Auginu plaukus su "Ds Laboratories" šampūnu bei kondicionieriumi "Revita"

Estimated read time 7 min read

Pradedame snieguotu pirmadieniu ir kalbomis apie plaukų auginimą. Prieš kelis mėnesius suvokiau, kad noriu užsiauginti ilgus ilgus (na, kad siektų pečius :D) plaukus. Ilgesni plaukai gražiai kontrastuotu su mano pusiau skusta galva, taip pat galėčiau sunaudoti daugiau priemonių ir taip pateisinčiau, kodėl man reikia milijono kaukių ir dviejų milijonų kondicionierių. Žinau, kad auginimas yra ilgas procesas. Dar žinau tą nelemtą tiesą, kad joks šampūnas tau plaukų neužaugins. Tačiau esu tik žmogus ir mane patraukia viskas, kas turi užrašą “skatina plaukų augimą”. O jei rasiu stebuklą?

“Ds Laboratories” šampūną bei kondicionierių “Revita” bandau jau apie 3 savaites, todėl patys suprantate, kad apie tikruosius rezultatus dar sunku šnekėti. Tad šis įrašas yra labiau pirmo įspūdžio ir manau gana reikalingas. Pvz., aš labai daug girdėjau apie HarmonyLife pardavinėjamas priemones, kurios vis susilaukia neigiamų atsiliepimų, todėl, kad labai sausina plaukus. Turiu ir aš jas, panagrinėjusi sudėtį palikau tolimai ateičiai, bandyti noro dar neturiu, nes kam man ilgi, bet labai sausi plaukai? Tiesa, naudoju tos kompanijos vitaminus.
“Revita” priemonių sudėtis atrodo įdomesnė ir net įtikina, kad galėtų veikti, tad aš galiu aptarti tokius dalykus, kaip ar gerai plauna, ar nesausina, ar nedirgina, ar juntamas bent kažkoks poveikis ir pan.

Jei nuspręsite įsigyti šias priemones, atkreipkite dėmesį, kad yra du šampūnai. Visiems ir šviesiems plaukams. Aš per klaidą pasirinkau pastarąjį, bet kadangi jis nėra nei mėlynas, nei ką, tai ir naudoju.

Šampūnas pristatomas taip:

Plaukų augimą skatinančio šmpūnoRevita poveikis juntamas jau pirmosiomis dienomis: galvos oda tampa sveikesnė, sumažėja plaukų slinkimas ir pradeda augti nauji, sveikesni, storesni plaukai Puikiai putojantis šampūnas, įsiskverbia iki pat plaukų šaknų, juos stiprina ir skatina plaukų augimą. Nuolat naudojant šampūną Revita, Jūsų plaukų apimtis ženkliai padidės, o pats plaukas taps švelnesnis ir stipresnis.

  • Galingas aktyvių medžiagų derinys;
  • Palaiko galvos odos gyvybiškumą;
  • Stabdo plaukų folikulų funkcijos sutrikimus;
  • Gaunami geriausi rezultatai per trumpą laiką;
  • Ramina galvos odos sudirgimą;
  • Stabdo plaukų slinkimą;
  • Valo galvos odą;
  • Be sulfatų;
  • Jis tinkamas vyrams ir moterims.

Naudojimas: įmasažuokite į galvos odą ir palikite 1-2 min., išskalaukite. Pakartotinai įmasažuokite, palaikykite 3-5 min. ir išskalaukite. Rekomenduojama, Revita naudoti bent 5 kartus į savaitę.

Pagrindinės sudedamosios dalys: Obuolių polifenolis, biotinas, kofeinas, karnitino tartratas, vario peptidai, cisteinas, ketokonazolas, metilsulfonilmetanas (MAM), Ornitinas, taurinas, Rooibos arbata ir kt.

REKOMENDUOJAMA: šampūną Revita naudoti ne mažiau, nei 5 kartus per savaitę. Šampūno poveikiui sustiprinti, rekomenduojame naudoti kartu su plaukų augimą skatinančiu kondicionieriumi Revita.COR.

