Apie nagų lakus rašau retokai. Nes nei aš moku gražiai nusilakuoti nagus, nei tą darau labai dažnai. O dar ir esu unikumas, kuriam lakas ilgai nesilaiko. Net su geliniu lanku aš neištempiu 10 dienų, o su paprastu, tai iš viso kas dieną reikia perlakuoti. Vis dėl to aš esu atradusi stebuklingą pagrindo, lako ir viršutinio sluoksnio trijulę. Apie mano šventą gralį galite paskaityti čia. Tai įrodymas, kad net aš galiu pratempti 3-4 dienas su paprastu laku ir visas kitas priemones lyginu su ta trijule.

Prieš kurį laiką blogosferoje pasipylė krūva gerų atsiliepimų apie “Kinetics” nagų lakus. Juos gyrė visos ir aš žinoma taip pat negalėjau nepabandyti.

“Kinetics” siūlo plačia spalvų ir atspalvių gamą, tikrai gali būti sunkoka apsispręsti tarp kelių panašių spalvų. Mano turima yra pilkšvai violetinė – KNP363 Rub the lamp.

Be specialaus top sluoksnio bandymas būtų nebandymas, ar ne? Tad turiu ir tokį.

Produktai pristatomi taip:

KINETICS didžiuojasi pristatydami profesionaliam naudojimui skirtus naujos kartos produktus – Solar Gel nagų laką ir Solar Gel Top Coat nagų lako dangą.

Šie du revoliuciją sukėlę produktai, naudojami kartu, leidžia sukurti gelinio lako efektą, ypatingą nagų žvilgesį ir išsilaiko net iki 10 dienų! Be to, jums nereikės UV ar LED lempos. Šiam puikiam rezultatui pasiekti jums neprireiks ir daug laiko. Vos dviejų žingsnių sistema leis greitai džiaugtis nuostabiu manikiūru.

Nereikia nagų lako pagrindo, tiesiog nulakuokite nagus pasirinktos spalvos laku ir užtepkite apsauginį viršutinį sluoksnį. Tai užtikrins, kad jūsų manikiūras išsilaikys iki 10 dienų, o nagų lakas nepradės luptis ar trupėti. Atsisveikinkite su įprastu nagų laku, kuris pradeda luptis ir trūkinėti jau po kelių dienų, nes Solar Gel yra daug patvaresnis, o viršutinė danga jį padaro dar tvirtesniu, labiau žvilgančiu. Be to, Solar Gel turi savaiminio išsilyginimo savybę, todėl jūsų nagų paviršius bus nepriekaištingai lygus, lyg būtumėt ką tik išėjus iš salono.

Na, ką aš galiu pasakyti. Dengiasi mano spalva gražiai ir užtenka vieno sluoksnio. Aš iš įpročio tepu du. Viršutinis sluoksnis tikrai išlygina nelygumus ir gana greitai išdžiūna.

Spalva ne tik nuotraukoje, bet ir realybėje man atrodo tamsesnė.

Ir nagų lakas man laikosi vieną dieną. Vieną. Ir aš nerašau apžvalgos pabandžiusi vos kartą. Laką turiu nuo balandžio mėnesio. Ir visais būdais išmėginau. Su mano mylimu “Orly” topu galima ištempti 2-3 dienas. Tad niekaip, oi niekaip nenurungia “Maybelline Colorama 60s”. Pliusas tik, kad nedžiūva buteliuke taip greitai, nes šiandien klampumas toks pats, koks buvo naujo.

Aš net paklausiau kelių merginų ar tikrai jis laikosi ilgai ir visos man palinksėjo galva. Taip, mano nagai fenomenas, nors ne, aš namų ruoša beveik neužsiimu, indus plauna indaplovė. Tai va, tokia šiek tiek alternatyvi nuomonė, tačiau tikrai būna geriau.


Įvertinimas:

Naudinga: lakas kainuoja apie 6.6 EUR, top sluoksnis apie 10 EUR. Įsigyti galite “Cascada” ir “Douglas” parduotuvėse.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.