Pabaigti produktai #5: galutinis įspūdis

Estimated read time 7 min read

Noras tikrai specialiai nesistengiu, bet su penktuoju pabaigtų produktų įrašu matau, kad periodiškumas išsivystė savaime. Įdomu, ar taip ir tęsis. Šiandien parodysiu gausybę priemonių ir tarsiu paskutinį žodį.

Tiems, kurie tokio tipo mano įrašą įsijungė pirmą kartą, aš sakau, kad nesistebėtumėte ne itin kokybiškomis nuotraukomis. Visa tai, ką rodau jau yra šiukšlės ir aš tikrai nesistengiu jų pateikti gražiau. Fotografuoju prieš išmesdama, o tuo metu nebūtinai būna palankios šviesos sąlygos, sudreba ranka, duše apgaravęs telefono objektyvas (taip, aš nešuosi telefoną į vonią) ir kitos aplinkybės. O po to pakuotė jau išmesta ir nepakartosi kadro.

Taip pat nemanykite, kad viską sunaudojau per mėnesį. Ne, per šį mėnesį aš produktus subaigiau, bet kai kuriuos jų turėjau dar nuo pernai. Esu iš tų žmonių, kurie nustoja priemonę naudoti, kai lieka koks ketvirtis ir atsidaro naują. Taip kaupiasi buteliukai tad kartais susiimu bei damušu, tad gali būti, kad į vieną įrašą sukris daug tos pačios paskirties priemonių.

Tiek įvado ir pereikime prie šiukšliukų 🙂

1. “Waterclouds” galvos odos tonikas “Climbazole”. Apžvalga čia. Produktas skirtas galvos odos problemoms spręsti. Man visai patiko. Nuramindavo, užšaldydavo. Tikiu, kad prisidėjo prie greitesnio plaukų augimo, taip pat padėjo atsikratyti vienu trumpu periodu atsiradusių pleiskanų.

2. “Biokap nutricolor” plaukų dažai. Apžvalgos nėra. Kas kartą perku vis kitokius dažus, nes neatradau nieko įdomaus. Šie gi paliko tikrai gerą įspūdį ir dabar vis užmetu akį ar nėra “Droge” nuolaidos, nes pilna kaina yra apie 15 EUR. Jei nuolaidą kada pagausiu, tai kartosiu. Gana ilgai nenusiplovė, neišsausino.

3.  “Cell Fussion C” purškalas nuo saulės “Medispa Sunspray SPF 50+”. Apžvalga čia. Buvo labai pravartus daikčiukas. Deja, nežinau kaip, nes kuprinės per daug nepergrūdu, ant jos nesėdžiu, bet kažkokiu būdu buteliukas sutraiškė. Turinys susigėrė į kuprinės pamušalą ir tiek žinių :/. Šiaip visai patiko, nors norėčiau gal areozolinės alternatyvos.

5. “STYX Cello gel” gelis nuo celiulito. Apžvalga čia. Iš tiesų, tai neturiu ką pridurti šalia apžvalgos. Eikite ten, apžiūrėsite mano užpakalį :). Priemonė veiksminga ir verta dėmesio.

6. “Botanicals Fresh Care” kondicionierius dažytiems plaukams iš “Geranium Radicance Remedy” serijos. Apžvalgos nėra. Labai patiko. Plaukai buvo minkšti, spindintys ir gyvybingi. Visada stengiuosi laviruoti tarp silikoninių ir besilikonių priemonių. Kaip besilikonis produktas man jis tikrai super.

7. “Dove” dušo žele. Apžvalgos nėra. Ne pirma, ne paskutinė. Geros tos “Dove” želės, kartoju pagal poreikį :).

8. “GERMAINE de CAPUCCINI” akių kontūrų kremas su deguonimi “EXCEL THERAPY O2”. Apžvalga čia. Man patiko. Malonus naudoti, geras kremukas. Rezultato gal norėjosi kažkokio ypatingesnio. Dabar naudoju 3k pigesnę priemonę, kuri mano nuostabai patinka labiau. Greitu laiku papasakosiu. O šiaip norėtųsi dar geriau susipažinti su gamintoju.

