Svečiuose Inga. Apie australus, bet ne australus ir sausą šampūną „Aussie Aussome Volume“

Estimated read time 2 min read

Būna priemonių, kurias bandai užsispyrusiai pamėgti. Duodi antrą, trečią, ketvirtą šansą, bet… Šįkart apie vieną tokį plaukų priežiūrai skirtą produktą, kurio taip ir nepavyko prisijaukinti.

Apie AUSSIE sausą šampūną „Aussome Volume“

Gamintojas žada, jog šis sausas šampūnas su Australijos simondsijų sėklų ekstraktu greitai suteiks plaukams purumo tarp įprastinių plovimų. Rezultatas turėtų būti „Aussome Volume“, t.y. padidinta apimtis. Taip pat žadama, kad plaukai bus atgaivinti ir palengvintas jų formavimas.

Skirtas ploniems ir silpniems plaukams. Flakono talpa – 180 ml.

Pagal barkodą pagamintas Vokietijoje.  Taip, taip, europinis gaminys. Panašu, kad AUSSIE su Australijoje gaminama produkcija nelabai ką turi bendro – tik sudėtyje esančius kelis Australijoje augančių augalų ekstraktus ar aliejus. Tad meskite į šoną mintis, kad AUSSIE gaminę vyrukai po darbo tampa saulėje įkaitusiais Australijos banglentininkų kūnais.

Sudėtis nedžiugina. Pirmu smuiku groja denatūruotas alkoholis (blogiukas, nes sausina plaukus). Nemažai ingredientų, laikomų akių ir plaučių dirgikliais, alergijų sukėlėjais. Visi ingredientai:

Alcohol Denat., Butane, Propane, Isobutane, Tapioca Starch, Aqua, Silica, Polymethylsilsesquioxane, Parfum, Benzyl Salicylate, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Linalool, Citronellol, Amyl Cinnamal, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha-isomethyl Ionone.

Naudojimas. Supurtyti flakoną ir purkšti plaukų šaknis 30 cm atstumu. Įmasažuoti šampūną į plaukus ir gerai iššukuoti. Vengti įkvėpti ir saugoti akis.

Įspūdžiai, nuomonė, vertinimas

Pakuotė – flakonas, dekoruotas šiam ženklui būdingomis smagiomis kengūrytėmis ir keliais šūkiais. Patogus, purškiasi lengvai.

Kvapas – salstelėjęs ir beprotiškai stiprus. Panaudojus būtina gerai ir ilgai vėdinti kambarį. Jei norite po 12 val. metro spinduliu aplink save užuosti kirpyklos kvapą, ši priemonė – kaip tik jums.

Poveikis keistas. Papurškus plaukų šaknys sušlampa. Tuomet sunkoka šukuotis ir reikia padžiovinti. Plaukus sausina (mano manymu, per daug). Išdžiūvę plaukai atrodo papūsti, bet apie atgaivinimą ar palengvintą plaukų formavimą neverta net kalbėti. Ir tas kvapas, kvapas…

Įvertinimas:

Naudinga: Mokėjau – ~ 7 eur. Ieškokite „Maximose“ ir internetinėse parduotuvėse.

Dėkoju Ingai! Ir kaip visada kviečiu jus dalintis nuomone, komentuoti, diskutuoti. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame

+ There are no comments

Add yours