Na, tai kaip jūs gyvenate? Tikiuosi sekate mano kelionės nuotrupas Instagrame, ane? O aš galiu pasakyti, kad keliavimo būdas labai kenkia plaukams. Visą dieną šalmas ant galvos, kuris sustojus grubiai nuimamas ir vėl uždedamas. Oi nesidžiaugia plaukai. Todėl aš stengiuosi juos kiek įmanoma labiau apsaugoti. Ir čia jau tikrai padeda produktai, kurie kuria apsaugines plėveles. Taip taip, tie patys su silikonais. Gal ir turi neigiamų savybių, bet pliusų taip pat. Ir aš labai apsidžiaugiau, kuomet parduotuvėje smalsiai pakėlusi naujo “Green Feel’s” plaukų buteliuką pamačiau jo sudėtį. Iš karto atsidūrė krepšelyje. Kaip visai neseniai sakė skaitytoja, tiesa ta, kad “drug store” aliejukuose tebūna silikonai, konservantai ir lašas aliejaus sudėties pabaigoje. Tuo tarpu profesionaliuose aliejuose mišiniai labiau subalansuoti. “Green Feel’s” irgi panašu iš gerųjų. Bet gi užbėgu už akių. 

Aprašymas

Priemonės tikslas: ypatingai žvilgantys ir sveiki, neskilinėjantys plaukų galiukai.

Priemonėje naudojamas 100% NATŪRALUS KANAPIŲ SĖKLŲ ALIEJUS padeda ne tik stiprinti, intensyviai drėkinti ir maitinti, bet ir glotninti plaukus.

Priemonėje taip pat gausu SIMONDSIJŲ aliejaus, kuris padeda atkurti pažeistus plaukus, suteikia jiems sveiko žvilgesio.

Naudojimas: nedidelį kiekį aliejaus tolygiai paskirstykite ant drėgnų arba sausų plaukų galiukų. Nereikia nuskalauti.

Sudėtis: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil*, Olus Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Tocopherol*, Tocopheryl Acetate, Parfum

Buteliukas plastikinis, su dozatoriumi. 

Priemonės kvapas identiškas kitiems kanapių serijos produktams. Apie kūno kremą rašiau čia, o apie plaukų kaukę čia

Aliejukas tirštas. Woohoo! Man tokie labai patinka. Nes mažiau reikia ir jie neriebina. Atrodo keistai, bet pastebėjau, kad kuo tokių produktų konsistencija skystesnė, tuo labiau jie apvelia, apsunkina ir riebaluoja. Taigi, tirštą masę patrinu tarp delnų (išsispaudžiu tris spustelėjimus) ir gniaužydama sutepu sausus galiukus. Likučiu, kuomet rankos jau beveik sausos, dar perbraukiu per visus plaukus. Nuima pasišiaušimą. Na, o galiukai irgi tampa minkštesni, blizgesni. Bandžiau ir ant šlapių plaukų, visai gerai, bet aš drėgniems naudoju natūralesnius produktus, o silikoniais aliejais tepti labiau mėgstu jau išdžiuvusias bangas. 

Ką aš galiu pasakyti? Puikiai. Geras kainos ir kokybės santykis ir dar lietuviška priemonė. Jei reikia prikibti, tai galiu tik prie kvapo, gal kiek per žemiškas 😀


Naudinga: Aš radau “Maximoje”. 100ml kaina be akcijų yra 6,99 EUR. 

Visi “Green Feel’s” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.