokai nebuvau atnaujinusi gelinių lakų kolekcijos. Visada gi norisi kažko naujo. Taip akis užsikabino už egzotikos – “TMB The Monday Blues”.

Šios priemonės parduodamos Korėjoje. Aš turiu viskokių gelinių lakų: amerikietiškų, lenkiškų, kiniškų, korėjietiškų. Kiniškais nepiktnaudžiauju, nes labai nepasitikiu, visgi jie viską daro, kad tik kuo pigiau būtų. Nekalbu čia apie priemones gamintas Kinijoje pagal rimtesnių kompanijų užsakymą, mat jos pačios ir atsako už kokybę. Taigi, kaip ir minėjau, jau esu pirkusi gelinius lakus iš Korėjos. Berods tai buvo Etude House. Paliko gerą įspūdį, tad pamačiusi šią egzotiką lengvai susigundžiau.

Pardavinėjami du rinkiniai – viename yra bazė+lakas+UV spindulių lemputė jungiama į kompiuterio USB lizdą. Kitame gi yra bazė+3 lakai. Aš pirkau pastarąją, nes lempą jau turiu.

Kaip supratote, ši sistema susideda iš dviejų komponentų. Bazės ir lako. Viršutinio sluoksnio nereikia. Atkeliavo štai tokia pakuotė:

Aš žinau – vaikiška ir klaiku.

Kita pusė:

Kitoje pusėje parodyta kaip galima sumaišyti spalvas.

Buteliukai, talpinantys po 3ml lako, yra plastikiniai, lengvi, labai nepatogūs. Laikant už kamštuko, pirštai slysta link to smailaus galo, šepetėlis sprūsta.

Bandau.

Ant nuriebalintų nagų tepu bazę. Maloniai nustembu, kad ploną sluoksnį nesunku padengti, viskas einasi kaip per sviestą. Kišu į lempą.

Po to tepu spalvas. Vėl gi nustembu, kad jos tepasi lengvai – nei per skysta, nei per tiršta. Užtenka dviejų sluoksnių. Visos mano pasirinktos spalvos patinka.

Pirmas įspūdis puikus, prikibti galiu tik prie nepatogių buteliukų. Kadangi jie labai lengvi, tai specialiai neprilaikant sunku nubraukti lako perteklių nuo šepetėlio – virsta.

Visos blogybės pasirodo kitą dieną. Lakas tiesiog nusilupa. Labai lengvai. Daaaaug lengviau nei mano turimas Essence nulupamas pagrindas. Tiesiog nukrenta ir tiek. Prieš rašydama šį atsiliepimą išmėginau visaip – ilgiau laikyti lempoje, trumpiau laikyti lempoje, šiaušt nagus, tept skystą primer’į. Tas pats. Nebandžiau tik su normaliu, kitu pagrindu, tačiau atsiliepimas tik apie “Monday Blues”, tad…

Sakyčiau visiškas feilas ir pinigų išmetimas į balą. Gaila, nes ta šviesiausia ruda spalva būtų buvusi mano kasdienybės topu. Pabandysiu spalvotą laką padėti ant kitokio pagrindo. Gal kažkas gausis?

Mano įvertinimas:

Naudinga: Rinkinys kainavo apie 16 dolerių. Pirkau Beautynetkorea.com, taip pat galima rasti ir Ebay.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.