9. “The Ordinary” veido serumas “Niacinamide 10% + Zinc 1%”. Apžvalga čia. Patiko, jau pakartojau ir įtrečdalėjau antrą pakuotę. Padeda tvarkytis su bėrimais ir pigmentinėmis dėmelėmis.

10. “Dove” dušo aliejus. Apžvalga čia. Man nelabai patiko dėl kvapo. Vyrui labai patiko. Niekur nerandam pirkti vėl, tad pakeičiau “Green Feel” aliejiniu prausikliu. Brangusis sakė, kad “Dove” buvo daug geresnis, tad jei žinote, kur jų yra, tai sakykit!

11. “Catrice” blakstienų tušas “Glam & Doll” – “Sculpt & Volume”. Apžvalga čia. Tušus aš ne tiek pabaigiu, kiek sudžiovinu, nes prasuku ne vieną tuo pačiu metu :D. O bet tačiau “Essence” ir “Catrice” ir šiaip gana greitai uždžiūva. Nepaisant to, man “Glam & Doll” serijos tušai atrodo labai verti dėmesio.

12. “Green Light” kaukė garbanotiems plaukams iš “Curl Reviver Mask” iš “Day by Day” serijos. Apžvalga čia. Gera, neapsunkinanti kaukė. Tik aš ją labiau naudojau kaip kondicionierių. Iš esmės stebuklų nedarė, bet kas dienai buvo pats tas.

13. “Avon” blakstienų tušas “Mark”. Apžvalgos nėra. Šis ne tiek pasibaigė, kiek nusibodo. Nieko labai gero pasakyti negaliu. Tas ratukas su skaičiukais gal ir smagus žaidimėlis, atseit gali reguliuotis tankinimo stiprumą, bet realiai nelabai veikė. O tušas nei dažė gražiai, nei patvarus buvo, tepdavo paakius, tai kam kankintis?

14. “Dr. Konopka’s” maitinanti kaukė plaukams. Apžvalga čia. Dar viena besilikonė priemonė. Vėl gi, visai patiko. Ir šį produktą naudojau kaip kondicionierių. Nežinau, kodėl taip gaunasi, bet jei supakuota į tokią pakuotę, tai man labiau tiesiasi ranka ją griebti kas dieną, greitam plaukų perskalavimui, o va, kai kaukė puodynėje, tai tada jau darau lėtus kaukinimosi ritualus kas penkias dienas.

15.  “Sensilis” ilginamasis blakstienų tušas “Infinity”. Apžvalga čia. Buvo visai neblogas tušas, su malonumu sunaudojau iki kol apdžiuvo tiek, kad nebeteikė malonumo.

16. Aliejus šiurkštiems plaukams “MATRIX Biolage ExquisiteOil Monoi Oil”. Apžvalga čia. Šį aliejų aš išrinkau geriausiu praeitais metais. Toks titulas neduodamas veltui. Tikrai nuostabiai minkštino plaukus, man tinkamos konsistencijos ir t.t. Vienos pagyros. Gal tik kiek pabodo naudoti, nes tiek tų produktų laukia, o aliejai greitai nesibaigia :).

