Žinote, keistas tas gyvenimas. Būna turi po nosimi puikiausią dalyką. Kad ir su trūkumais. Kad ir kažkuo kartais erzinantį, bet ne, vis dairaisi į šoną, nes horizonte regis slepiasi kažkas įdomiau, madingiau, karščiau. Čia galioja žmonėms, kuomet nebevertiname savo partnerių, nes tiesiog. Rutina. Tas galioja patogiausiems batams. Galioja ir kosmetikai. Sutinkate? Įvairių kompanijų dėka mano namuose atsirado keletas ne per įdomiausių kremų. Neblogi, bet bekvapiai, neišvaizdūs, norisi kažkokio mandro sviesto, spalvotų pakuočių, įdomių kvapų. Bet atėjo toks metas, kuomet mano blauzdos taip išsausėjo, kad atrodė oda byra gabalais. Lyg ir nedariau nieko, bet va. Tepiau tuo, anuo. Kremais. Tada aliejais, kvapniais ir visai natūraliais. Viską subaigiau, galvojau, ką dar nusipirkti ir prisiminiau, kad dėžėje guli viena nuobodybė. Oi, kaip po to atsiprašinėjau! Taigi, apie “Palmer’s” kūno kremą iš kakavos sviesto linijos. 

Aprašymas:

kūno losjonas skirtas jautriai, sausai, šiurkščiai odai prižiūrėti.
Bekvapis kūno losjonas drėkina ir atgaivina šiurkščią ir sausą odą. Jis padeda paslėpti nežymias odos nelygumus, suvienodina odos atspalvį. Riebus prabangus bekvapis losjonas giliai drėkina odą ir gerai įsigeria į odą. Jis sukuria ant odos paviršiaus apsauginį sluoksnį, kuris geba išlaikyti drėgmę. Aksomo švelnumo losjono sudėtyje gausu minkštinamųjų medžiagų, kurios suteikia sausai, jautriai ir šiurkščiai odai švelnumo, glotnumo, elastingumo. Jis apsaugo nuo nemalonaus tempimo pojūčio ir ypač tinka jautriai odai prižiūrėti.

Tepkite švarią odą, sukamaisiais judesiais masažuokite visą kūną. Naudokite kiekvieną dieną ar pagal odos poreikius.

Taigi, kaip sakiau, tobulas nėra, sudėtyje galima rasti prie ko prikibti. Tačiau pabrėšiu, kad aš nevengiu nei silikonų, nei mineralinių aliejų, nes turiu savo nuomonę susidarytą paskaitinėjus įvairių mitų paneigimus. Visgi kremas man atrodė nuobodokas, nes atseit bekvapis, toks visai paprastas. 

Su tuo “fragrance free” sutikti man sunku. Nors kremas ir nėra parfumuotas, tačiau aš ryškiai užuodžiu lengvą kakavos ir kokosų sviesto aromatą. Beje, visai malonų ir neerzinantį, nes šiaip “Palmer’s” neretai perspausti. Net “Eurokos” apžvalgoje rašiau, kad negaliu naudoti kompanijos kūno aliejaus, nes kvapas per daug stiprus ir nepatinka.

Kremas vos vos gelsvas, sviestinės konsistencijos. Ant odos žaibiškai ir labai švelniai tirpsta, itin malonia pasidengia. Vienu žodžiu su faktūra labai pasistengta. 

Na ir rezultatas man patinka. Oda švelni, jaučiasi, kad tarsi apgaubta plėvele, kuri nėra lipni ar labai riebi ir, tikiuosi, užrakina drėgmę. Faktas, kad po vienos savaitės mano blauzdos susitvarkė. Tiesa, pirmomis dienomis aš dar į delną kartu su kremu įlašindavau kelis jojobos aliejaus lašus. 

Aš ir pati nustebau, bet man patiko. 


Naudinga: Įsigyti galite “Eurokos”. 250ml be nuolaidų kainuoja apie 7 EUR. Aš pati nemažai produktų esu išbandžiusi siųsdamasi iš Iherb.com.  

Visi “Palmer’s” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).