Žinote, jau štai septinta mėnesio diena, o aš vis dar laikausi pažado nepirkti kosmetikos (išskyrus ekstra atvejus ir grožio dėžutes). Ir kaip sunku! Pvz., šiandien “TopBeauty” paskelbė 20% nuolaidą viskam, ryt Klipshop.lt žada 25% mažinti kainas, o dar pastoviai plaukia visokių kitokių akcijų naujienlaiškiai. Guodžia tik tai, kad sulaukiu senesnių pirkinių, ar kompanijų siuntinių.

“Denman” šepetys-masažuoklis man į akį krito benaršant po “Lookfantastic” parduotuvę. Susigundžiau.

Gerai, kad jų yra ir Lietuvoje, tai kiek paprasčiau įkelti aprašymą:

Apvalus, ypač švelnus šepetys galvos masažui ir tolygiam produktų (kaukės, šampūno, vaško, gelio) paskirstymui. Gentle massage / apvalūs, ypatingai švelnūs šepečiai galvos odos masažui ir priemonių plaukams tolygiam paskirstymui Gentle massage linijos apvalūs šepečiai idealiai tinka galvos masažui, šampūno ar kaukės paskirstymui galvos plovimo metu, o plaukų modeliavimo metu šepetys puikiai tinka gelio, vaško ar kitos modeliavimo priemonės tolygiam paskirstymui.

Iš tiesų, aš turiu tokių priemonių, kurias instrukcija nurodo tepti ant plaukų šaknų ir minutę dvi pamasažuoti. Ir dažniausiai pirštais aš tą tingiu daryti. Žinoma, nebūtina pirkti spec. priemonės, gal ir koks “Tangle Teezer” čia suveiktų, bet ne taip patogu.

“Denman” šepetys patogiai apvalus, plokščias ir svarbiausia, turi rankenėlę, pro kurią gali prakišti pirštus. Patogumas atsiskleidžia kai esu duše ir šlapiomis, šampūnuotomis rankomis sunku nulaikyti slidžius daiktus.

Kaip aš jį naudoju? Dažniausiai plaudama galvą. Kaip tik turiu vieną šampūną, kurį reikia palaikyti minutę, nors ir su kitais panaudoju skatindama kraujo apytaką. Aš gi auginu plaukus! Taigi, švelniai dedu šepetį ant galvos, įspaudžiu, kad pasiektų šaknis ir lengvai neatkeldama pamasažuoju sukamaisis judesiais. Nedidele amplitude, nes nenoriu nei pešioti, nei žaloti plaukų. Tada atkeliu, švelniai perdedu į kitą vietą ir taip pakartoju. Nors vizualiai spygliukai atrodo aštrūs, bet galvai laaabai malonu. Kadangi aš labai mėgstu galvos masažą, tai čia iš viso leipstu.

Dabar jau šis daiktas labai padeda ir įmasažuoti priemones nuo plaukų slinkimo ar skatinančias augimą. Seniau tik patepdavau, apsimesdavau, kad pirštų galais masažuoju… tris sekundes :D. Atsiradus šepečiui aš ėmiau tam skirti daugiau dėmesio. Atrodo paprastas daikčiukas, bet labai džiaugiuosi jį spontaniškai įsigijusi.

Įvertinimas:

Naudinga: Masažuoklį įsigyti galite Lookfantastic.com (3.45 EUR), ar Beautyforsale.eu (3.48 EUR), turbūt rastumėte ir fizinėse “Vitrina Pro” parduotuvėse.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.