Apžvalga: "Sincero Salon" vieno žingsnio gelinis nagų lakas

Estimated read time 3 min read

Gelinis lakavimas dabar ant bangos! Vis dar ant bangos! Nemeluoju! Net stebėdama tinklaraščio statistiką aš matau kaip jūs domitės pigiu kinišku geliniu laku. Dar ir čia apie tokį rašiau. Aš pastebiu kaip dažnai jūs skaitote apie mano turimus gelinius lakus. O kiek aš dar neaprašiau. Juk taip ir nepapasakojau apie korėjietiškus “Etude House” lakus… Ir apie “Sincero Salon” nepapasakojau. Tačiau su pastaruoju taisau padėtį dabar.

Pirmą kartą šiuos lakus ir priedus lakavimui aš pastebėjau Maximoje per jų grožio mugę. Nusipirkti buvo galima viską.

Tačiau lempą aš turiu, nuriebalintoją turiu, o štai patys lakai sudomino dėl to, kad yra vienfaziai-vieno žingsnio. Kaip tai? Darant manikiūrą išvengiama tokių žingsnių: bazės dengimas, viršutinio sluoksnio (top coat) dengimas, lipnumo nuvalymas. Tiesiog tereikia nulakuoti, pakišti po UV šviesa ir viskas! Kaip patogu, pamaniau ir nusipirkau dvi spalvas pamėginti.

Buteliukas nedidukas, vos 5ml.

Trumpa ir gana aiški instrukcija:

Tai ką, lakuojam?

Turiu dvi spalvas. Atidarau buteliuką, randu susisluoksniavusį laką. Man tai nepatinka. Tarsi spalva sumaišyta su aliejumi. Abu lakai tuo pasižymėjo nuo pat pradžių.

Kišu medinį pagaliuką ir pasistengiu išmaišyti laką.

Padeda, nors po kelių savaičių atsidariusi produktą ir vėl matau tą aliejų.

Nutepu nuriebalintus nagus vienu sluoksniu ir kišu į lempą. Maniškė iš Essence, turi 1 minutės laikmatį. Tiek ir laikau. Antrą sluoksnį palaikau 2 minutes. Ir viskas! Lakavimas baigtas 🙂

Laikymo trukmė individuali. Gamintojas žada 14 dienų. Aš su jokiu laku tiek neištempiu Net tikrai geru. Mano maksimumas yra 10 dienų. Tad tą savo maksimumą  imu kaip atskaitos tašką ir sakau, kad Sincero nėra pats nuostabiausias lakas šiuo atžvilgiu. Man ant nagų jis išbūna tik kokias 5 dienas. Lyg to negana, dar ir nagai pradeda lūžinėti.

Valyti šį laką taip pat sunku, kaip ir bet kurį kitą. Reikia terliotis su acetonu.

Kaina taip pat nedžiugina, nes jis kainuoja apie 11,60 eu. Už tiek iš JAV galima parsisiųsti laką, kuris gėdos nedarys. Pagrindinis ir vienintelis privalumas yra tas vienas žingsnis. Patogu.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Sincera lakų galima rasti didelėse Maximose. O taip pat ir gamintojo elektroninėje parduotuvėje. Kaina, kaip jau ir minėjau yra 8-12 eu (8 kainavo per “Grožio mugę”).

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

2Comments

Add yours
  1. 1
    Justė

    Ant jo dėžutės/pakuotės rašo, jog reikia apvertus palikti 1-2min prieš lakuojant. Susisluoksniavimas jam normalu, tiesiog reikia pavartyti buteliuką 🙂 Pedikiūras man su juo laiko apie 14 dienų, manikiūro nebandžiau 🙂

  2. 2
    Indre

    O man šis lakas labai patinka, tiesa pirmasis kurį nusipirkau buvo kažkoks ne toks, o antras bandymas pavyko. Dengiasi puikiai, nusilakuoti pavyksta labai greit, laiko taip pat kaip įprastas gelinis. Tik nuvalyti sunkiau, lakas ne suminkštėja, o tarsi nutrupa

+ Leave a Comment