“Kinetics Solar Gel” nagų lakas ir viršutinis sluoksnis. Ar tikrai išlieka 10 dienų?

Apie nagų lakus rašau retokai. Nes nei aš moku gražiai nusilakuoti nagus, nei tą darau labai dažnai. O dar ir esu unikumas, kuriam lakas ilgai nesilaiko. Net su geliniu lanku aš neištempiu 10 dienų, o su paprastu, tai iš viso kas dieną reikia perlakuoti. Vis dėl to aš esu atradusi stebuklingą pagrindo, lako ir viršutinio sluoksnio trijulę. Apie mano šventą gralį galite paskaityti čia. Tai įrodymas, kad net aš galiu pratempti 3-4 dienas su paprastu laku ir visas kitas priemones lyginu su ta trijule.

Prieš kurį laiką blogosferoje pasipylė krūva gerų atsiliepimų apie “Kinetics” nagų lakus. Juos gyrė visos ir aš žinoma taip pat negalėjau nepabandyti.

“Kinetics” siūlo plačia spalvų ir atspalvių gamą, tikrai gali būti sunkoka apsispręsti tarp kelių panašių spalvų. Mano turima yra pilkšvai violetinė – KNP363 Rub the lamp.

Be specialaus top sluoksnio bandymas būtų nebandymas, ar ne? Tad turiu ir tokį.

Produktai pristatomi taip:

KINETICS didžiuojasi pristatydami profesionaliam naudojimui skirtus naujos kartos produktus – Solar Gel nagų laką ir Solar Gel Top Coat nagų lako dangą.

Šie du revoliuciją sukėlę produktai, naudojami kartu, leidžia sukurti gelinio lako efektą, ypatingą nagų žvilgesį ir išsilaiko net iki 10 dienų! Be to, jums nereikės UV ar LED lempos. Šiam puikiam rezultatui pasiekti jums neprireiks ir daug laiko. Vos dviejų žingsnių sistema leis greitai džiaugtis nuostabiu manikiūru.

Nereikia nagų lako pagrindo, tiesiog nulakuokite nagus pasirinktos spalvos laku ir užtepkite apsauginį viršutinį sluoksnį. Tai užtikrins, kad jūsų manikiūras išsilaikys iki 10 dienų, o nagų lakas nepradės luptis ar trupėti. Atsisveikinkite su įprastu nagų laku, kuris pradeda luptis ir trūkinėti jau po kelių dienų, nes Solar Gel yra daug patvaresnis, o viršutinė danga jį padaro dar tvirtesniu, labiau žvilgančiu. Be to, Solar Gel turi savaiminio išsilyginimo savybę, todėl jūsų nagų paviršius bus nepriekaištingai lygus, lyg būtumėt ką tik išėjus iš salono.

Na, ką aš galiu pasakyti. Dengiasi mano spalva gražiai ir užtenka vieno sluoksnio. Aš iš įpročio tepu du. Viršutinis sluoksnis tikrai išlygina nelygumus ir gana greitai išdžiūna.

Spalva ne tik nuotraukoje, bet ir realybėje man atrodo tamsesnė.

Ir nagų lakas man laikosi vieną dieną. Vieną. Ir aš nerašau apžvalgos pabandžiusi vos kartą. Laką turiu nuo balandžio mėnesio. Ir visais būdais išmėginau. Su mano mylimu “Orly” topu galima ištempti 2-3 dienas. Tad niekaip, oi niekaip nenurungia “Maybelline Colorama 60s”. Pliusas tik, kad nedžiūva buteliuke taip greitai, nes šiandien klampumas toks pats, koks buvo naujo.

Aš net paklausiau kelių merginų ar tikrai jis laikosi ilgai ir visos man palinksėjo galva. Taip, mano nagai fenomenas, nors ne, aš namų ruoša beveik neužsiimu, indus plauna indaplovė. Tai va, tokia šiek tiek alternatyvi nuomonė, tačiau tikrai būna geriau.


