Šio įrašo aš negaliu vadinti apžvalga, todėl kad neketinu detaliai aptarinėti kiekvieno produkto pliusų, minusų, rodyti rezultatų ir t.t. Tačiau jau seniai noriu padaryti tokį greitą blitz aptarimą. Patinka-nepatinka. UV geliniu nagų laku lakuojuosi jau apie metus. Nemoku to padaryti labai gražiai, bet niekada nemokėjau ir paprastu laku. Tiesa, pastarasis, nesvarbu kokios rūšies man laiko nuo kelių valandų iki vienos dienos. Niekada ilgiau. Tad ilgalaikis lakavimas yra išsigelbėjimas. Jį keičiu kas savaitę. Kartais ilgiau nesilaiko, o kartais tiesiog negaliu pakęst nuaugusio ploto ir persilakuoju. Kas savaitę yra septynis kartus rečiau nei kas dieną. Tad mane tenkina rezultatai!

Taigi, patinka-nepatinka! Pirmyn.

Bazės-topai

Išbandžiau ne vieną bazę ir pastaruoju metu apsistojau prie Essence (parduodamas Droge ar Eurokos).

Kokybe šis produktas nešvyti. Užtepti sudėtinga nes jis iš karto traukiasi nuo nago kraštų, pakepinus lempoje kai kur susitraukia ir lieka tarsi krateriai :). Tačiau vistiek jis mano pastarųjų savaičių favoritas, man labai patinka tai, kad nagų laką galima nulupti ir nereikia mirkyti acetono mirkale. Gal jei mokėčiau pasidaryti tobulą manikiūrą, tai norėčiau tobulo pagrindo, bet kai mėgstu dažnai perlakuoti savo tepliones, tas acetono išvengimas man labai patinka. Tiesa, kai baigsiu šį buteliuką teks ieškoti alternatyvų, nes Essence atsisakė savo gelinės linijos ir nebegamina produktų. Nors ant buteliuko rašo, kad čia ir top coat, geriau nemėginkit. Topui jis visai netinka, nes yra gelsvas ir, kaip minėjau, nenori gražiai užsitepti, traukiasi, ar palieka kraterius.

Patinka! Nors kokybė ir prasta.

Top coat’ui aš naudoju Sensationail priemonę (parduodama Eurokos).

Fotografijose per daug nekreipkit dėmesio į kamštelius. Apgraužti. Nesakysiu kodėl!
Sensationail priemonė skysta, ja galima užtepti plonytį sluoksnį, na o sustingęs jis tvirtutėlis kaip stiklas ir blizga (aukščiau minėtas Essence beveik neblizga, o dar vienas mano turimas Ez Flow topas tampa toks tarsi guminis). Žodžiu man labai patinka rezultatas. Tinka ir kaip pagrindas, net labai tinka, bet aš dėl minėto nenorėjimo nagus kišti į acetoną, šį laką naudoju tik kaip baigiamą sluoksnį.

Patinka! Ir kokybė puiki.

Nagų lakai

Brangiausi mano laikai yra IBD just gel polish (Ebay iš JAV). Į šiuos nespjauna net kai kurie profai.

Turiu tris spalvas. Visoms būdinga ta pati savybė: reikia daugybės sluoksnių. Kartais mano kantrybė kenčia tik iki trečio. Nors ko gero tik kokie 5 sluoksniai padengtų nagą tobulai. Gal kitos spalvos ir geresnės.

Kažkaip nelabai patinka.

Mano favoritų favoritas yra kažkoks nelabai žinomas Organail (Ebay iš UK)

Šis lakas dengiasi labai labai lengvai, tiesiog tobulai. Ir trys sluoksniai padengia labai gražiai. Kartais patingiu ir nykščius nulakuoju tik du kartus (nykščiai į mano lempą netelpa, tad jiems dėmesį skiriu atskirai nuo kitų keturių pirštų) ir vistiek puikiai atrodo.

Patinka! Labai.

Mano pats pirmasis gelinis lakas buvo Bling (iš Koslinos)

Turima spalva yra kažkas tarp nude ir pilkos. Lakas buvo pats pirmasis išbandytas. Tada pamaniau, kad nelabai moku naudotis, nes susigarbanojo ir atšoko. Praėjus beveik metams daviau antrą šansą. Tas pats velnias.

Visai nepatinka!

Kitas mano mylimas lakas yra EzFlow (ebay, JAV)

Šis kaip ir Organail, pasižymi puikiu padengimu. Du trys sluoksniai ir viskas! Dengiasi taip pat maloniai.

Labai patinka!

Dar vienas iš pirmųjų mano įsigytų produktų yra IBI Flowles (iš Casados)

Mėlynai žala, tokia elektrinė spalva man labai limpa, mielai lakuočiausi dažnai, bet gi net 5 sluoksniai lako nepadengia nago ir persišviečia. Nesąmonė.

Visai nepatinka!

Kadangi man patinka Sensationail top sluoksnis tai įsigijau ir laką (Eurokos)

Didelių priekaištų neturiu, tačiau šis lakas taip pat iš tų, kurie nepasitenkina vos keliais sluoksniais. Nereikia 5-6, kaip prieš tai minėtam lakui, bet bent keturis tai pravartu užtepti.

Visai nieko!

Po skirtingų atsiliepimų susigundžiau nusipirkti Bluesky laką (ebay, Airija)

Turiu dvi spalvas. Tamsiai mėlyną ir rusvą. Tamsiai mėlyna puiki. Visiškai pakanka dviejų sluoksnių. Na o rusva labiau tiktų prancūziškam manikiūrui, kai norisi uždėti atspalvį ant nago. Reikia daugybės sluoksnių jei norit, kad nepersišviestų nagas.

Labiau patinka tamsios spalvos.

Pabaigai kinšikas Civi lakas (aliexpress)

Apie šį jau esu rašiusi. Turiu 6 spalvas. Viena atkeliavo brokuota. Kitame buteliuke vien skaidrus lakas su blizgučiais. Likusioms 4 spalvoms priekaištų neturiu. Iš visų lakų šie yra tirščiausi, kiek sunkiau lygiai užtepti, tačiau ir sluoksnių mažiausiai reikia. Pakanka dviejų, nors kartais įsijautusi užtepu ir tris.

Patinka!

Tai tiek šiandien apie UV lakus. Mielai išklausysiu apie jūsų atradimus, ar praradimus 🙂 Jei susidomėjote, kuriuo nors konkrečiu laku, rašykite komentaruose ir galėsiu parengti būtent jam skirtą apžvalgą su visomis nulakuotų nagų fotografijomis.

P.S. Prisijunkit prie www.venividi.lt draugų Facebook ir sužinokite apie naujus įrašus pirmi!