Su kokiomis nuotaikomis pasitinkate savaitgalį? Maniškės tokios keistos, susijusios su abejonėmis ir pasitikėjimu savimi. Tačiau, kaip visada, ne apie vidinius, o apie išorinius dalykus mes čia susirinkome pakalbėti. Papasakosiu apie vienfazį gelinį laką, kurį pirkau parodoje “Pelenė”. Jūs labai daug manęs apie jį klausinėjote.

Visų pirma tai kas yra vienfazis lakas? Įprastai lakuojant nagus ilgalaikiais produktais mums reikia gelinio nagų lako pagrindo, paties lako, bei viršutinio sluoksnio. Ir dar lipnumo šalinimo priemonės, nes paprastai tas viršutinis sluoksnis lipnus. Be pagrindo lakas gerai neprikimba prie nago, o be viršutinio sluoksnio lengvai nusitrina, nusilupa. Visas “sumuštinis” yra būtinas. Na, o vienfazis lakas yra savarankiškas. Nereikia nei pagrindo, nei viršutinio sluoksnio, nei lipnumo valytojo. Užtenka vien tik spalvos. Nulakuojat, kišat į UV lempą, nulakuojat antrą sluoksnį, vėl kišat į lempą. Ir ramu. Šis būdas tobulas. Nes užtrunkat lygiai tiek pat laiko kiek lakuodamos paprastu laku, bet sutaupote džiovinimo minutes (lempoje pakepat 1-2min, priklausomai nuo įrenginio ir jau galite eiti indų plauti).

Suprantama, kad dėl išvardintų priežasčių, norisi atrasi gerą vienfazį laką. Jau seniau bandžiau Sincero, kuris mane nuvylė. O kaip gi buvo su “Quick”?

Aš išsirinkau gana neutralią spalvą. Vadinu ją prigesintais šaltibarščiais. Iš tiesų, jei tik galiu rinktis vos vieną spalvą, tai renkuosi rusvas, pilkšvas spalvas su rožiniais ar violetiniais atspalviais. Jei jau galiu įsigyti daugiau, tada galiu ir per visą paletę pereiti.

Šepetėlis trumpas, plokščias, lako klampumas nei per skystas, nei per tirštas, tad lakuoti labai lengva. Tiesiog tobulai dengia, niekur nenubėga, iš karto išsilygina. Puikiai atrodo.

Na tiesiog nebūtų jokių trūkumų jei ne vienas esminis ir pagrindinis. Man šis lakas nesilaiko. Jei jau minėtas “Sincero” man kenkė nagams (jei pradėdavo trupėti su visu laku), tai šis to nedaro, tačiau tiesiog pats nusilupa, kaip viena ištisa plėvelė.

Nors aš nemoku pasidaryti dailaus manikiūro ir nusilakuoti gražiai, tačiau jau senokai “darausi” nagus ir nesu visiška naujokė. Iš pradžių lakavau ant tiesiog nuriebinto nago. Kai jau kitą dieną nusilupo, mėginau šiaušti nagus, kaip ir priklauso. Geriau laikyti nepradėjo. Tada dar panaudojau skystą “praimerį” – pagrindą, kurį priklauso tepti prieš daugiasistemio lakavimo apatinį sluoksnį. Nepadėjo ir taip. Nei bandymai ilgiau palaikyti lempoje.

Išlaikau šį laką ant nagų dvi tris dienas. Ne to tikiesi iš gelinio ilgalaikio produkto. Tik tiek, kad graži spalva, lengva lakuoti, o padarau tai greičiau nei su bet kokiu paprastu laku. Visai nepatikimas ir esu ant jo pikta. Nuvylė tada, kai prieš savaitgalio žygį nuspalvinau nagus, o pusė nulakstė dar traukinio nepasiekus.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Nagų laką galite įsigyti www.markyne.lt. 8ml kaina yra 14 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.