Nepasakyčiau, kad čia labai svarbus įrašas, o ir apie vieną iššūkį jau kažkada minėjau, bet pasakius viešai visad viskas kitaip.

O mano asmeninis iššūkis toks: kuo ilgiau nepirksiu jokios kosmetikos ir aprangos. Nes juk visko turiu daugiau nei reikia. Pastaruoju metu vis save “lepinau”. Žiūrėk, tai džemperis iš Zalando išparduotuvės, tai apatinių šopo naujienlaiškis įkrenta ir susigundau, tai reikia dešimtos plaukų kaukės, o dar gi nuolaidos kodą paskelbė. O juk kosmetikos priemonių turiu kalną, kuris padidėjo išlupus advento kalendorių.

Ir dar niuansas, kad gruodį pirkau savo brangiausią metų (na neskaitant automobilio įmokos) pirkinį: iPad pro, plius įvairius jo priedus. Taigi, piniginė patuštinta, o šį mėnesį beveik ir neuždirbau, tad reikia pasispausti.

Iššūkį išsikėliau kiek seniau. Ir per visą gruodį pavyko jo laikytis. Vienintelis pirktas dalykas – intymios higienos prausiklis, griežtai pasibaigus senam. Tikslo ketinu laikytis ir vedina noro subaigti viską, ką turiu. Labai noriu pamatyti tuščias lentynas, kur stovėtų tik vienas šampūnas, vienas veido kremas ar vienas prausiklis. Primenu sau, kad pirkiniai neišspręs psichologinių problemų.

Taigi štai. Užfiksuota.

Beje, kalbant apie tobulėjimo iššūkius kitiems metams, tai turiu vieną tokį: atgaivinti piešimo įgūdžius, įvaldyti Procreate programą, atrasti cute piešinukų stilių, sukurti savo atvirukų. Mat man nebepakanka vien finansinių tikslų. Šiemet daug galvojau apie tai, kad kitais metais nebekelsiu iššūkio el.parduotuvėje pasiekti vienokią ar kitokią mėnesio apvyvartą. Aišku, turiu dirbti ir uždirbti, nes reikia gyventi, reikia kaupti pensiją ir mokėti mokesčius. Tačiau noriu daugiau kurti, bet tai reiškia, kad kol žiūrėsiu kažkokį kursą ar piešiu, tol nedarysiu kitokio darbo, nes esu viena. Mintyse jau nešiojuosi World Postcard Day siužetus, tad turiu bent pusmetį realizuoti idėjas.

Taigi, tik tiek. O jūs turit tikslų ateinantiems metams?


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram