Apžvalga: vienfazis gelinis nagų lakas "Meslauda". Spalva "Dance"

Estimated read time 2 min read

Nagų lakavimas tikrai nėra stiprioji mano pusė, nors tą darau gal 20 metų. Čia ir sugriūna mitas, kad patirtis yra viskas. Daugybę metų aš nemoku tobulai nusilakuoti nagų bei pasidaryti manikiūro. Negabi visai. Atsiradus ilgalaikiam lakui aš nudžiugau. Valio valio, dabar gi galima ne kasdien vargti, o tik kas savaitę! Prabėgo dar keli meteliai ir pasikeitė technologijos! Dabar gi nemažai gamintojų jau siūlo vieno žingsnio gelinį laką, kas reiškia, kad nuspalvinti nagus truksime itin greitai! Visgi, man nepavyksta jų prisijaukinti.

Bandau jau trečią gamintoją ir šį kartą tai yra “Meslauda”. Vieno žingsnio sistema reiškia, kad mums nereikia bazės, topo, valyti lipnumo. Visgi nagus paruošti būtina. Tai yra nuriebalinti, jei reikia pašiaušti.

Aš išsirinkau nuostabią mėlyną spalvą – 104 dance.

Nulakavusi krykštavau! Ne tik mėlynumas džiugino, bet ir tobula pigmentacija, lygus dengimas, patogus šepetėlis. Gražu!

Nuotraukoje tik vienas sluoksnis. Antru dar užtaisau liapsusus.

Tačiau kitą dieną džiaugsmai baigėsi. Tai jau trečias vienfazis lakas, kuris ant mano nagų nesilaiko. Tiesiog gražiai nusilupa. Išbandžiau ir ant kojų nagų, šie gi nereiklūs, ten ir paprastas lakas daug ilgiau “traukia”. Lupinėjasi ir ten.

Sakyčiau, kad ne man tie vienfaziai. Deja deja. Tenka daryti visus papildomus žingsnius. Pvz., neseniai rašiau apie “Melkior” sistemą, tai va šiandien nugramdžiau po 12 dienų. Dar būtų sau laikę, bet, kad nuaugo nagai vos ne iki pusės plokštelės.

“Meslauda” lako neišmesiu. Tiesiog žiūrėsiu į jį kaip į paprastą, o ne kaip ilgalaikį. Labai jau graži spalva.

Įvertinimas:

Naudinga: “Meslauda” kosmetikos ieškokite parduotuvėse “Martina”. Lako kaina yra apie 10 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours