Apžvalga: kiniškas gelinis UV lakas SIOUX. Dvi spalvos

Estimated read time 3 min read

Kiniškas gelinis UV lakas SIOUX. Dvi spalvos

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Ką gi, štai ir dar vienas įrašas apie kinišką ilgalaikį nagų laką. Pirmą kartą apžvelgiau “Civi” priemones, o dabar gi mano rankose SIOUX lakai.

Jų pilnas ebay, aš pirkau čia. Vienas 6ml buteliukas kainuoja 1.99$. Tiesą sakant aš pavargau nuo nusivylimų perkant atseit gerus lakus, pvz IBD. Ilgai renkuosi spalvą, tada patikimą JAV pardavėją, parsisiunčiu, ir produktas lūkesčių neatitinka. Tai spalva ne tokia, tai jos tepti reikia penkis sluoksnius. Tad nusprendžiau geriau jau nusivilti pigiais lakais, nes 3 kainuoja tiek kiek vienas. Iš plačios paletės išsirinkau oranžinę, mėlyna ir rudą spalvas. Dvi pirmas jau išbandžiau, tad galiu papasakoti įspūdžius.

Oranžinė (32) spalva pasirodė labiau skaisčiai raudona. Na, kaip gaisrinės mašina.

Mėlyna ryški ryški, karališka ir labai graži.

Svarbu paminėti, kad priemonių kvapas nėra labai stiprus. Sakyčiau net mažiau užuodžiamas nei IBD lakų. Nagų lakavimui aš naudoju lempą iš Essence. Štai tokią:

Mano lakavimo eiga tokia:

Nudildžiuoju nagus, aptvarkau odeles (šitai man visada sunkiai sekasi, nes nagų forma nedėkinga, o odelės labai sausos, nors sąžiningai kas dieną jas drėkinu ir maitinu).

Nuvalau nagus lipnumo nuėmėju iš Essence. Ir tepu Primer priemone. Jos atrodo taip:

Dabar jau ateina eilė nagų lako pagrindui. Aš po kokių metus trukusių bandymų pagaliau prisijaukinau Essence priemonę. Mėgstu ją vien todėl, kad yra nulupama ir nereikia nagų laikyti acetone.

Užtepusi pagrindą kišu nagus į lempą. Pakaitinu minutę. O tada jau lakuoju spalvotu laku. Šio įrašo herojaus SIOUX užteko tik poros sluoksnių (kiekvieną sluoksnį reikia džiovinti lempoje).

Po spalvoto lako tepu Top sluoksnį. Šį gamina “Sensationail”, o parduoda Eurokos štai tokiame rinkinyje:

“Sensationail” yra tuo pačiu ir bazė. Kol nebuvau prisijaukinusi Essence, ją ir naudojau. Kaip Top sluoksnis ši priemonė puiki! Labai kieta ir blizgi. Po to kai jau ištraukiu nagus iš lempos, vėl nuvalau lipnumo valikliu. Viskas!

Rezultatas. Taip atrodė ką tik nulakuoti lakai. Žinau, mano manikiūras labai diletantiškas, bet visą gyvenimą aš vargstu ir neišmokstu dailyraščio. Tai yra dailylakio.

Po 9 dienų nagai atrodo taip:

Nagai ataugo, jau reikia perlakuoti, nes dėl mano negrabumo ataugę krašteliai prie odelių atrodo nelabai gražiai. Tačiau visumoje lakas laiko. Tik mėlynos spalvos rodomąjį pirštą sugadinau mechaniškai stipriai užkabinusi. Bet neatsilupo nė kamputis.

Vertinu laką puikiai: gerai laikosi, ryškios spalvos, nesmirda, reikia tik dviejų sluoksnių, klampumas patogus lakuoti, tai yra nėra labai skystas (tokie subėga į odeles jei tik padaugini) ir nėra labai klampus (tokius sunku užtepti, traukiasi nuo kraštų).

P.S. Diskutuokime čia arba Facebooke.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours