“Batiste” sausasis šampūnas “Strength and Shine”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Mano patirtis su sausaisiais šampūnais yra labai keista. Seniau aš jų visada vengiau dėl naudojimo būdo. Gi supurškus milteliais plaukus reikia iššukuoti. Čia ir nepatogumas. Kai turėjau ilgesnius plaukus, aš jų nešukuodavau. Nes banguoti, stori ir purūs plaukai tampa panašus į genijaus Einšteino. Lygiai dėl tos pačios priežasties taip niekada neišbandžiau ir spalvotų kreidelių.

Tačiau kartą, kai mes keliavome mopedu aplink Lietuvą, susiklostė nepalanki plaukuosenai situacija. Kelias dienas iš eilės nebuvo galimybės išsiplauti galvos ir aš pasiryžau išbandyti sausą šampūną. Užsukau į Naujosios Akmenės Eurokos ir išsirinkau pirmą pasitaikiusį. Dabar net nepamenu kokio gamintojo tas buvo. Patyriau visišką fiasko, nes galva buvo pilna baltų trupinių, iššukuoti tapo neįmanoma, o jausmas lyg į kalkes būčiau sulindusi. Taigi, nenuostabu, kad gavusi pasiūlymą išbandyti “Batiste” šampūną aš į tai žiūrėjau skeptiškai. Visgi suviliojo du dalykai. Vien tik geri atsiliepimai viso pasaulio internetuose ir “strength and shine” rūšis. Šiuo metu man norisi kuo daugiau šain!

Ši rūšis turėtų suteikti blizgėjimo, šviežumo, padėti pailginti laiką tarp plovimų. Naudojimas toks: išpurškiam šaknis, masažuojam, dar truputį ir po minutės iššukuojame. Turbūt jie visi taip naudojami.

Na ką aš galiu pasakyti. Šis produktas labiau pasisekęs nei mano pirmasis bandymas. Visų pirma, tai jis nesukrenta į baisius gumulus, pudra gražiai pasiskleidžia ir bent jau man kažkaip lyg ir susigeria į plaukus, na ta prasme, kad pamasažavusi aš nematau baltos dulksnos. Vienintelis dalykas kas man nepatinka, tai šukavimas, nors mano plaukai trumpi, šukų aš nebijau, bet nemėgstu ir dabar šukuotis. Na ir būdingas sausinimo efektas taip pat yra. O štai žadėto “šain” tai nepastebėjau. Tikrai jau kelis kartus naudojau, o tai reiškia, kad produktas neblogas, tą minėtąjį aš išmečiau iš karto. Spėju, kad toms, kurios turi kiek kitokius plaukus nei mano, nebijo pūtimosi ir sausumo, tai labai patiktų.

Šiaip galvoju, kad vai vai kiek tinginiams šias laikais visko išrasta. Grindis siurbia robotai, indus, bei drabužius plauna robotai, galvas plaunam be vandens, kas dar?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).