Pažiūrim į sudėtį:

Water, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Caffeine, Pyrus Malus Seed Extract (Apple), Aspalathus Linearis (Rooibos/Red Tea) Leaf Extract (Roobios), Apple Polyphenol (Procyanidin B-2), Ketoconazole, Hydorlyzed Wheat Protein, Carnitine HCl, Ornitine HCl, Acetyl Cysteine, Dimethyl Sulfone (Methylsulfonyl Methane), Taurine, Emu Oil, Biotin (Vitamin H), Copper Peptides, Aloe Vera (Aloe Barbadensis) Leaf Juice (Spray Dried), Glycereth 7, Glycerin, Oleanolic Acid, Polyquaternium 10, Glycol Stearate, Menthyl Lactate (Menthol Derivative), EUK-134 (SOD Mimic/Spin Trap), PEG 150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG 6 Caprylic/Capric Glycerides, Menthol, Zinc PCA, Citric Acid, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Tetrasodium EDTA, Red 40 Lake (CI 16035), Blue 1 Lake (CI 42090).

Nesu sudėčių ekspertė, dažniausiai net ir blogos sudėtys manęs nebaido, jei labai noriu bandyti, bet visada užmetu akį. Čia aš matau kelis įdomius dalykus. Nėra SLS ir SLES, kad yra puiku, plaukai mažiau sausinami. Tikrai daug įdomių ingredientų, kaip kofeinas, taurinas, biotinas ir kt., visi jie turėtų neblogai stimuliuoti skalpą, plaukų šaknis, o tai žinome, prisideda prie augimo. Blogoji žinia – Methylchloroisothiazolinone. Tai konservantas, kuris 1 iš 10 žmonių sukelia alergiją, o nenuplaunamuose produktuose ES jau tuoj bus nebenaudojamas, nes uždraustas. Aš alerginių reakcijų nepastebėjau, tiesa, šios gali pasireikšti ne iš karto.

Kondicionierius ne mažiau įdomus. Jo pristatymas:

Šis kondicionierius pagamintas remiantis REVITA šampūno sėkme. Revita.COR kondicionierius, skatina plaukų augimą. Skirtingai nuo daugumos kondicionierių Revita.COR yra daug tauriųjų medžiagų, kurie giliai įsiskverbia ir ilgai išlieka plaukuose. Revita.COR formulėje yra augalinių kamieninių ląstelių, kurios didžiąja dalimi turi tas pačias savybes, kaip ir žmogaus kamieninės ląstelės. Jos maitina ir apsaugo plaukus. Po naudojimo, naudingosios medžiagos plaukuose išlieka iki 12 val. Be sulfatų. Nano technologija. 

Pagrindinės sudedamosios dalys: Kamieninės ląstelės; Apigeninas; Argininas; Kofeinas; Citrulinas; Zenšenis; Inozitolis; Nano vario peptidai; Niacinamidas; Lubinų ekstraktas; Antioksidantai; Tirozinas; Cinkas.

Naudojimas: įmasažuokite į galvos odą ir palikite 2 min. Išskalaukite. Naudokite kasdien.

Ko gero tai pirmas mano sutiktas kondicionierius, kurį reikia įmasažuoti į galvos odą.

Sudėtis:

Deionized Water, Caffeine, Stearalkonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Encapsulated Cultured Plant Stem Cells, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Arctium Majus Root Extract, Panthenyl Hydroxypropyl Steardimonium Chloride, Hydrolyzed Rice Protein, Arginine, Apigenin, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Burdock (Arctium Lappa) Extract, Lupine Protein, Dicetyl Phosphate, Panax Ginseng Root Extract, Acetyl Tyrosine, Ceteth-10 Phosphate, Tea 99%, Taurine, Synthetic Wax, Hydroxyethyl Behenamidopropyl Dimonium Chloride, Hydrogenated Castor Oil, Carnitine Hydrochloride, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine HCL, Citrulline, Glucosamine HCL, Biotin, Butylene Glycol, Zinc Sulfate, Oleonolic Acid, Biotinyl Tripeptide-1, Ivy (Hedera Helix) Extract, Fenugreek (Trigonella Foenum-graecum) Extract, Nanotechnology Copper Tri-peptide, Aspalathus Linearis Leaf Extract (Roobios), Ethylhexyl Stearate, PPG-26, Buteth-26, PEG-40, Peg 12 Dimethicone, Ethylhexyl Pelargonate, Cyclomethicone, EUK-134 (SOD Mimic/Spin Trap), Alcohol, Panthyl Ethyl Ether, Inositol, Milk Protein, Lactose, Acetyl Cysteine, Acetyl Methione, Sodium Citrate, Citric Acid,Phenoxyethanol, Ethylhexlglycerin.

