Dėmesio dėmesio! Įdomybė įdomybė! Bent jau man produktas, apie kurį šiandien kalbėsiu atrodo labai įdomus. O tai, kad jūs pastoviai ieškote atsiliepimų apie anticeliulitinius produktus, rodo, kad tema aktuali ir ypač svarbi pasidaro vasarai artėjant.

Įdomusis daiktas yra „Lanaform“ anticeliulitinis masažuoklis „Skin Mass“. Aš jį mėginau keletą kartų, tam, kad suprasčiau kaip veikia, tad šiame tekste nekalbėsiu apie rezultatus. Tačiau aptarsime tikslus, kuriuos jam keliu, o pažiūrėti kiek prie jų priartėjau susitiksime po mėnesio. 

Teksto atnaujinimo ieškokite pabaigoje. 

Pradėkime nuo teorijos. 

Produkto aprašymas gana lakoniškas:

Celiulito masažuoklis Lanaform Skin Mass

Skin Mass iš LANAFORM buvo specialiai sukurtas gydyti celiulitą ir stangrinti odą.

Rezultatai po 30 dienų naudojimo:

2.5cm apimčių sumažėjimas šlaunų srityje
2.8cm apimčių sumažėjimas klubų srityje
3cm apimčių sumažėjimas juosmens srityje
Specifikacijos:

Trys funkcijos: volavimo, vakuminio siurbimo, vibracijos
Kintamasis intensyvumas
Reguliuojamas dirželis
Momentinio išjungimo jungiklis

Na ir ką, mane sudomino ne tiek celiulito naikinimas, kiek apimčių mažinimas. Salomėja, ar tu tiki stebuklingais masažuokliais, klausite jūs manęs ir aš atsakysiu, kad iš dalies! Daugelis žino, kad masažavimas padeda vizualiai sumažinti celiulitą ir pastangrinti odą. Yra kas lankosi limfodrenažiniuose masažuose, lenda į masažuojančius volus ir džiaugiasi! O šis įrenginys nėra paprastutė fintikliuškė, bent iš to kiek aš pamėginau jis tikrai atrodo daug žadantis. 

Įrenginys yra tikrai sunkus. Jo apačioje, kuri glaudžiama prie kūno, matome du volus. Vienas sukasi ir vibruoja pats (elektroniškai), kitas tiesiog sukasi prilietus prie odos. Per vidurį – siurbliukas. Taigi, kai įjungiame siurbimo režimą, visas įrenginys prisisiurbia kaip taurė, o tada atsargiai važiuojat, siurbiat, masažuojat. Papildomai įjungus vibravimo režimą dar labiau viskas išjudinama. 

Valdymo pultas:

Padėtis 1 įjungia lengvą vibravimą. Juo galima praeiti per problemines zonas ir jas sužadinti prieš rimtesnę procedūrą. 

Padėtis 2 įjungia siurbimą. Padėtis 3 dar prideda ir vibravimą. Taip pat yra ratukas siurbimo intensyvumui reguliuoti. Pvz., aš įjungusi stipriausią režimą masažuotis jau negaliu, nes mano putli oda tiek prisiurbiama, kad prietaisas nepavažiuoja ir būna gana skausminga, tad naudoju maždaug viduriuką. 

Įtaiso viršuje yra patogi juosta, pro kurią prakišame ranką. Ją kišti reikia pirštais į laido pusę. Tada po pirštu atsiduria staigaus išjungimo mygtukas. Jo prireikia, kai aparatas per daug prisisiurbia ir norite atpalaiduoti. 

Tikiuosi aiškiai nupasakojau veikimo principą. Iš esmės tai vibruojantis vakuminis siurblys, kurio braukiame per problemines vietas limfos tekėjimo kryptimi. Veikia tikrai stipriai, neatrodo žaislinis :). Kažkada rašydama apie sausą masažą buvau įkėlusi paveiksliuką su rekomenduojamomis masažavimo kryptimis. 

Instrukcijoje nurodyta naudoti anticeliulitinį gelį. Juo tepti tik masažuojamą zoną, kad jis nespėtų gerai įsigerti. Ir iš tiesų, per suteptą, dar nuo gelio drėgną odą prietaisas važiuoja daug geriau. Šiuo metu naudoju tą, kurį gavau kartu su įrenginiu. 

Apie poveikį kalbėti anksti, bet gana malonus, nes nelimpa ir skaniai kvepia. Manau, jį baigsiu gana greitai, nes neskūpinu, tada įsigysiu kažką kitą. Esu tikra, kad ne priemonėje esmė, o ji svarbiausia slydimui pagerinti. Žinoma kofeinas nepakenks :). 

Taigi, aprašiau prietaisą. Jau spėjau susidaryti nuomonę, kad jis turėtų veikti, jei naudosiu tinkamai ir reguliariai. Jaučiasi, kad masažas tikrai atliekamas. Ir kojos paraudonuoja, ir šiaip gerai išminkyta jaučiuosi po visko. Man visa procedūra užtrunka apie pusvalandį, įgudus gal pavyktų apsisukti greičiau. 

Ar bus rezultatų? Susitikim po mėnesio ir papasakosiu! Aš žinau, kad be viešų pažadų reikalus užmetu. Tad štai pasižadu visą mėnesį kas dieną išskyrus tuos savaitgalius, kai būsiu išvykusi, daryti anticeliulitinę procedūrą. Man tikslas nėra celiulitas. Kažkaip turiu jo daug, bet nuoga nevaikštau, tai ir dzin. Mano tikslas yra apimčių mažinimas. Ypač patiktų išstumdyti tokį guzą klubų viršuje. Išsimatavau. O po mėnesio papasakosiu, kokie pokyčiai ir ar apskritai užteko valios. Lauksit?

Na, o jūsų prašau papasakoti ar buvote kada profesionaliose anticeliulitinėse procedūrose. Ką darė, ar patiko, ar buvo poveikis?

Atnaujinta 2020 07 08

Daug kas manęs klausinėja, tai kaip ten tas masažuoklis, ar padėjo, ar celiulitas dingo? Oi vakyti, nu kur jis dings? Tai neįmanoma, nebent numesčiau 50kg, pasidaryčiau odos patempimo operacija, o tada jau sunaikinčiau likutį.

Tačiau galiu patvirtinti, kad reguliariai naudojant masažuoklį jis yra veiksmingas. Ar bent jau tikrai veiksmingesnis nei kažkoks vienišas anticeliulitinis kremas. Kodėl? Nes masažuoja! O būtent masažas padeda sumažinti tas sankaupas, išjudinti limfą. Masažuoja jis giliau nei aš galiu rankutėmis ar sausu šepečiu. 

Aš visgi neprisiverčiau jo naudoti kiekvieną dieną. Atima laiko, o jo taip trūksta. Tačiau po dviejų savaičių, kurias stengiausi dirbti sąžiningai, aš mačiau, kad odos paviršius atrodo stangresnis, tos duobės liko, bet tarsi, kas užmestų biur efektą ant nuotraukos. Vos mažiau ryškios. Tad roleriai tikrai veikia. Ar nenusibos kaip man? Sunku atsakyti, jūs geriau save pažįstat. 


Naudinga: įsigyti masažuoklį galite Hairfree.lt. Kaina – 69 EUR. Atskirai galima įsigyti ir anticeliulitinio gelio. Jis kainuoja 5.95 EUR už 200ml.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).