Pastaruoju metu plaukai mane veda iš proto ir vis dažniau galvoju apie kirpyklą. Jie regis yra sveikutėliai, švelnučiai, minkštučiai, bet vizualiai atrodo pašiušę ir per tą savo storį gražiai nekrenta. Ko gero reikia eiti ir pasilengvinti galvą, nes ilgi (ilgais aš vadinu tokius plaukus, kuriuos jau galima surišti) turbūt ne man. Ir visgi, kaip sakiau, plaukai minkšti, dažnai juos čiupinėju :). Ir prie viso to prisideda krūva mano turimų priemonių. Viena jų – “Botanicals Fresh Care” plaukų kremas.

Tai yra ketvirtasis, užbaigiamasis šios serijos produktas, tačiau kitų aš neturiu. Paprastai naudojau kitos “Botanicals” linijos kondicionierių, tą, kuris skirtas dažytiems plaukams. Beje, jau baigiau, tai reiktų suskubti aprašyti.

Aprašytas šis produktas labai gražiai:

Rafinuotas aromatas su rytietiškais akcentais. Dažinius dygminus papildėme rytietiškomis pagrindinėmis gintaro, vanilės ir Kašmyro medienos natomis – kviečiame jus ir jūsų plaukus į aromatinę kelionę!

“Botanicals Safflower Rich Infusion” minkštinamasis kremas minkština plaukus iki pat galiukų, jis padės bet kuriuo dienos metu sutramdyti plaukus jų neapsunkindamas. Lengvumo pojūtį užtikriname!

Mūsų minkštinamasis kremas yra be silikono, parabenų ir dirbtinių dažiklių.
Pakuotė pagaminta iš 100 % perdirbtų medžiagų (išskyrus dažiklius), o sunaudojus priemonę, ją galima lengvai perdirbti toliau – pasirūpinkite tuo!

Užtepkite graikinio riešuto dydžio Botanicals Safflower Rich Infusion minkštinamojo kremo dozę ant drėgnų plaukų, jei norite juos pamaitinti, arba ant sausų plaukų baigdama plaukus formuoti – jie taps minkštesni ir paklusnesni.

Sudėtis:

Visi “Botanicals Fresh Care” produktai išsiskiria savo kvapais. Primygtinai rekomenduoju pauostyti prieš perkant, net tikrai gali ne visiems patikti. Pvz., šis kremas kvepia nuostabiai. Labai saldžiai, rytietiškai ir kvapas išlieka tikrai ilgai, todėl gali pjautis su jūsų kvepalais, turėkite omenyje.

Priemonė gana tiršta, pasiskirsto lengvai. Paprastai ją naudoju ant drėgnų plaukų, arba ant sausų sumaišiusi su “Botanicals Fresh Care” serumu iš “Coriander Strength Cure” linijos. Taip, aš nebijau miksuoti :).

Na ir ką, plaukai pamaitinti, sušvelninti, suglotninti, bet neapsukę. Mažiau pučiasi galai. Man tai yra tikrai puikus nenuplaunamas produktas. Jau tuoj tuoj į pabaigtukų sąrašą keliaus. Kadangi patiko dažytų plaukų balzamas, tai galvoju nusipirkti ir šios linijos vieną. Nes šampūnai per daug nedomina, o dar ir nepradėjau dažytiems plaukams skirtojo, kaukių irgi turiu visam gyvenimui, o štai kondicionieriai susinaudoja greit.

Žinau, kad visus dabar domina šios “L’oreal Paris” linijos produktai. Mano akimis priemonės tikrai vertos dėmesio jei renkatės kažką kiekvienai dienai iš neprofesionalių priežiūros produktų, tik, kaip minėjau, įsitikinkite, kad kvapas neerzins. Bent jau man už “Elvital” produktus tikrai labiau patinka.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas” parduotuvėse. Be akcijų 100ml kremo kaina yra apie 10 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).