Su sausais šampūnais greičiausiai taip ir būčiau prasilenkusi, jei ne keli blogerių atsiliepimai.  Taip, žinojau, kad tokie produktai egzistuoja. Tik niekada nekilo noras pirkti dėl įsitikinimo, kad tokie šampūnai palieka kilogramą miltų ant galvos, iš kurių trečdalis visą dieną sninga ant pečių ir nugaros.

Dabar sauso šampūno visada turiu. Nepamainomas turinčioms greitai besiriebaluojančias plaukų šaknis, kelionėse ir puikiai gelbsti ilgiau pamiegojus: ne tik suteikia švaros jausmą ir vaizdą, bet ir pakelia prisiplojusius plaukus. Su sausu šampūnu gyventi tiesiog patogiau.

Apie REF sausą šampūną

Gamintojas žada plaukų neapsunkinantį sausą plaukų pudros purškiklį, skirtą atgaivinti plaukams jų neplaunant. Šis sausas šampūnas turėtų suteikti plaukams tvirtumo, tekstūros ir apimties. Simpatizuoju lakoniškiems produktų pristatymams, kai nesurašomi visi žodyne rasti sinonimai ar galimos verčiamo žodžio reikšmės.

Pagamintas Švedijoje. Parduodamas 75 ml ir 200 ml talpos flakonuose.

Sudėtis, kaip ir kitų sausų šampūnų, šiek tiek gąsdina ingredientais, galinčiais erzinti akis bei sausinti plaukus:

Butane, Propane, Isobutane, Alcohol Denat., Solanum Tuberosum Starch, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Aqua, Cocotrimonium Methosulfate, Hydrated Silica, Parfum.

Tad sausą šampūną naudokite tik esant reikalui. Tebūna lentynoje ar kelionės kuprinėje ir padeda kritiniais atvejais. Kaip ir visi purškalai, įkvepiant gali šiek tiek dirginti jautresnius plaučius, tad geriau naudoti vėdinamoje patalpoje.

Naudojimas. Rekomenduojama flakoną gerai supurtyti, 20 cm atstumu tolygiai apipurkšti sausus plaukus.

Potyriai, įspūdžiai, vertinimas

Šįkart bandymams pagavau pasportavusį paauglį (kaip žinia, dėl persitvarkančių hormonų paaugliukai kartais prakaituoja kaip paršeliai). Už dalyvavimą eksperimente teko sumokėti, bet rezultatas akivaizdus.

Po purškimo iššukuoti plaukai atrodo ženkliai švaresni ir puresni. Šampūnas šiek tiek pašviesina, tad tamsių plaukų savininkėms derėtų pagalvoti apie tamsiaplaukėms skirtą šampūno variaciją. Miltų galvoje nesimato, ant pečių nesninga.

Kvapas neutralus, šiek tiek salstelėjęs, greitai išsisklaido. Nei persikiukų, nei gėlyčių. Dedu pliusą, nes baisu, kai kosmetikos priemonių kvapas užgožia viską aplinkui. Dama nori ir turi kvepėti pasirinktais kvepalais, o ne kremu ar šampūnu, ar ne? Pats flakonas patogus, purkštukas spaudžiasi lengvai.

Patarimai iš patirties. Purškiu tik ant plaukų šaknų. Apipurškus apvaliais pirštų judesiais pamasažuoju galvos odą – taip šampūnas geriau pasiskirsto ant plaukų šaknų. Iššukuoju.

Kaip ir visi šampūnai šiek tiek sausina – už tai minusas. Praktikoje šią problemą sprendžiu plaukų galiukus patepdama aliejuku.

Vertinimas:

Naudinga: 75 ml kaina ~5 eur, 200ml – ~11 eur. Įsigyti galima www.topbeauty.lt ir www.inhair.lt.

P. S. Neeksperimentuokite su paaugliais. Jie irgi žmonės.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą, man labai įdomu kokią kainą teko sumokėti modeliui :). Skaitytojus kviečiu reikšti nuomonę, komentuoti, siūlyti. Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.