Vėl gi matome, kad nėra tuščia, kaip aš sakau.

Susipažinome su priemonėmis, dabar pakalbėkime apie mano įspūdžius.

Priemonės neatrodo labai priparfumuotos, tad kvapai nėra stiprūs, neerzina, malonūs. Šampūnas švelniai oranžinis gerai putoja, ypač plaukus plaunant antrą kartą.

Buteliukai visai simpatiški, atrodo lyg cilindriukai iš kokios laboratorijos. Dozatorius dugne ir yra toks:

Priemones naudoju 4-5 kartus per savaitę. Procedūros užtrunka, nes darau viską pagal aprašymus. Sudrėkinu plaukus, įmasažuoju šampūno į šaknis, palaukiu apie porą minučių, nuskalauju, pakartoju, tik šį kartą 3-4 minutėms. Tada tepu kondicionierių į šaknis ir vėl laukiu (o belaukdama masažuoju) apie 2 minutes. Šampūnas didelių pojūčių nesukelia, po dviejų kartų plaukai atrodo sausi, kad pirštų neįkiši, bet užteptas kondicionierius neutralizuoja šį nemalonumą. Štai jis sukelia įdomų jausmą, tarsi turėtų mentolio, kuris šaldo ir kuteną galvą. Nėra nemalonu, bet keista, atrodo, kad dirba darbuką ir augina plaukus man :).

Vien šio kondicionieriaus mano sausiems plaukams neužtenka (įtariu normaliems būtų pats tas), juo labiau, kad jį tepu tik ant šaknų, todėl nuskalavusi “Revita” aš dar plaukus nuo vidurio tepu kokiu nors kitu savo kondicionieriumi ar kauke (ir džiaugiuosi, nes taip susikuriu progų juos išmėginti).

Apie auginimo rezultatus kalbėti dar anksti, aš šį įrašą papildysiu, kai visai subaigsiu priemones. Beje, taip intensyviai naudojant tas 180ml sparčiai tirpsta.

Visgi aš pastebėjau, kad šie produktai padėjo nuo plaukų slinkimo, kuris mane ištinka kiekvieną rudenį. Aš net bendraminčių klausinėjau, kad ar gali taip būti, jog po savaitės jaučiu poveikį? Mane protino, kad ne, negali, nes reikia naudoti ilgiau, dar yra teorijų, kad priemonės nuo slinkimo iš pradžių jį paskatina, nes turi iškristi negyvi plaukai ir t.t.

Nežinau kas yra tiesa, bet šiuo metu mano plaukai nebeslenka. Nors turiu pripažinti, kad prie šio komplekto aš prijungiau dar kitokius produktus, tai yra vitaminus ir losjoną skatinantį augimą. Tikiuosi, kad viskas bendrai padės užauginti kasas. Kadangi esu garbanė, tai man labai sunku pasakyti kiek tie plaukai paauga, tarkime per mėnesį, bet savo skutimą šį mėnesį turėjau atnaujinti greičiau. Paprastai tą darau kas 2 savaites, dabar jau po 10 dienų jaučiausi toks pūkis :), o dar žinant, kad žiemą plaukai auga lėčiau nei vasarą… Tai gal visgi yra naudos? Bent jau placebo veikia :). Nors visgi įtariu stimuliavimas bei masažavimas savus rezultatus duoda.

Įvertinimas:

Naudinga: “Ds Laboratories” produktų įsigyti galite Klipshop.lt. 180 ml šampūno buteliukas kainuoja – 25 EUR, 180 ml kondicionieriaus – 26 EUR. Abu kartu – 45 EUR.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours