Vakar IG rašiau, kad kol nesijausiu geriau, nerašysiu Veni Vidi. Nes energijos ir darbingumo 0, o reikia dėmesio ir atvirukams, ir timpoms (yra naujų ir gal dar bus vienos vakare arba ryt!), ir kitiems darbams. Kas tai sveikatai? Vis dar dantys, nors šį kartą ne tas išrautasis. Detalių nepasakosiu, kam jos įdomios, bet štai jau antrą dieną iš eilės, skubos tvarka eisiu į polikliniką. Na, bet šiandien jaučiuosi geriau, bet galvoju reik neigiamą nuotaiką išlieti ant prasto produkto. Ane?

Kartais aš nusiperku ką nors visai paprasto ir pigaus. Nes neretai pasiteisina. O ir šiaip nesu iš tų žmonių, kurie lengva ranka kosmetikai išleidžia 200 Eur vienu kartu. Apskritai gana retai jau kažką iš kosmetikos beperku, bet niekučiais susigundau. Po netikėtos “Syoss” kaukės sėkmės (ne viena jūsų rašė, kad pirko po mano rekomendacijos ir patiko!) aš nusprendžiau atidžiau pasižvalgyti jų lentynose. Tas buvo tikrai seniai, priemonę turiu gal metus. Ir nors šiaip putų nenaudoju, mane labai užkabino “Air dry” užrašas. Mat jei tik galiu, tai prioritetą teikiu natūraliam džiovinimui. Tačiau, jei plaukų nepritepu, tai rezultate gauname ne Salomėją, o grindų šepetį. Taigi, sudomino. 

Aprašymas teigia, kad tai purškiamos putos, besvorė plaukų kontrolė, nesulipins plaukų. 

Sudėtis ne kažką, bet kartais gi būna produktai nustebina poveikiu:

Aqua, Alcohol denat., Dimethyl Ether, VP/VA Copolymer, Butane, Propylene Glycol, Behentrimonium Chloride, Trisiloxane, Panthenol, Parfum, Isopropyl Alcohol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Pantolactone, Coumarin.

Tai nėra tokios putos, kurios išsipučia į kamuoliuką. Greičiau suputojantis skystis, tad jas galima purkšti tiesiogiai ant plaukų. 

Kvapas apie nieką, konsistencija nelipni. 

Na ir nepatiko. Nes, kad ir kokį kiekį bandžiau panaudoti, nesvarbu ar tepiau rankomis, ar purškiau tiesiai, ar šukavau prieš tai, ar gniaužiau, vistiek tos putos plaukus sulipina ir padaro matiniais. Jokių gražių bangų, malonumo liesti (ką irgi žada apraše). Tad čia toks spontaniškas eksperimentas ir visai nevykęs. Bet ir šiaip man niekada dar nėra pasiteisinusios putos. Kaip jums?


Naudinga: Rasite “Maxima”, “Droge” ir pan. Kaina apie 6 Eur be akcijų. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.