Jei sausis atrodė labai ilgas ir niūrus, tai vasaris tik op op pilnas visokių įvykių, tik spėk suktis. Tik tiek, kad įdomiam įrašui daug medžiagos neturiu :).

Knygos. Perskaičiau 10 ir apie visas jau papasakojau ankstesniuose šio blogo įrašuose.

Darbas. Teka savo vaga. Kai draugas, su kuriuo kas kelias savaites susitinkame papietauti, paklausė, kaip gi sekasi atvirukų veikla, mano atsakymas buvo “stabiliai vidutiniškai”. Nei gerai, nei blogai. Vasarį užbaigiau ir vėl aplenkusi pernykštę save. Mintyse brandinu vieną idėją, kurią galvoju įgyvendinti balandį.

Prie darbų galėčiau priskirti ir šį blogą. Turbūt matėte, kad turiu kategoriją “Partnerio turinys”. Ten talpinu SEO agentūrų užsakytus straipsnius. Jie skirti ne tiek skaitytojams, kiek paieškos robotams. Tačiau aš turiu savus kriterijus. Priimu tik tokius tekstus, kurie bent kažkiek atitinka mano blogo turinį. Nežinau kodėl, bet vasarį užplūdo pasiūlymai ir užklausos. Ir atsisakiau jų gal bent 10. Būtų lengvi pinigai gi, bet man svarbu išlaikyti tinklaraščio vientisumą, tad čia netinka nei įrašai apie vaikų prekes, nei tekstai apie investicijas 😀

Iššūkiai. Kiekvieną mėnesį fiksuoju ar įsigijau kažką iš aprangos arba kosmetikos srities. Jei taip, tai ar nusižengiau pasižadėjimui nepirkti nieko naujo tol, kol nesunaudotas paskutinis tos rūšies egzempliorius, pvz., šampūnas. Taigi, šį mėnesį pirkau tušą, nes nepatikėsit, bet nebeturėjau jokio! Pirmą kartą per labai ilgą laiką, nes paprastai gi mėtosi, kokie trys, kuriuos vis rotuodavau. Planuodama pirkti naują tušą aš savęs klausiau ar noriu išbandyti kažką naujo ir taip rizikuoti, kad nepatiks ir turėsiu kankinkti iki pabaigos, ar geriau nusipirkti užtikrintą produktą? Ir ką, senoji Salomėja stebisi, bet įsigyjau kadaise turėtą “GOSH Rebel Eyes Mascara Skinny B”. Apie jį esu rašiusi čia. Privalumai: hipoalerginis, atsparus vandeniui, netepa, lengvai nusiplauna, gražiai dažo, o su akcija kainuoja iki 10 EUR. Esu labai patenkinta ir net pradėjau dažniau dažyti blakstienas.

Dar vienas pirkinys – “Didriksons” striukė. Ankstesnę dėvėjau dvi žiemas. Kiekvieną dieną vaikščiodama (ir voliodamasi) su šuniu ir jau “sudrožiau” kaip reikalas. Nuo skalbimo suplyšo klijuotos neperšlampamos kišenės ir t.t ir t.t. Kadangi man labai patiko prekinis ženklas (lengva, šilta, funkcionali, su daug kišenių, neperšlampa, kol nesudroži nepešlampamumo, su atšvaitais), tai nusipirkau visiškai tą patį modelį. Tik neradau tokios pat spalvos, tad rudą pakeitė chaki.

Įvykiai. Bitė pradėjo lankyti naujas mantrailing’o pamokas. “K9 Paieška” organizacijos instruktorius iš Kauno pradėjo rengti treniruotes ir Vilniuje. Mes prisijungėme, jau turėjome tris pamokas. Veiksmas daug intensyvesnis, nei buvome įpratę, tad trečiadieniais nuo 18 val iki kokios 22 val lakstom su šunimis nepaisant oro. Įdomu!

Vasarį Gedas šventė gimtadienį ir ta proga nusprendėme pakeisti aplinką ir išmovėm į Druskininkus. Čia tiesiog smagiai čilinom.

Dargi ir knygų mugė yra būtinas mėnesio atributas. Kaip be jos? Buvom buvom!

Kovas. Kas laukia šį mėnesį? Tikėkimės, kad daugiau saulėtų dienų. Mantrailingas ir kitos treniruotės. Mėnesio gale – dviejų dienų mondioring seminaras. Šį kartą Kaune. O aš labiausiai laukiu balandžio, nes jo viduryje užsirašiau kirpimui bei dažymui. Aš vis dar auginu žilus plaukus! Bet noriu gerokai nurėžti dažytą dalį, bei jos spalvą priartinti prie jau gerokai nuaugusių šaknų.

Štai tiek minčių iš vasario. Kas pas jus įdomesnio?


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram