Manau daugelis jau žino, kad šeštadienį Vilniuje atsidaro pirmoji “Nyx” parduotuvė Baltijos šalyse. Visas internetas šurmuliuoja ir tikiu, kad šurmulys virtualioje erdvėje nenutils dar ilgai. Aš neįsivaizduoju, kada pasitaikys proga apsilankyti šioje parduotuvėje. Į specialų atidarymą kvietimus gavo tik didieji blogeriai, o į oficialų tikrai eiti nesinori, nes bijočiau likti subadyta alkūnėmis. Čia turbūt veršis daug daugiau mergaičių nei į “Urban Decay”, nes kainų kategorija kita. O dar prisiminus tas eiles “Pelenės” parodoje… Tačiau mano rūpestis yra papasakoti apie išmėgintus produktus. Kas žino, gal kaip tik mano apžvelgtas produktas ir bus pirmasis jūsų pirkinys naujoje parduotuvėje :D.

Apie “Nyx” produktus esu šiek tiek pasakojusi. Galite perskaityti apie man nepatikusią akių šešėlių paletę, taip pat užmeskite akį į tikrai smagaus kontūravimo pieštuko pradinukams apžvalgą, na ir garsusis “Nyx Jumbo Pencil”.

O šiandien papasakosiu apie “Pore Filler”. Net nežinau kaip toks daiktas vadinasi – makiažo pagrindas? Makiažo bazė?

Jo tikslas yra užmaskuoti išsiplėtusias poras, išlyginti odą ir pagelbėti tolimesniuose makiažo žingsniuose: kreminės pudros turėtų dengtis lengviau ir laikytis ilgiau.

SudėtisDimethicone Crosspolymer, Silica, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Isododecane, Polymethyl Methacrylate, VP / Hexadecene Copolymer, Trimethylsiloxysilicate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol. May Contain: Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499).

Išskyrus garsųjį Phenoxyethanol’į sudėtis yra visiškai saugi naudoti. Na, o susideda šis produktas vien iš silikonų. Jo spalva rausva.

Ant veido šios spalvos nesimato. Konsistencija visiškai silikoninė, tai yra dengiasi gerai, pirštukai slysta per veidą, kurio oda pasidaro švelnutė. Silikonai užpildo poras ir mažesnes raukšleles ir taip išlygina odą. Na panašiai, kaip špaklius lyginant sienas prieš dažymą. :D. Pudros ant šio pagrindo tikrai geriau dengiasi. Turiu keletą tokių, kurios mėgsta subėgti į poras, o kadangi visada perku šviesias, tai ir baltuoja taškeliai tada nuo žandų. O štai panaudojus “Pore Filler” tokios bėdos išvengiu. Ši priemonė išsigelbėjimu tampa ir tada, kai išsausėjusi nosis ima luptis. Silikonai kažkaip paslepia tą nesklandumą. Nepasakyčiau, kad makiažas laikosi ilgiau, tiesiog jis atrodo gražiau.

Šiaip nesu didelė mėgėja veido apkrauti sluoksnių gausa, tai šiuo “Pore Filler” nepiktnaudžiauju. Čiumpu tik tada kai pritrūksta pasitikėjimo, ar einu į susitikimą, kurio metu noriu atrodyti gražiau. Jeigu ir jūs turite bėdų su didžiulėmis poromis, tada tikrai rekomenduoju.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Ebay, Amazon arba naujoje NYX parduotuvėje. Kaina ~12 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.