Apibendrinimas! Kalbant apie gruodį, tai jis buvo greitas ir paprastas. Aš daug darbo neturėjau, sudalyvavom vienam šunų seminare. Per Kalėdas aplankėm visus, kurie norėjo, kad juos aplankytume, tarpušventį praleidom Palangoje. Ir štai visas mėnuo telpa į vieną sakinį.

Na, o bendrai apie metus? Žiūrim trumpą greitą suvestinę.

Sausis buvo įtemptas. Gi turėjom mažiuką šuniuką, dalyvavom pirmam mondioringo seminare, kur supratom, kad tas mažiukas turi bėdelių :).

Vasarį buvau išsisukusi koją ir kelias savaites negalėjau normaliai vaikščioti. Bet mėnesio gale apsilankėm knygų mugėje, kuri iš tiesų yra mano laukiama, nors niekada nežinau, kodėl.

Kovą buvom pajūryje ir tai buvo pirma kelionė svetur su Bite. Vėl dalyvavom modioringo seminare, kur gavom šiokį tokį antausį dėl išlepinto šuns 🙂

Balandis buvo gerokai džiugesnis, nes ėmė jaustis pavasaris. Ir dar pagaliau pasikeitėme automobilį. Aišku jis jau buvo spėjęs porą kartų rimtai sugesti, bet patogumas nepaneigiamas.

Gegužė vėl užimta seminarais.

O birželis irgi. Ir dar šuo buvo išsilaužęs dantį. Taip pat šventėm aštuntas vestuvių metines, o aš pasidovanojau Garmin Forerunner® 255S laikrodį. Čia miniu, nes man tokie didesni pirkiniai yra įvykis.

Liepą atostogavom! Automobiliu keliavom per Latviją ir Estiją bei patyrėm daug gražių akimirkų. Smulkiau ta kelionė aprašyta čia. Dar liepą nusprendžiau augint žilus plaukus, tai yra jų nedažyti.

Rugpjūtį atbuvom dar vieną seminarą ir išmovėm atostogauti į kaimą. Porą savaičių lindėjom užsidarę kaimo troboj, skaičiau daug knygų ir iš esmės nieko neveikėm. Buvo labai faina!

Rugsėjį pasidariau dar vieną tattoo! Bitė dalyvavo savo pirmose mokyklinėse mantrailingo varžybose ir savo grupėje laimėjo pirmą vietą.

Spalį su Bitute šventėm gimtadienius. O gimtadieniai yra kelionės, tad movėm į Liepoją, kur tikrai smagiai leidom laiką.

Lapkritį daug dirbau bei pasižadėjau, kuo ilgiau nepirkti kosmetikos ir aprangos. Kol kas dar nepaslydau, nes intymios higienos prausiklio ir dezodoranto vietoje tikrai pasibaigusių nelaikau paklydimu.

Na, o apie gruodį rašiau pradžioje. Iš man asmeniškai įsimintinų dalykų, tai nusipirkau ipad ir planuoju išmokti piešti. Kol kas tik iš foto persipiešiau keletą turistinių objektų mano naujai atvirukų serijai “Let’s visit…”. Nespaudžiu savęs, bet spalvindama Gedimino pilį patyriau smagumo.

Jei jau perskaitėte iki čia, tai pastebėjote, kaip dažnai linksniuojamas šuo. Tačiau pirmi Bitės gyvenimo metai tikrai buvo įtempti, o mes pirkdami veislę, kuriai reikia labai labai daug dėmesio gi pasižadėjom jo daug ir skirti. Tai va, 96% savo laisvalaikio ir dar kartais daugiau. Pvz., dažnai miniu modioringo seminarą. Tai toks šunų sportas, kurio specialistų mūsų šalyje beveik nėra. Todėl mėgėjų grupė metasi pinigų ir organizuojasi workshop’us, tai yra į Lietuvą atvažiuoja profas iš Portugalijos, kuris individualiai dirba su šunimis ir jų problemomis, moko figūrantus (tuos žmones, kurie dedasi kostiumą, o tada šunys juos kanda). Toks seminaras trunka visą savaitgalį po 12-13 h per dieną. Žinoma, vienas šuo tiek nedirba, bet reikia laukti savo eilės, galiausiai vakare viską sutvarkyti. Seminarai vyksta lauko sąlygomis, tai būna arba labai karšta, arba labai šalta. Todėl, kai paminiu, kad toks buvo, tai yra tikrai fiziškai ir emociškai įsimintinas įvykis.

Ieškantiems atsiliepimų apie Belgų malinua, esu parengusi visą tekstą. Kaip bus šiemet? Mes ir toliau dalyvausime seminaruose, treniruotėse, žygiuose, visa tai suris savaitgalius, bet visa tai yra ir mūsų gyvenimo dalis, tad skaitytojams teks susitaikyti, kad dažnai rašau apie šią kasdienybės pusę. Ir visgi su drakonu apsipratom, gal nebesam tokie jautrūs, tad tikiuosi morališkai bus tiesiog smagiau ir dar tikiuosi susigrąžinti kai kurias asmeninio gyvenimo dalis, kurios dingo 😀

Ir reziumuojant… Metai buvo įtempti, bet geri. Leidom sau paatostogauti. Perskaičiau 90 knygų. Sugebėjau įsigyti džiuginančių dalykų. Savo darbinėje veikloje 100% išpildžiau prieš metus išsikeltus tikslus.

O kas 2024? Šiais metais aš darbe sau keliu ne tiek finansinius, kiek kūrybinius planus, tad matysim kaip eisis. O didžiausi mano asmeniniai planai yra daugiau dėmesio skirti emocinei ir fizinei sveikatai bei santykiams. Vasarą norėčiau pakeliauti. Gal pagaliau Vokietija ir jos gražieji kaimeliai?

O kaip jūsų metai?


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram