Ar žinote koks yra tinginio prakeiksmas? Tolima mirties linija (deadline) 😀 😀 :D. Nes tada gali atidėlioti atidėlioti ir atidėlioti. Štai pvz., iki spalio 7 dienos man reikia padaryti krūvą darbų. Ir jei skirčiau po porą valandų per dieną, tai padaryčiau be streso. Bet gi ne, atrodo, kad dar čia trys savaitės – amžinybė ir galima paniekmaliauti. Kad ir nagus nusilakuoti, užuot paieškojus naudingos informacijos.

Nagų lakavimas man yra gana skaudi tema. Nes a) jie labai nedėkingos formos (keli nagai tokia platėjanti trapecija…), todėl jiems itin netinka visokios ryškios ar matinės spalvos, b) aš nemoku gražiai lakuoti, c) nagų lakai nesilaiko ilgiau nei dieną, o su specialiais triukais, ilgiau nei tris.

O kur dar amžinai hypersausos odelės, kurioms niekas nepadeda, tik tuo momentu palengvina dalią… Žinoma, aš pamėgau ilgalaikį lakavimą. Jo metu dažniausiai atsiauginu nagus ir truputį atgaivinu odeles (nes tas 10 dienų gi išvengiu nagų lako valiklio), bet geri geliniai lakai brangūs, įvairovės norisi… Tad laviruoju.

“Maybelline Colorama” – jokia naujovė. Didžiausi stendai stovi daugelyje kosmetikos ar net maisto parduotuvių. Tačiau aš tik neseniai atkreipiau dėmesį, kad lakai atnaujinti ir dabar vadinami “Colorama 60 seconds”. Na ir mane labai patraukė paprasta ruda spalva, nuo kurios ir pradėjau pažintį.

Tokios nude spalvos man labai patinka, nes tada į akis nekrenta nagų formos trūkumai. Lakuoja idealiai. Man pakanka vieno sluoksnio ir gatava.

Po tokios sėkmės gi išmėginau dar dvi spalvas. Kažką tarpinio tarp mėtinės ir turkio 🙂

Ir prislopintą bordinę. O gal violetinę? Labai jau sunku tas tarpines spalvas nusakyti.

Tamsios, kaip ir rudos – užtenka vos vieno sluoksnio. Šviesesnės reikėjo dviejų.

Kaip jau sakiau, lakai labai lengvai dengiasi, gana greitai džūva. Be topo ir pagrindo lakas laikosi apie 3 pilnas dienas ir su korekcija dar galėtų pratempti (bandžiau ant nykščių).

O dabar apie tą šventąjį Gralį pavadinime. Aš atradau savo tobulą trijulę, kurios dėka lakavimu džiaugiuosi penkias-šešias dienas. Penkias-šešias! Man čia kažkas OSOM, nes ne kiekvienas gelinis lakas tiek laiko.

Taigi, kaip pagrindą aš naudoju “Absolute New York garlic nail treatment” priemonę.

Šį produktą gavau dar kartu su advento kalendoriumi. Iš pradžių nepaliko jokio įspūdžio. Tačiau kažkokio atsitiktinumo dėka pastebėjau, kad kai tepu priemonę, nagai nelūžinėja ir stiprėja. Pvz., buvau susižeidusi kojos nagą. Na žinot situaciją, kai sužeistas pajuoduoja, nukrenta, po juo būna toks gležnas naujas nagutis. Tai su šiuo treatmentu nagutis labai greitai sutvirtėjo. Lietuvoje pirkti nemačiau, bet užteks man dar ilgam. Priemonė skystoka, bet greit išdžiūna.

Kaip viršutinį sluoksnį aš naudoju “Orly Polished” nagų lako apsaugą ir džioviklį. Apie “Orly” rašiau čia.

Oi, sakysit, gudrutė, pasiima “Orly”, kuris visuotiškai pripažintas kaip geras ir tada sako, kad “Maybelline” puikiai laiko. Bet žinokit su tuo pačiu “Orly” laku toks triukas nepavyksta. Ilgiau 3 dienų niekaip.

Teisybės dėlei išbandžiau “Coloramą” ir su paties “Maybelline” viršutiniu sluoksniu.

Jis pailgina lako laikymą viena diena, neblogai, bet šventasis Gralis yra “Absolute New York garlic nail treatment” + “Colorama” + “Orly”.

Dėl “Colorama” lakų norėčiau paminėti ir porą minusų. Vienas jų, kad jau parduotuvėje daugybė lakų yra susisluoksniavę ir misija rasti gerą yra tikrai sunki. Antras minusas tas, kad lakai gana sparčiai tirštėja. Gerai, kad kaina puiki. Ypač jei pasitaiko nuolaidų.

Įvertinimas:

Naudinga: “Maybelline Colorama” ieškokite daugelyje kosmetikos parduotuvių, pvz., “Drogas”, “Eurokos”. Yra net didelėse “Maximose”. Kaina – apie 2 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.