Hey, atėjo vasaris ir yra daug priežasčių, dėl ko tai gera žinia: ilgėja dienos, meilės mėnuo, knygų mugės mėnuo, paskutinis žiemos mėnuo. Jey. Ir dar išgyvenom sausį, kuris man yra niūriausias ir toks apie nieką.

Jei reiktų apibūdinti tai, ką nuveikėm, tai sakyčiau, kad absoliutus butiakas. Nei ten kažkur važiam, nei ten kažką pamatėm. Darbai, šuns treniruotės, knygos ir taip sukasi skaitliukas.

Knygos. Iš viso sausio sąskaitoje devynios knygos. Tačiau apie jas parašysiu atskirą tekstą.

Darbas. Tiems, kas čia užsuko atsitiktinai ar šiaip pirmą kartą – prisistatau. Esu mažo verslo savininkė ir internetu parduodu atvirlaiškius bei visokius kitokius fainus dalykus, pvz knygų skirtukus. Uf, sunkus sausis buvo. Mano bėda, kad aš konkuruoju pati su savimi, o el. prekybos sistema by default rodo einamojo mėnesio palyginimą su atitinkamu ankstesnių metų laikotarpiu. Tai didelę mėnesio dalį buvo sunku matyti raudonuojančius skaičiukus, rodančius, kad einasi blogiau nei pernai tuo pačiu metu. Tačiau pamažu įsivažiavau ir sausį užbaigiau save aplenkusi. Jey.

Kartais tikrai pavydu to “samdomo darbo”, kuriame nepaisant sėkmės ateis diena, kai gausi algą. Čia gi vien išlaidų gamybai, techniniam palaikymui, pakuotėms (be mokesčių) turėjau daugiau nei porą tūkstančių, tad reikėjo tikrai verstis per galvą ir šokt viliotinius klientams. Tad pasiūliau įvairių smagių naujienų, pvz naują atvirlaiškių seriją, kurią galima rinkti, kuriu jas ir toliau, tad varom tik pirmyn!

Iššūkiai. Neseniai kūriau tekstą, kuriame išviešinau savo iššūkius. Jei trumpai, tai vienas buvo nepirkti kosmetikos ir aprangos, kol nebaigsiu paskutinio tos rūšies dalyko. Jokio sandėliavimo. Na tai visai sekasi. Pirkau tik džinsus, nes senus sunešiojau. Džinsai iš esmės vos ne vienintelis drabužis, kuris iš tiesų pas mane susidėvi. Kiti gi gali nusiskalbti, nusibumbuluoti, bet va džinsai prasitrina kiaurai per porą mėnesių intensyvaus dėvėjimo. Kas neturi chub rub problemos, tas nesupras. Todėl aš į šį rūbą neinvestuoju (ilgiau nelaiko nė kieti senoviniai wrangler’iai) ir dažniausiai perku iš Sidono arba Mango Outleto.

Kitas iššūkis – gaivinti piešimo įgūdžius. Sausį pripaišiau visai nemažai eskiziukų, o vieną piešinuką net išsiunčiau gamybai kartu su naujausių atvirlaiškių dizainais. Taigi, kol kas tikslų laikausi.

Ko laukiu iš vasario? Pirmiausiai, tai norėčiau neužmesti eskizavimo. Mano pieštas sausio atvirukas kaip minėjau, jau atiduotas į gamybą. Vasario gale norėčiau turėti dar vieną. O metų gale pažiūrėti visų (tobulu atveju ne mažiau nei dvylikos) atvirlaiškiais virtusių piešinių progresą.

Šį mėnesį parduotuvėje planuoju 54 naujus atvirukus įvairiausiems skoniams.

Norėčiau bent kelių dienų pabėgimo – aplinkos pakeitimo. Artėja Gedo gimtadienis, gal tai proga?

Na ir laukiu knygų mugės. Nei man tų knygų reikia, nei ką, bet kažkoks fainas reikalas nuvažiuot į Litexpo, pasistumdyt minioje ir grįžt su glėbiu skaitinių.

Štai tiek šį kartą!


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram