Labas rytas! Pirmas kalendorinio rudens pirmadienis ir per langą matau vaikų su kardeliais būrius. Pats faktas, kad baigėsi vasara manęs nedžiugina. Bet ką gi. Naujas sezonas. Kaip supratote iš mano ankstesnio įrašo – naujas jis ir bloge. Susumuokime jūsų reakcijas: 100% žmonių apsidžiaugė, kad rašysiu mažiau apžvalgų. Dalis jų išdavė tai, kas seniai kirbėjo galvoje – nelabai kam jos įdomios bei aktualios. Ir tada arba tiesiog neskaito, arba skaito, nes aš pati esu įdomi (malonu! ačiū!). Taigi, sprendimas priimtas ir vietoje 5 atsiliepimų per savaitę bus 3, o ateityje gal dar pamažinsiu. Taigi, vidutiniškai bent 8 mažiau per mėnesį. Ir pagal visai laisvą bei negriežtą planą, apie kosmetikos produktus pasakosiu pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Antradieniai ir ketvirtadieniai bus skirti kitų dalykų apžvalgoms, rekomendacijoms, suvestinėms ar dar nesugalvoto tipo tekstams. Ryt apie knygas, ketvirtadienį apie vasaros atradimus, kitą savaitę apie rekomenduojamą aplankyti vietą ir (galbūt) apie tuos “Lidl'” skaniukus. Jei minčių nekils, tai ką gi – nekamšysiu to tipiniais kosmetikos atsiliepimais, o tiesiog leisiu pailsėti sau ir jums.  Dar vienas pokytis, kuris galios naujiems atsiliepimams – nebenaudosiu įvertinimo kategorijos. Gal nebesiplėsiu apie tai kodėl, jei rūpės, tai galėsim padiskutuoti komentaruose.

O dabar gi šokam į pirmą rudens apžvalgą. Papasakosiu apie priemones, kurios tapo mano šventu Graliu. Tai yra “Emmedi HS Milano” plaukų šampūnas ir kaukė “anti-frizz”. Pradėsiu nuo šampūno. 

Aprašymas

EMMEDI HS ANTI – FRIZZ
plaukų šampūnas skirtas garbanotiems plaukams prižiūrėti.

Sudėtyje yra
Alyvuogių aliejaus, saulėgrąžų aliejaus, riešutų ekstrakto, asilės pieno baltymų.

Naudojimas
Šampūną paskirstykite tolygiai ant drėgnų plaukų. Masažuokite, kol suputos, nuskalaukite vandeniu.

Sudėtis:

Tai tikrai nėra pačios geriausios sudėties šampūnas, ypač man nepatinka šie konkretūs konservantai, tačiau nepaisant to, priemonė dabar yra mano pati mylimiausia.

Minusų yra ir daugiau: didelis litrinis butelis padarytas iš gana plono plastiko ir visai nepatogus. Gerai, kad bent pompa normali. Kvapas toks, tarsi žolės maišytos su citrina. Ir taip pat nelabai man. Nors šampūnas su kauke dar nieko, va turiu tos pačios serijos kremą, tai tas jau visą dieną persekioja savo aromatu. 

Šampūno konsistencija yra vidutinio tirštumo, putoja gerai, plauna puikiai. Plaukai lieka gana slidūs, nors jaučiasi, kad reikia kaukės ar balzamo ir čia ateina eilė pakalbėti ir apie kitą žingsnį. 

Kaukės aprašymas: 

EMMEDI HS ANTI – FRIZZ
plaukų kaukė skirta garbanotiems plaukams prižiūrėti.

Sudėtyje yra
Alyvuogių aliejaus, saulėgrąžų aliejaus, riešutų ekstrakto, asilės pieno baltymų.

Naudojimas
Ištrinkite plaukus šampūnu. Kaukę tepkite ant drėgnų plaukų, tolygiai paskirstykite per visą jų ilgį. Masažuokite, palikite 5 – 10 minučių. Nuskalaukite vandeniu.

Sudėtis: aqua, cetearyl alcohol, glycerin, cetrimonium chloride, donkey milk, helianthus annuus seed oil, juglans regia shell extract, olea europaea fruit oil, citric acid, parfum, linalool, hexyl cinnamal, methylcloroisothiazolinone, methulsothiazolinone. 

Atkreipkite dėmesį, kad produktai netinka veganams. 

Kaukė nėra labai tiršta. 

Pasižymi tuo pačiu kvapu, lengvai pasiskirsto. Po 5 minučių plaukai atrodo labai slidūs. Tokie išlieka ir išdžiuvę. Tačiau visiškai nenutįsta ir mano atveju net dar labiau susigarbanoja. Tik tiek, kad bangos būna glotnios ir lengvos, blizgios. 

Po plovimo aš pirmus kartus bandžiau naudoti tos pačios serijos kremą garbanoms. 

Tačiau man jis nepatiko. Lipino ir gadino visą šampūno bei kaukės suteiktą efektą. Todėl lengvam paformavimui aš tepu “Garnier” priemonę, o galiukams naudoju “Green Feel’s” aliejų.  Šis kvartetas mano plaukas tiko tobulai. Čia, žinote, vertinu visą ilgą patirtį su įvairiais produktais. 

Tiek šį kartą!


Naudinga: “Emmedi HS Milano” priemonių rasite Eurokos.lt. ir fizinėse jų parduotuvėse. Šampūno kaina yra 11 EUR už 1000ml, o kaukės – apie 9 EUR už 500ml. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).