Įvertinimas:

Naudinga: lakas kainuoja apie 6.6 EUR, top sluoksnis apie 10 EUR. Įsigyti galite “Cascada” ir “Douglas” parduotuvėse.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

11 Comments

 • Reply Monika M

  O aš pastaruoju metu išvis atpratau lakuotis nagus. Atsibodo… 😀 Ir negaliu pakęsti, net jei ir truputį kažkur atsilupa nagų lakas, iškart turiu nusivalyti, perlakuoti… Dabar jei ir žaidžiu su nagų laku, tai tik bespalviu. Jei prieš kurį laiką jaučiausi be nagų lako “kaip nuoga”, tai dabar kuo puikiausiai jaučiuosi ir su nelakuotais nagais 🙂

  2017-07-13 at 14:56
  • Reply Salomėja

   Aš irgi tingiu lakuotis dažniausiai ir nematau problemos nelakuotais vaikščioti, bet tada jie turi būt nukirpti iki pačio pačio minimaliausio įmanomo ilgio pas mane 🙂

   2017-07-13 at 15:03
   • Monika M

    Aš irgi nemėgstu ilgų nelakuotų nagų, tik trumpus 😉

    2017-07-13 at 15:31
 • Reply Simona

  Tikriausiai ir mano nagai nenormalus, nes man kinetics max. dvi dienas atlaike (nagu lakas ir top coat). Atrodo indus plaunu su pirstinem, i sienas nagu nebruzinu, bet vis atsilupa. Dar neradau tokio, kuris istemptu daugiau nei 4 dienas. Jei kas radote, prasau pasidalinkite, kur toki galima isigyti 🙂

  2017-07-13 at 16:12
 • Reply Gėlėta kosmetinė

  Nagų lako išlikimas labai priklauso nuo nago plokštelės būklės ir jos sausumo/ drėgnumo. Aš esu iš tų laimingųjų, kuriai net essenco ar catrice lakai išlaiko 5 dienas be jokių nutrupėjimų.
  Kaip tik esu nusipirkusi kinetics, bet dar nebandžiau kažkaip – reiks būtinai pasižiūrėti, kaip man seksis. Ačiū už apžvalgą Salomėja 🙂

  2017-07-13 at 18:51
  • Reply Salomėja

   Žinok, aš savo nagų būkle nesiskundžiu visai, nors gelį nukrapštinėju :). Bet auga greitai, nė kiek nelūžinėja, va tik odelės aplink laaabai sausos visada. Tai gal ir nagai sausi…

   2017-07-13 at 19:10
   • Gėlėta kosmetinė

    Gali būti. Sunku pasakyti, bet jei nesilaiko, tai nesilaiko. Sesei mano niekad joks lakas nesilaikydavo ilgiau nei 1-2 dienas, kai man 4-6 dienas tas pats buteliukas, tos pačios priemonės, tai kiek metų dalinamės nagų priemonėmis, jai viskas š…, o man dauguma visai neblogai laiko 🙂

    2017-07-13 at 19:22
 • Reply Alma

  Ir mano nagai nenormalūs, jungiuosi į grupę 😀 Įprastais lakais net nebesilakuoju, gaila darbo. Turiu gelinius susipirkus, reikia atsinaujinti, nes jau senoki, bet dar laiko. Tiesa, irgi maksimum savaitėlę. Iš kitos pusės netrukdo, nes greitai nuauga. Tiesiog pats procesas kur kas greitesnis ir paprastesnis nei su tradiciniais lakais. Tik, žinoma, nuėmimas užtrunka, bet iškentėtina.

  2017-07-13 at 20:06
 • Reply Dina

  Geras! Bet gi tikrai jie laiko, ir dar kaip 😀 Man jokie nagų lakai nelaiko (na, gelinis laiko), o su šitais – bet ką. Tiesa, ne visos spalvos taip veikia. Pastebėjau, kad kai kurios trumpiau, bet tamsesnės, ryškesnės – visos kaip prikaltos.

  2017-07-13 at 20:18
  • Reply Salomėja

   Dina, tavo atsiliepimus aš turėjau irgi omenyje, kaip patikimus (nes aš noriu to, ar nenoriu, vistiek vienais labiau tikiu, kitais mažiau). Labai įsiminiau darbus garaže lakuotais nagais, iš dalies tai paskatino pamėginti, nors kaina nėra maža, ypač perkant ir topą. Ir visgi… Viena diena man yra stipriai per mažai. Būtų kokios 2-3 tai jau patvirtinčiau faktą, kad ilgai laikosi, tik ne man 😀 O bandžiau lakuot ir tiesiog ant nagų kaip yra. Ir nuriebalinus. Ir ant mėgstamos bazės…

   2017-07-13 at 20:43
 • Reply Miglė

  Man irgi nei vienas lakas nelaiko. Jau praradau viltį. Galbut kada nusipirksiu Maybelline pabandyt.

  2017-07-17 at 19:49
 • Leave a Reply

  You may also like