[2021 10 13] Šiandien mano gimtadienis. O metas prieš gimtadienį daugeliui žmonių prižadina įvairių minčių antplūdį. Priklausomai nuo amžiaus. Kai tau penkiolika, galvoji kaip čia reikės paošti. Kai tau dvidešimt penki galvoji, kad jau esi labai suaugęs, bet kažkaip dar nieko nepasiekęs, smegenis spaudžia mintis, kad jau reikia turėti tvirtą karjerą, šeimą, namus. Kai tau trisdešimt penki, suvoki, kad nors jautiesi niolikos, bet vaikai tave jau vadina teta. O kai tau trimdevyni, tai aiškus faktas, kad kitais metais peržengsi kažkokią ribą ir gyvenimas pradės sparčiai lėkti senatvės link. Juk nespėji apsidairyt, jau 52, 63, 70, o ir ne visi tiek sulaukia. Skamba depresovai? Tik nesakykit, kad prieš gimtadienį tokių dalykų nepagalvojat.

Šios dienos įrašas neturi jokio tikslo. Tiesiog norisi paplepėti, pasidalinti mintimis, paminėti gimtadienį.

Metai prabėgo labai greitai. Anksčiau turėjome tradiciją per mano gimtadienį važiuoti į trumpą kelionę, dažniausiai Lenkiją, kuri dar tikrai iki galo neištyrinėta. Tačiau pernai pandemija pakišo koją, nes tokiu metu jau buvome užsidarę. O šiemet ir šiaip nelabai norisi, nes, žmonės pamiršta, bet vis dar pandemija, man pvz., baisu susirgti kur nors toli nuo namų, be to, tingisi rūpintis visais biurokratiniais dalykais. Tad praeitais metais per mano gimtadienį darėme workation iš Klaipėdos. O tada labai greitai atėjo ruduo, karantininė žiema, kuomet buvome uždaryti savo miestuose, ilgai lauktas pavasaris, vasara pralėkė žaibu ir štai vėl spalio vidurys.

Savo gimtadienį noriu atšvęsti sau prilinkėdama krūvos dalykų.

Linkiu pasiekti išsikeltų darbinių tikslų, apie juos rašiau rugsėjo suvestinėje. O spalio įraše papasakosiu, kokį iššūkį teko įveikti šiuo metu.

Linkiu neprarasti motyvacijos, kai kas nors nesiseka. Nes man tą padaryti lengva. Ne tai, kad nebedarau, bet tiesiog nebejaučiu malonumo.

Linkiu mažiau bijoti. Aš esu visiškas streso kamuolys, kuriam baimė labai trukdo. Štai pavyzdys iš darbo srities. Jau daug žinote apie mano atvirukų parduotuvę ir visus užkulisius. Tai įsivaizduokite, kad aš, pvz., kartais bijau pirkti reklamą. Kodėl? Baisu, kad ateis žmonių ir kas nors sklandžiai neveiks, ištiks techninės problemos ir bus tik blogiau, nes reklamai pinigai išleisti, klientas nepatenkintas 😀 Juokinga, ar ne? Įsivaizduokit, kad aš bijau po praleisto karto vėl eiti į mankštą, nes tiesiog, jaučiuosi nejaukiai. Įsivaizduokit, kad kartais bijau užeiti į parduotuvę, kurioje nėra žmonių. Ką jau kalbėti, kiek panikuoju prieš keliones, svarbesnius įvykius ir kitus dalykus. Bijau priimti įdomius pasiūlymus, nes nelabai tikiu savimi 🙂

Tai ir linkiu mažiau bijoti, juk dažniausiai tas „o jei nutiks kažkas“ net nebūna labai baisus ir neišsprendžiamas. Neseniai viena leidykla į siuntinį įdėjo knygą apie baimę, galvoju, gal gi jei perskaitysiu ims ir padės?

Dar linkiu sau netingėti atrodyti gražiau. Štai pavyzdžiui, aš labai mėgstu sukneles. Ir su jomis jaučiuosi patogiai bei laisvai, mat ir neperku tų, su kuriomis reikia vargti. Bet kartais ryte taip tingisi mautis pėdkelnes ir visą kitą ten, kad įšoku į džinsai-megztinis ir taip amžinai. Aš mėgstu save minimaliai pasidažiusią (iš esmės tik mono šešėlį ir tušą), bet nepadarau net tiek, nes, ai dirbu namie. Aš mėgstu tvarkingus, trumpus, neutralia spalva nulakuotus nagus, bet tik nurėžiu žnypliukėmis kuo įmanoma trumpiau ir visas mano manikiūras. Nes kam to reikia, yra kitų reikalų, reikia padirbėti, paskaityti, pamiegoti. O iš tiesų, tiesiog geriau jausčiausi dažniau „susitvarkydama“.

Linkiu sau nustoti visko gailėti. Aš galiu laisva ranka išleisti krūvą pinigų pirkdama dovaną vyrui. Bet jei kalbame apie mane pačią, tai ir menkniekėlio pasidairo gaila, atviruko ten paprasčiausio. O jei nusiperku kažką brangesnio tai graužiu dar ne vieną dieną, nes gi na, ar aš to verta? Nesakau, kad reikia švaistytis visokiems nereikalingiems daiktams, bet reikia nustoti gailėti tam, ko iš tiesų noriu. Ir šitoje vietoje jau pradėjau veikti ir gimtadienio proga pasidovanojau išmanų „Garmin“ laikrodį. Dabar aišku turiu bėdą, nes nervinuosi, kad mano širdies ritmas ramybės būsenoje nuolat per didelis 🙂

Linkiu sau išmokti naujų dalykų. Pirmasis, kurio norėčiau – suprasti Google (o ir Facebook) reklamas. Išmokti paruošti kampanijas ir jas įgyvendinti bei analizuoti rezultatus. Man patiktų tapti šios srities guru. Taip pat nors jau nemažai žinau, bet norėčiau dar daugiau įsigilinti į SEO dalykus. Trečiasis – išmokti kurti kokybiškus reels, kuriuos galėčiau skelbti parduotuvės IG. Ketvirtasis – patobulinti savo anglų kalbą.

Linkiu sau išmokti valdyti savo laiką ir dėmesingumą. Negerai yra darant vieną darbą peršokti prie kitos minties, patikrinti trečią ir padaryti ketvirtą. Galiu dirbti ir ilsėtis produktyviau, bet tą reikia išmokti.

Linkiu sau didesnio fizinio aktyvumo. Na šito tai visada linkiu, visada noriu, bet pirmas raumenų skausmelis numuša ūpą, tad linkiu nepasiduoti.

Linkiu sau išmokti valdyti stresą. Man atrodo, kad jei išmokčiau šį dalyką, tai visi kiti palinkėjimai išsipildytų daug lengviau. Aš panikuoju paprastose situacijose, su manimi neįmanoma susikalbėti, organizmas pašėlsta. Viena dieną ta širdis gali ir neatlaikyti. Turit patarimų? Čia gal meditacija padėtų, bet reikia mokėti medituoti 😀

Apie tai, kad linkiu meilės, laimės, sveikatos ir pinigų, jau net nekalbu. Čia tokie linkėjimai ateina su gimimu, ar ne?

Tiek šį kartą. Jei turite noro paplepėti, mielai lauksiu, nesate įpareigoti rašyti sveikinimų ir galite pradėti iš karto nuo to, kad irgi stresuojat, ar kur geriausi googlės reklamos kursai 🙂


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.