17. “Rene Furterer” šukavimą palengvinantis purškalas “Natura”.  Apžvalgos nėra.  Šios priemonės neaptriau, nes be kvapo nelabai turiu ką pasakyti. Ji nei pablogino situaciją, nei pagerino. Šukavimą iš tiesų palengvina, bet tai nėra kažkokia stebuklinga ypatybė. Kas yra stebuklingo jame,  tai kvapas. Pirmą kartą pamėginusi aš vis bandžiau spėlioti kas gi tai. Kažkas gaivaus ir žalio. Kiwi? Agrastai? Rabarbarai? Po to iš aprašymo supratau, kad tai yra bazilikų aromatas. Vien dėl to keisto ir neįprasto kvapo aš jį ir naudojau reikia nereikia. Kaip kokią kvapiąją dulksną. Nelabai didelis buteliukas greit ir baigėsi 😀

18. “L’oreal Elvital” kondicionierius “Extraordinary Oil”. Apžvalgos nėra. Atrodo jau šimtą metų aš jį turėjau, kol pagaliau šiandien subaigiau. Neturiu ką blogo pasakyti. Vienas geresnių drug store kondicionierių sausiems plaukams.

19. “First Aid Beauty” veidą skaistinantys ir tonizuojantys padeliai. Apžvalga čia. Na, tikrai puiki priemonė. Gaivino, drėkino, skaistino, buvo patogu naudoti ir labai gaila, kad baigėsi :).

20. “Saflora” druskos šveitiklis veidui. Apžvalga čia. Vienas iš mano favoritinių veido šveitiklių. Jei turite žaizdelių, tai gali graužti, bet šiaip man įtiko ir aštrumas, ir poveikis. Prie progos tikrai pakartosiu.

21. “Caudalie” drėkinamasis veido kremas “VineActiv 3-in-1 Moisturiser”. Apžvalga čia. Per daug nesužavėjo. Sunaudojau išvykose tepdama ne tik ant veido, bet ir ant kūno.

22. H&M kreminiai akių šešėliai. Apžvalga čia. Ne tiek baigėsi, kiek sudžiuvo. Šiaip H&M kreminiai šešėliai man buvo vieni geresnių ir neseniai užsimaniusi rožinės spalvos, aš labai nusiminiau supratusi, kad jų nebėra pirkti :/.

23. “Bioten” veido kremas normaliai ir mišriai veido odai. Apžvalgos nėra. Šis kremas mano veidui nepatiko. Kiek kimšo poras, skatino blizgėjimą. Tačiau aš jį sunaudojau, kaip kūno kremą ir OMG, kaip man patiko! Žinau, kad “Bioten” turi kūno losjonų, bet bijau, kad jų konsistencija ne tokia gaivi. Šiuo kremu tepiausi prieš miegą. Tas svarainių kvapas gana lengvas (ypač, kai netepi ant veido), konsistencija irgi maloni, sakyčiau net vėsindavo kūną, greit susigerdavo, gerai drėkino. Na super. Bet ne veidui :).

Viskas! Tai buvo žodis apie dvidešimt tris pabaigtas priemones!


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Vintage vector created by Balasoiu – Freepik.com.

6Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Kuo dabar paakius lepini? Dairausi naujo kremo saviesiems, turimas labai patinka, tik bėda, kad rutuliojasi nuo odos, tad tinkamas tik nakčiai.

 2. 2
  Monika M

  Labai gundo Loreal naujosios plaukų priemonės, bet palauksiu, kol bus didesnės nuolaidos, tuo labiau, kad reikia baigti kitas turimas. O šį Dove aliejų/dušo želę naudoju pasidaryti naminį kūno šveitiklį – sumaišau su cukrumi ir šveitiklis paruoštas. Kvapas toks įdomus, man vis vien labiau patinka už jau visokius pabodusius vanilių ir pan.aromatus.

 3. 3
  Salomėja

  Monika M, o tai kodėl neišduodi kur tą aliejų pirkti? Gal tik Vilniuje jo niekur nėra? Man kvapas pats lyg ir skanus būtų, bet lenda kažkokių bulvinių blynų poskonis, kuris nervina. Ant vyro nejaučiu.

 4. 6
  Salomėja

  Na iš Dove Lietuva esu jį ir gavusi, kai užklausiau 😀 Man regis niekada niekas jų nematė pirkti, kiek buvo blogerės gavusios, tiek pasipasakojo, o Dove pamiršo pasireklamavę užvežti prekybai 😀

+ Leave a Comment