Iki 10 EUR: septynios nebrangios priemonės, kurias myliu šiuo metu

Estimated read time 4 min read

Hey! Tai apie ką papasakoti įžangoje? Mano aktualijos labai nuobodžios, nes gyvenu tomis pačiomis mintimis: atvirukai, timpos, etsy, dantys. Tai jei eilės tvarka: su atvirukais viskas liuks, neturiu kuo skųstis. Žinoma, visada norisi geriau. Timpos? Na įdomu kiek man užteks entuziazmo :), faktas, kad pasiekti auditorijos nemoku, ir tiesą sakant, išsigryninau, ką mėgstu, o ko ne. O tai yra, mėgstu rašyti, kurti, krapštytis su sistemomis, mokytis naujų IT dalykų, fotografuoti, generuoti idėjas. Bet nemėgstu marketingo ir reklamavimosi. Nes nemoku tų gerų idėjų paskleisti. Ne visi yra universalūs kariai. Apie Etsy iš viso neturiu ką pasakyti, man atrodo ta sistema nuves į bankrotą :), na o dantys… Dantų situacija gerėja. Po trijų dienų iš eilės poliklinikoje ir nuolatinio druskos tirpalo šiūravimo burnoje, aš jau galiu gyventi :). O kai galiu gyventi, tai tuoj čia atsigausiu ir į viską kibsiu vėl energingai, o ne iš reikalo. Tai va, tokios aktualijos, kaip sakiau, nieko labai įdomaus, nes sveikata buvo iškirtusi iš ritmo. Juokinga, kad čia “Delfi” neseniai klausė ar gali perpublikuoti tekstus, tai galvoju, neskaitė nei vieno, nes kaži ar labai norėtų transliuoti apie visus dantis bei kt. 😀

Į blogą atėjau, aišku, ne tik kasdienybės aptarti, bet ir papasakoti kažką naudingo. Šį kartą noriu pasidalinti sąrašu produktų, kuriuos šiuo metu tikrai myliu ir kuriems nereikia išleisti visos algos. Kiekviena priemonė kainuoja iki 10 EUR, neretai ir mažiau. Ir jų yra iš įvairių sričių. 

Matyti, girdėti, ar ne? Tad nieko čia naujo nepasakysiu, o tiesiog pakartosiu, priminsiu, užtvirtinsiu, kad va jie man patinka. 

Pirmoji yra plaukų kaukė HS Milano Anti Frizz”*. Puslitris kainuoja 9 EUR. Ši kaukė man tapo atradimu, nes nors ir nėra labai sunki, bet puikiai suvaldo mano bangas. Aš ją naudoju kaip kondicionierių, nes jau iš kaukės noriu riebumo, maitinimo, na tokio rimtesnio poveikio. O ši priemonė puikiai tinka kasdienai. Bent jau mano būna patenkinti ir mažiau pasipūtę.

“Green Feel’s” atkuriamasis plaukų aliejus su kanapių aliejumi  kainuoja 6.99 EUR už 100ml. Daug kas jį kritikuoja dėl silikonų sudėtyje, tačiau aš tokias priemones mėgstu ir kol kas, šis aliejukas yra mano pastarojo meto favoritas. Idealios konsistencijos. Neriebina. Gal tik kvapo norisi smagesnio. 

“Garnier” plaukų kremas “Goodbye Damage 10 in 1”*  kainuoja apie 7 EUR už 400ml. Tai vienas tų retų produktų, kurie tikrai man padeda antrą dieną susitvarkyti plaukus. Aš juos tiesiog sudrėkinu ir sutepu kremu. Vėl įgauna kažkokią padoresnę formą. 

“Palmer’s” kūno losjonas jautriai, sausai, šiurkščiai odai*  kainuoja apie 7 EUR už 250ml. Mane pačią stebina meilė šiam produktui. Kaip sakiau įžangoje, nėra jis nei labai įdomus kažkoks, nei kvapnus. Tačiau juo pasitepus oda tampa švelniausia ir maloniausia liesti, kokią tik aš galiu pasiekti. 

“Revolution 10% Niacinamide + 1% Zinc” kainuoja 6.99 EUR už 30ml. Man jis identiškas “The Ordinary” produktui ir labai patinka. Baigiu sunaudoti buteliuką ir vis stebiuosi, kaip aš čia buvau užmetus niacinamidintis. Mano odai labai patinka, nes ir spuogelius apgydo ir šiaip ji tampa lygesne. 

“Coslys” rankų ir nagų kremas su prancūziškais obuoliais* kainuoja apie 5 EUR už 50ml. Kažkaip ilgokai mėtėsi tas kremas, nes lyg kvapas nepatiko, bet vieną dieną pasigriebiau ir su smagumu naudoju, nes greitai susigeria, o nepalieka jausmo, kad norisi tepti dar ir dar. 

“Fito” baltasis molis visada mano namuose. Kainuoja iki 2 EUR. Aš iš jo darausi kaukes arba kartais įmaišau į pirktines, tiesiog dėl “stiprumo”. Nenuviliantis paprastas produktas.

Štai tokios gėrybės. Nagrinėdama savo spinteles ir lentynėles supratau, kad kiek turiu dalykų, kurie gal ir nebrangūs, bet nenusipleno didelės meilės, taip pat kiek priemonių visiškai netelpančių į 10 EUR rėmus. Pvz., veido srityje tik niacinamido serumas ir teįtilpo. 

Ačiū, kad skaitėte 🙂


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

*PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

3Comments

Add yours
 1. 1
  Virgilija

  “Garnier” plaukų kremas “Goodbye Damage 10 in 1”* man patinka. Plaukai tampa tokie švelnųs ir paklusnūs. Va kažkodėl nepagalvojau antrą dieną naudoti. Reiks pabandyti.

 2. 2
  Rut

  As kasdien patikrinu timpas, nors kaip ir nebereikia, bet puslapis idomus, ar apstojo pirkimai? Sakyciau kaip timpu medziotoja tai tikrai talentas esi:) Gal dar ir vintede idejus prekyba pajudetu?

 3. 3
  Salomėja

  Na, su ta prekyba taip, kad apie parduotuvę turi visi sužinoti, o dabar gi ji nežinoma ir nėra daug resursų reklamoms, kol nėra ir uždarbio. Užburtas ratas :). Vinted gal nelabai tinka, nes ten platforma parduoti savo nebereikalingus rūbus, o čia, kad ir minimali, bet komercija. Labiau tiktų gal ebay, amazon, bet bijau, kad tai kaip ir Etsy – pinigų rijikai.

+ Leave a Comment